רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

מיכל דליות

שישי ב-10:00

'סופר נני', האימא של כל האימהות, אוטוריטה בענייני ילדים, הורות, משפחה וכל מה שביניהם. מידי שישי מיכל עושה עבודת קודש ועוזרת להורים שנתקלו בבעיות בגידול ילדיהם. למרות שמיכל מגישה את תכניתה ב-103FM כבר מספר שנים המרכזייה באולפן עדיין קורסת מידי שבוע. בסגנונה המפורסם והמיוחד כל כך, משוחחת מיכל עם המאזינים ומהווה עבורם אוזן קשבת ומקור סמכות ממעלה ראשונה, תוך שהיא מעניקה כלים מקוריים להתמודד בזמן אמת עם הבעיות הניצבות מולם. ברוב המקרים, היא מהווה גם חבל הצלה ומקור לשינוי של ממש בחייהן של משפחות רבות ושל מאזינים רבים. מפחדים מ-'גיל שנתיים הנורא'? יראים מ-'גיל ההתבגרות הארור'? צריכים קצת מנוחה אבל רגשות האשמה אוכלים אתכם? זאת התכנית בשבילכם.

 1. יום שישי
  17.08.18
  -
  מיכל דליות
  "פעם אחת היא בכתה במשך שעה ולא הצלחתי להרגיע אותה"
  "ההתנהגות של הילד שלנו מתחילה ונגמרת בנו"
  המאזינה מרגישה שהיא לא יודעת כיצד להתמודד עם התפרצויות הזעם של בתה בת ה-5 • מיכל דליות הסבירה במפורט על כל התהליך שעל האם לעבור
  17/08/2018
  "תפסיקי לקחת שליטה על הקקי של הילד שלך"
  "את מודיעה היום לבן שלך - אתה עם חיתול סיימת"
  מיכל דליות העבירה מסר חד וברור לכל ההורים: "עוד לפני גיל שנתיים אצל ילדיכם מתפתחת יכולת ביולוגית להתאפק. תפסיקו לקחת אחריות על הקקי שלהם!"
  17/08/2018
  בתנו בת ה-4 וחצי היא ילדה מאוד חרדה"
  "היא לא ילדה חרדה - היא ילדה שרוצה בחברתכם"
  מיכל דליות הקריאה מסרון מאב שלא יודע כיצד לגרום לבתו בת ה-4 להפסיק לפחד לישון לבד בלילה
  17/08/2018
  מיכל דליות
  "הוא ילד פיקח - למה הוא מתקשה בדיבור?"
  המאזינה מודאגת בנוגע לנכדה בן ה-4 • מיכל: "זה לא קשור להתפתחותו השכלית - לקושי בדיבור יש סיבות רבות ומגוונות"
  17/08/2018
  "התינוק שלי צורח כל עוד הוא לא במיטה שלי"
  "אני סומכת על חוסנם של ילדים"
  מיכל דליות לאם שחוששת לא להתחשב בתלונות של בנה בן השנה • "הוא בוכה עד שאני לא לוקחת אותו למיטה שלי וזה לא מקובל עלי"
  17/08/2018
  "כיצד לבשר לבתי בת מה-5 שהכלב שלנו גוסס?"
  "כיצד לבשר לבתי בת ה-5 שהכלב שלנו גוסס?"
  המאזין רצה להתייעץ באיזו צורה להסביר לבתו הקטנה כי בעל החיים שהיה בבית מהיום שנולדה, כבר לא ישוב
  17/08/2018
  מיכל דליות
  קנאת אחים: תמונת מצב להתנהגות בגן?
  המאזינה לא מצליחה להבין מדוע בנה בן ה-4 מציק לילדים בגן • בהמשך הסתבר כי מדובר בילד בכור
  17/08/2018
 2. יום שישי
  10.08.18
  +
 3. יום שישי
  03.08.18
  +
 4. יום שישי
  27.07.18
  +
 5. יום שישי
  20.07.18
  +
עוד קטעים

  צרו קשר עם מיכל דליות

יש לנו מה להגיד על מיכל דליות:

מיכל דליות (דורון), כוכבת הסדרה 'סופר נני', יועצת משפחתית, מרצה על נושאים מגוונים מעולם הפסיכולוגיה והחברה ומפעילה תכנית להכשרת יועצות משפחתיות.

מיכל נולדה בת"א, ואת שנות הילדות והבגרות העבירה בעיר ילדותה. מיכל למדה בסמינר 'לוינסקי' והוסמכה להיות גננת ומורה לגיל הרך. עם סיום לימודיה התחילה לעבוד כמורה בבי"ס 'לדוגמא' בת"א שם גם למדה בילדותה.

תוך עבודתה כגננת התחילה מיכל את מסלול ההכשרה של 'מכון אדלר' בתוכנית להנחיית קבוצות הורים. עם סיום ההכשרה שימשה כמנחת קבוצות הורים וקבוצות מגוונות ב-'מכון אדלר' וביניהן: קבוצת אבות אסירים הנמצאים בשיקום בכלא השרון, קבוצות הורים לילדים צעירים והורים למתבגרים, מדריכים בפנימיות, עובדי משרדים ממשלתיים, קצינות נפגעים בצה"ל ועוד. בין השנים 2001-2003 שימשה מיכל כחברת הנהלת 'מכון אדלר' ובשנת 2005 מונתה מיכל דליות לתפקיד מנהלת בית הספר להורים והיחידה למשפחה וקהילה ב-'מכון אדלר', תפקיד אותו מילאה עד למחצית הראשונה של שנת 2007.

במהלך 2006 נבחרה מיכל להוביל את התוכנית 'סופר נני' בערוץ 2, מבין 600 מועמדות שנבחנו לתפקיד זה. מאז היא מוכרת כ-'סופר נני' הישראלית.

ספרה הראשון של מיכל היה ספר שירים 'למימוש החלום' בהוצאת סער, פורסם ב- 1990. ספרה השני, שהינו ספר הדרכה להורים, 'אין ילדים רעים' יצא לאור בשנת 2009 והינו רב מכר בספרי חינוך והדרכת הורים. בשנת 2015 הוציאה מיכל את ספר הדרכת ההורים השני שלה 'הורים, מה השאלה' אותו ניתן להשיג בחנויות ספרים ברחבי הארץ. בנוסף כתבה מיכל שלושה ספרי ילדים: 'אבל הוא התחיל' העוסק במריבות אחים, 'בתאבון רוני' העוסק בילדה עם בעיות אכילה ו-'לילה טוב עומר' הנותן פתרון לבעיות שינה של ילדים.

מיכל מנהלת ומפעילה את 'מרכז מיכל דליות' בו מופעלת תכנית להכשרת יועצות משפחתיות שתיתנה מענה לתושבי המדינה בהדרכת הורים בגישתה. כמו כן יש במרכז צוות של נשות ואנשי מקצוע אשר נותנים מענה לפונים אליהם בבקשה להדרכת הורים.

להאזנה לקטעים בנושא גמילת תינוקות/ פעוטות ממוצצים, חיתולים ועוד - לחצו כאן