103FM
103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

איפה הכסף

עם ענת דוידוב
מגזין כלכלי יומי • ראשון עד חמישי ב־16:00

ענת דוידוב ועורכת התוכנית יעל איילון מבהירות לכולם איפה באמת נמצא הכסף שלנו. השתיים רוקחות מדי יום למאזיני התחנה תכנית כלכלית בגובה העיניים, הסוקרת את כל חדשות הכלכלה בארץ. הן מעניקות פרשנויות עומק לתהליכים הכלכליים המתרחשים כאן באופן יומי.

לצד הכותרות הכלכליות, מביאה התוכנית ריאיונות עם בכירי המשק, תחקירי צרכנות פיננסית, טורים אישיים שתוקפים את נושאי הכלכלה מזוויות שונות, ופינות בנושאי טכנולוגיה ואפילו טיולים ופנאי.

 1. יום שני
  23.05.22
  -
  ענת דוידוב בטור אישי
  "חיילים לא צריכים להיות פלטפורמה לספינים פוליטיים"
  ענת דוידוב זעמה: "איפה גלנט, קיש, גמליאל ועוד בכירים בליכוד שתמכו בחוק 'ממדים ללימודים', עד שהתהפכו כי יושב ראש הליכוד אמר?" • טור אישי
  23/05/2022
  הכותרות הכלכליות
  ריבית בנק ישראל עולה
  וגם: נשיאת בית המשפט העליון השופטת אסתר חיות מזהירה מפני פגיעה אפשרית בשופטים, בעקבות התלהמות השיח הציבורי • הכותרות הכלכליות
  23/05/2022
  בנק ישראל
  "הטיפול באינפלציה חשוב בעיקר לשכבות המוחלשות"
  העלאת ריבית צפויה בעקבות האינפלציה העולה וההאטה בהיי־טק • פרופ' משה חזן, חבר הוועדה המוניטרית של בנק ישראל, הסביר על מצב המשק הישראלי
  23/05/2022
  כיצד העלאת הריבית תשפיע על שוק המשכנתאות?
  כיצד העלאת הריבית תשפיע על שוק המשכנתאות?
  יונתן ברלינר, יו"ר הוועדה המקצועית של התאחדות יועצי המשכנתאות, הסביר: "כשהמחירים יוצאים מפרופורציה, זה יוצר מעגל קסמים"
  23/05/2022
  ענת דוידוב
  שביתה לפני סוף שנת הלימודים? "נחליט בימים הקרובים"
  רן ארז, יו"ר ארגון המורים העל־יסודיים בישראל, הסביר מדוע בכוונתם להכריז על סכסוך עבודה: "המצב חמור מאוד ומחייב אותנו לפעול"
  23/05/2022
  פינת הבורסה
  "אולי אנו עדים לשינוי מגמה"
  אורי גרינפלד ('פסגות') התייחס למצב הבורסה בארץ ובעולם על רקע העלאת הריבית • אמר: "מדד הבנקים עלה, אבל אנו בתקופה לא פשוטה" • פינת הבורסה
  23/05/2022
  איפה הכסף
 2. יום ראשון
  22.05.22
  +
 3. יום חמישי
  19.05.22
  +
 4. יום רביעי
  18.05.22
  +
 5. יום שלישי
  17.05.22
  +
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על מערכת איפה הכסף

המגישה: ענת דוידוב

במהלך 25 השנים האחרונות, ענת דוידוב ערכה והגישה יומני חדשות ותוכניות ברדיו, בהם - 'בחצי היום', 'הכל דיבורים' ומהדורה מיוחדת של התוכנית 'בחצי היום השישי'. בעשר השנים האחרונות ערכה והגישה את 'יומן השבוע', אחת מתוכניות הדגל של קול ישראל המנוחה. בשנתיים האחרונות טרם עזיבתה את רשות השידור הגישה את תוכנית הכלכלה היומית של רשת ב'- 'השעה הכלכלית'.

ענת שירתה בגלי צה"ל בשנות ה־70 במגוון תפקידים, ובתחילת שנות ה־90 עבדה תקופה קצרה בעריכת עמודים יומיים בעיתון 'חדשות'.

נולדה וגרה בתל אביב, למדה תיאטרון ומשחק באוניברסיטת תל אביב. אמא לאסף אבן צור - מוזיקאי ונגן ג'אז.

העורכת: יעל אילון

עברה של עורכת התכנית הכלכלית של 103fm מרשים ומגוון. כבר יותר מ־25 שנים שאילון היא חלק בלתי נפרד מהרדיו בישראל. בשנת 2010 הייתה יעל ראש דסק כלכלה, כתבת כלכלית ועורכת 'צבע הכסף', ובין השנים 2013-2015 כיהנה כמנהלת החדשות ב'קול ישראל' בתל אביב.

יעל תמיד חותרת להגיע לחקר האמת. התחקירים המעמיקים שלה והידיעות החדשותיות שאותם היא מספקת לקהל מאזיניה תמיד מוקפדים ולא מתפשרים. יעל שואפת לתקשורת כלכלית הוגנת ושקופה, ודואגת שהערכים שבהם היא דוגלת ישתקפו בתוכנית הכלכלית שהיא וענת דוידוב מובילות.

בשנת 2015 החלו ענת ויעל בהגשת התכנית 'איפה הכסף', ששמה דגש על צרכנות, בנקים, בורסה, ושאלות כמו: מה עושים עם 'כסף פנוי'? למה לא גומרים את החודש? ומדוע זוג צעיר צריך 146 (!) משכורות כדי להגיע לדירה? וכאמור בקצרה - כלכלה בגובה העיניים.