שבת עברית

'שבת עברית' חוגגת עם אבי קורן

הפזמונאי האהוב, העורך כאן ב־103fm, זכה בפרס אקו"ם על תרומתו לזמר העברי • האזינו למיטב יצירתו • עורך: יואב חנני


יותר מזה אנחנו לא צריכים: הפזמונאי והמתרגם אבי קורן, החתום על מאות שירים שכולנו אוהבים, עתיד לקבל בחודש יוני את פרס אקו"ם למפעל חיים על תרומתו לזמר העברי ולתרבות בישראל. את הפרטים הראשונים הביא קורן בעצמו בשיחה שקיים עם דודי פטימר ושהבאנו כאן לפני כשבוע וחצי.

קורן עורך מדי שבוע תוכניות של 'שבת עברית' כאן ב־103fm, אולם הפעם בחרנו להעניק לו את הכבוד, להעביר אותו אל לפני הקלעים - ולהציג לכם, גולשי האתר והיישומון, פודקאסט ובו המיטב של יצירותיו.

בין השאר תוכלו לשמוע בתוכנית את השירים 'באביב את תשובי חזרה' בביצוע צוות הווי של הנח"ל, 'רוח שטות' של יהורם גאון, 'בוא הביתה' ששרה שולה חן, 'שלווה' האהוב של להקת הנח"ל, 'כוכבים לא משקרים' בקולו של יגאל בשן המנוח ועוד רבים וטובים.

'שבת עברית' ב־103fm נוסדה לפני יותר מ־20 שנה, וכיום היא רצועת המוסיקה העברית המובילה בארץ. היא מפגישה את הקלאסיקות הגדולות של המוסיקה העברית עם פנינים מוסיקליות נשכחות עוד מהעשורים הראשונים לקום המדינה.

'שבת עברית' ב־103fm מכבדת ומוקירה את הקלאסיקה הישראלית להנאת המאזינים, ועושה הכול על מנת לשמר את שורשי המוסיקה העברית ולחלוק כבוד לדורות המייסדים שלה.

האזינו ל'שבת עברית' אצלנו באתר. איפה ומתי שרק תרצו. בלי דיבורים, ללא פרסומות - ועם כל הכבוד למוסיקה.

לעוד תוכניות של 'שבת עברית' לחצו כאן.

29/05/2019
הישארו מעודכנים

אבי קורן
אבי קורן  |  צילום: ד"ר אבישי טייכר | ברישיון CC BY 3.0