שיחות בגן עדן
עם פריידי מרגלית ואלימור הניג

שיחות בגן עדן

פרק 116 - העולם החדש


קשה מאוד להאמין, אבל שנה וחצי חלפה מאז שפגשנו את פריידי מרגלית ואלימור הניג באולפן של 103fm, זאת הודות למגפת הקורונה שאילצה אותנו להישאר בקרבת ביתנו תוך שמירה על ריחוק חברתי; את השעה המשותפת של פריידי ואלימור, העבירו השתיים בשיחה מרתקת על מה שהשתנה לבלי היכר בתקופת המשבר. 

אז אם גם אתם מרגישים שהעולם אותו עזבתם עם הסגר הראשון שונה מאוד שזה שאנו חווים עכשיו, מנסים שוב להתרגל למה שהותרנו מאחור, אתם ממש לא לבד: "העולם החדש לא דומה למה שהכרנו, מבפנים יש תכולה חדשה אצל כולנו". 

לא היה לאן לברוח

האם לפעולות היומיומיות שלנו ישנה השפעה ישירה על הדרך בה העולם תופס אותנו? על פי דבריהן של מרגלית והניג, כדאי בהחלט לשקול את האפשרות הזו: "העולם החדש הוא הזדמנות ליישר קו, ללכת עם הקול הפנימי. לא היה לאן לברוח, ולכן זה אילץ את כולנו להתכנס פנימה. העולם הוא השתקפות של מה שקורה בתוכנו". 

'שיחות בגן עדן' הינו פודקאסט המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדויקת במשחק החיים. פריידי מרגלית ואלימור הניג שמו להן למטרה לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי ולייצר אינטגרציה עם העולם החומרי הסובב אותנו. השתיים מבקשות להעביר כי גן העדן זה כאן והאושר זמין לכל דורש.

לכל הפרקים של 'שיחות בגן עדן' לחצו כאן.

תוכניות מלאות גם בערוץ היוטיוב של התוכנית.

עריכה: מיכל קדוש

07/07/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


פריידי מרגלית ואלימור הניג
פריידי מרגלית ואלימור הניג  |  צילום: מילי סדנאות. השראה. צילום
Paris