רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
יורם שפטל

"אבוי למושיע שאלה הם סרסורי התקשורת שלו"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
4779

זה מה ששפטל חושב על בחירתו של אבי גבאי לראשות מפלגת 'העבודה'


נעבור לאירוע שהסתיים השבוע, אני מתכוון ל'מצעד האפסים' של מפלגת העבודה שבסיומו נבחר החבר גבאי כיושב ראש המפלגה ועצם בחירתו היא ההוכחה המוחלטת כי עסקינן אכן במצעד אפסים כי רק במפלגה  שכל הנהגתה הינה חבורה של אפסים יכול אדם להיבחר לאחר 7 חודשים ליושב ראש.
רק אפסות מוחלטת של כל המתמודדים האחרים וגם אלה שרואים עצמם בהנהגת המפלגה שלא התמודדו כמו למשל שלי יחימוביץ', הסוציולוגית מהזן הכי פרימיטיבי שקיים.  רק העובדה שאלה הם הפנים של הנהגת המפלגה אפשרה את  בחירתו של גבאי.
עכשיו, שימו לב לשחיתות ולשקרים של המחבלים התקשורתיים למיניהם בקבלת הפנים לאדון גבאי: ובכן, אדון גבאי היה במשך שלוש שנים מנכ"ל חברת בזק, הוא פרש מחברת בזק עם מצנח של 52 מיליון שקלים, מבחינתי, אין שום בעיה עם הנתון הזה, כנראה שבעל השליטה בחברה חשב שהוא ראוי לסכום הזה לאחר שלוש שנים של ניהול החברה וזה בסדר גמור, אבל בעינה של הגברת שלי יחימוביץ' יש בכך שערורייה כספית ציבורית שאין גדולה מימנה. והיא הרעישה והפכה עולמות כשמישהו סיים את תפקידו, עזב חברה ויצא עם מצנח קטן יותר, היא הוקיעה אותו כאדם מושחת ורקוב, אבל כאשר מדובר בגבאי, איש מפלגת העבודה יש שקט, דממה, אף אחד לא כותב מילה, כאילו גבאי הוא סוציאל דמוקרט מהרגע בו הוא יצא מרחם אימו.
צוות התעמולנים השמאלני אורלי וגיא אפילו לא התביישו ושלחו לו זר פרחים בשעה שבפעמים אחרות הצמד לא חמד הזה הוקיע במילים חריפות עם פרשניות אינפנטיליות את אלה שיצאו עם מצנח קטן בצורה משמעותית מהמצנח שאיתו יצא גבאי מחברת בזק. אורלי וגיא הם אנשים בעלי יושרה, אבל בינינו הם בסך הכל אנשי תעמולה שמאלנית.
אז איך החל אדון גבאי את הקריירה הציבורית שלו אתם שואלים? אבי גבאי עבד במשרד האוצר והיה אחראי על תחום התקשורת ובזק, לאחר מספר שנים הוא פרש מתפקידו ומה אתם חושבים שהוא עשה לאחר שפרש? הלך לעבוד בחברת בזק.
עכשיו, אין דבר שהשמאל הפרימיטיבי לא מוקיע אותו יותר כאשר המהסדר, או כמו שהם קוראים לו הרגולטור, הולך לעבוד אצל המוסדר מיד בסיום תפקידו וזאת הקריירה העסקית של אדון גבאי הוא הפך ממהסדר למהוסדר בלי תקופת צינון של שעה אחת.
לא היה בתולדות מדינת ישראל מקרה בו אדם שהוא אינו חבר כנסת נבחר להיות מועמדה לתפקיד ראש הממשלה כאשר ניסיונו הפוליטי הכושל כל כך והוא היה במשך שנה שר לאיכות הסביבה.
במקום להתעסק בנושא מיכל האמוניה בחיפה הוא התעסק בניסיונות בלתי פוסקים להשאיר את הגז באדמה, בשעה שכל דולר שיוצא מהאדמה מכניס שישים סנט למדינת ישראל.
בגדול, זהו ציר הכישורים של גבאי להיות ראש ממשלה במדינה, מה שלא הפריע כשעה אחרי פרסום תוצאות הפריימריז למנגנון הסקר שקר להתחיל לפעול. מיד יש סקר שמודיע כי אם יהיו בחירות מפלגת העבודה תקבל 20 מושבים בכנסת, דבר שלא אפשרי לבדוק בזמן אמת כי מחר לא יהיו בחירות.
הגברת אסתי פרז וחנן קריסטל, שני השמאלנים הקיצוניים שהסבירו לנו מדוע הליכוד עומד להיות מובס כבר מפרשים מה עתיד להיות במדינה בהתחשב בסקר שקר שבא לעולם כדי לנסות באופן מלאכותי להראות שהנה, בא המושיע החדש. אוי ואבוי למושיע שאלה הם סרסורי התקשורת שלו.
אני בטוח שביום הבוחר האמיתי, כולם יתעוררו למציאות כמו שהם עשו לפני למעלה משנתיים.

 

 

13/07/2017

אבי גבאי