איפה הכסף

עם ענת דוידוב
מגזין כלכלי יומי • ראשון עד חמישי ב־16:00

ענת דוידוב ועורכת התוכנית יעל איילון מבהירות לכולם איפה באמת נמצא הכסף שלנו. השתיים רוקחות מדי יום למאזיני התחנה תכנית כלכלית בגובה העיניים, הסוקרת את כל חדשות הכלכלה בארץ. הן מעניקות פרשנויות עומק לתהליכים הכלכליים המתרחשים כאן באופן יומי.

לצד הכותרות הכלכליות, מביאה התוכנית ריאיונות עם בכירי המשק, תחקירי צרכנות פיננסית, טורים אישיים שתוקפים את נושאי הכלכלה מזוויות שונות, ופינות בנושאי טכנולוגיה ואפילו טיולים ופנאי.

 1. יום חמישי
  19.10.23
  -
  טל לב רם
  המשך לחימה בצפון
  טל לב רם ('מעריב', '103fm') עדכן בפרטים האחרונים מהצפון: "עלייה הדרגתית כל פעם בהיקף האירועים, כל יום טיפה יותר" • ומה המצב בדרום?
  19/10/2023
  פרופ' חזי לוי
  "אנחנו מתפקדים בצורה מלאה כרגע"
  פרופ' חזי לוי, מנכ"ל בית החולים ברזילי, ביקש להרגיע את הרוחות והבהיר כי "אנו לא חסרים בציוד" • עוד הסביר על חובת המיגון בבתי החולים
  19/10/2023
  "התשלומים ממשיכים לרדת"
  "זרקנו את כל הבית שלנו לשקיות אשפה וברחנו"
  כך תיארה נויה, בעלת ריזורט לכלבי קבליר ותושבת שדרות, ששהתה בממ"ד במשך שלושה ימים עם בנה בן השנתיים ופונתה לאחר מכן למרכז הארץ
  19/10/2023
  משפחות השבויים והנעדרים
  "אנו מסדירים את מעמד משפחות החטופים"
  עו"ד שלומי מור, המשנה ליועץ המשפטי בביטוח הלאומי, הרחיב על חבילת הסיוע לה יהיו זכאים משפחות החטופים שבצער רב יקבלו מעמד של משפחות השכול
  19/10/2023
  עודד פורר
  "הממשלה מתנהגת כאילו אנחנו ביום רגיל"
  ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו), יו"ר ועדת הקליטה ומ"מ בוועדת הכספים, ביקר את הממשלה והאוצר: "אנו מוצאים את עצמנו ממלאים את תפקיד הממשלה"
  19/10/2023
  למצולם אין קשר לנאמר
  "בודקים שלא היה ניסיון לחדירה"
  יואב איתיאל ('וואלה'), כתב בצפון ובחברה הערבית, מסר דיווח מהיר מהאזעקות בצפון: "טרם התקבל למרבה המזל שום דיווח על נפגעים"
  19/10/2023
  פינת הבורסה
  בורסה לסוף השבוע
  פינת הבורסה • אלדד תמיר, תמיר פישמן, דיווח על מצב הבורסה בארץ ובעולם ליום השלושה עשר למלחמה: "אנחנו בירידות של אחוז וחצי, אחוז ורבע"
  19/10/2023
  איפה הכסף
 2. יום רביעי
  18.10.23
  +
 3. יום שלישי
  17.10.23
  +
 4. יום שני
  16.10.23
  +
 5. יום ראשון
  15.10.23
  +
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על מערכת איפה הכסף

המגישה: ענת דוידוב

במהלך 25 השנים האחרונות, ענת דוידוב ערכה והגישה יומני חדשות ותוכניות ברדיו, בהם - 'בחצי היום', 'הכל דיבורים' ומהדורה מיוחדת של התוכנית 'בחצי היום השישי'. בעשר השנים האחרונות ערכה והגישה את 'יומן השבוע', אחת מתוכניות הדגל של קול ישראל המנוחה. בשנתיים האחרונות טרם עזיבתה את רשות השידור הגישה את תוכנית הכלכלה היומית של רשת ב'- 'השעה הכלכלית'.

ענת שירתה בגלי צה"ל בשנות ה־70 במגוון תפקידים, ובתחילת שנות ה־90 עבדה תקופה קצרה בעריכת עמודים יומיים בעיתון 'חדשות'.

נולדה וגרה בתל אביב, למדה תיאטרון ומשחק באוניברסיטת תל אביב. אמא לאסף אבן צור - מוזיקאי ונגן ג'אז.

העורכת: יעל אילון

עברה של עורכת התכנית הכלכלית של 103fm מרשים ומגוון. כבר יותר מ־25 שנים שאילון היא חלק בלתי נפרד מהרדיו בישראל. בשנת 2010 הייתה יעל ראש דסק כלכלה, כתבת כלכלית ועורכת 'צבע הכסף', ובין השנים 2013-2015 כיהנה כמנהלת החדשות ב'קול ישראל' בתל אביב.

יעל תמיד חותרת להגיע לחקר האמת. התחקירים המעמיקים שלה והידיעות החדשותיות שאותם היא מספקת לקהל מאזיניה תמיד מוקפדים ולא מתפשרים. יעל שואפת לתקשורת כלכלית הוגנת ושקופה, ודואגת שהערכים שבהם היא דוגלת ישתקפו בתוכנית הכלכלית שהיא וענת דוידוב מובילות.

בשנת 2015 החלו ענת ויעל בהגשת התכנית 'איפה הכסף', ששמה דגש על צרכנות, בנקים, בורסה, ושאלות כמו: מה עושים עם 'כסף פנוי'? למה לא גומרים את החודש? ומדוע זוג צעיר צריך 146 (!) משכורות כדי להגיע לדירה? וכאמור בקצרה - כלכלה בגובה העיניים.