103FM
103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

איפה הכסף

עם ענת דוידוב
מגזין כלכלי יומי • ראשון עד חמישי ב־16:00

ענת דוידוב ועורכת התוכנית יעל איילון מבהירות לכולם איפה באמת נמצא הכסף שלנו. השתיים רוקחות מדי יום למאזיני התחנה תכנית כלכלית בגובה העיניים, הסוקרת את כל חדשות הכלכלה בארץ. הן מעניקות פרשנויות עומק לתהליכים הכלכליים המתרחשים כאן באופן יומי.

לצד הכותרות הכלכליות, מביאה התוכנית ריאיונות עם בכירי המשק, תחקירי צרכנות פיננסית, טורים אישיים שתוקפים את נושאי הכלכלה מזוויות שונות, ופינות בנושאי טכנולוגיה ואפילו טיולים ופנאי.

 1. יום חמישי
  26.03.20
  -
  הכותרות הכלכליות
  האבטלה גואה
  מספר מבקשי העבודה במשק ממשיך לעלות • ביקורת נרשמה בקרב חברי ועדת הכספים על התוכניות שמגבש האוצר לטיפול במשבר הכלכלי במשק • הכותרות הכלכליות
  26/03/2020
  טור אישי
  "אנחנו מחכים לאסונות כדי ללמוד"
  "למה צריך לחכות עד הקושי, עד הכאב, עד האסון, כדי שנגלה שאנחנו בעצם כל כך דומים": אלון גל סירב להבין מדוע ישראל לא נערכה לנגיף הקורונה כראוי
  26/03/2020
  עודד פורר
  "האוצר הגיע עם אוסף מסמכים לא מחוברים למציאות"
  יו"ר ועדת הכספים עודד פורר על תוכניות הסיוע: "יש לאוצר בעיה בקבלת החלטות" • על התמודדותו של גנץ לתפקיד יו"ר הכנסת: "זה שינוי כיוון"
  26/03/2020
  איציק שמולי
  ח"כ שמולי: "סכנה גדולה שהצרכים של האוכלוסיות החלשות לא ייענו"
  כיצד תסייע הרווחה לאוכלוסיות המוחלשות? • ח"כ איציק שמולי הגיב לדברים • על התמודדותו של גנץ לתפקיד יו"ר הכנסת: "קיבל את הכרעתו הפנימית"
  26/03/2020
  העסקים הקטנים בקריסה
  אבוטבול: "הבנקים מנצלים את המצב בצורה מכוערת"
  מאז פרוץ נגיף קורונה בישראל, העסקים הקטנים מתקשים להחזיק את הראש מעל המים • דקלה אבוטבול: במקום לספר סיפורים - צריך להכניס את היד לכיס באמת
  26/03/2020
  אלון גל
  "למה מדינת ישראל היא היחידה שלא עוזרת?"
  המסעדן אלון זיגדון בביקורת חריפה על התנהלות משרד האוצר, באשר לסיוע הדל, לתחושתו, לעצמאים: "לא אכפת להם מהמשק, הם דואגים לכיסא שלהם"
  26/03/2020
  אלון גל
  ד"ר מרום: "אפשר לרתום 20 מכונות הנשמה של בע"ח לשימוש בני אדם"
  האם מכונות הנשמה של בע"ח יכולות לסייע לבני אדם בטיפול בנגיף קורונה? • הווטרינר ד"ר חיליק מרום: אנחנו יכולים לעבור הסבה למחלקת טיפול נמרץ
  26/03/2020
  אלון גל
  אנו פה בשבילכם
  פוטרתם? יצאתם לחל"ת? נשארתם בבידוד ואתם זקוקים לעזרה? • אלון השיב לשאלות המאזינים וניסה להרגיע את הרוחות
  26/03/2020
  פינת הבורסה
  הפנים לשינוי?
  עליות קלות בבורסה הארצית והעולמית הצליחו לעורר בקרבנו מעט אופטימיות • האם השוק מתאושש? • ירון פרידמן ('בנק הפועלים') סיפר
  26/03/2020
  איפה הכסף
 2. יום רביעי
  25.03.20
  +
 3. יום שלישי
  24.03.20
  +
 4. יום שני
  23.03.20
  +
 5. יום ראשון
  22.03.20
  +
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על מערכת איפה הכסף

המגישה: ענת דוידוב

במהלך 25 השנים האחרונות, ענת דוידוב ערכה והגישה יומני חדשות ותוכניות ברדיו, בהם - 'בחצי היום', 'הכל דיבורים' ומהדורה מיוחדת של התוכנית 'בחצי היום השישי'. בעשר השנים האחרונות ערכה והגישה את 'יומן השבוע', אחת מתוכניות הדגל של קול ישראל המנוחה. בשנתיים האחרונות טרם עזיבתה את רשות השידור הגישה את תוכנית הכלכלה היומית של רשת ב'- 'השעה הכלכלית'.

ענת שירתה בגלי צה"ל בשנות ה־70 במגוון תפקידים, ובתחילת שנות ה־90 עבדה תקופה קצרה בעריכת עמודים יומיים בעיתון 'חדשות'.

נולדה וגרה בתל אביב, למדה תיאטרון ומשחק באוניברסיטת תל אביב. אמא לאסף אבן צור - מוזיקאי ונגן ג'אז.

העורכת: יעל אילון

עברה של עורכת התכנית הכלכלית של 103fm מרשים ומגוון. כבר יותר מ־25 שנים שאילון היא חלק בלתי נפרד מהרדיו בישראל. בשנת 2010 הייתה יעל ראש דסק כלכלה, כתבת כלכלית ועורכת 'צבע הכסף', ובין השנים 2013-2015 כיהנה כמנהלת החדשות ב'קול ישראל' בתל אביב.

יעל תמיד חותרת להגיע לחקר האמת. התחקירים המעמיקים שלה והידיעות החדשותיות שאותם היא מספקת לקהל מאזיניה תמיד מוקפדים ולא מתפשרים. יעל שואפת לתקשורת כלכלית הוגנת ושקופה, ודואגת שהערכים שבהם היא דוגלת ישתקפו בתוכנית הכלכלית שהיא וענת דוידוב מובילות.

בשנת 2015 החלו ענת ויעל בהגשת התכנית 'איפה הכסף', ששמה דגש על צרכנות, בנקים, בורסה, ושאלות כמו: מה עושים עם 'כסף פנוי'? למה לא גומרים את החודש? ומדוע זוג צעיר צריך 146 (!) משכורות כדי להגיע לדירה? וכאמור בקצרה - כלכלה בגובה העיניים.