רבקה מיכאלי

באה לשבת | שישי ב-15:00

מדי שישי בצהריים, בשעות הקסומות ביותר בשבוע, רבקה מיכאלי האישה והאגדה מגישה תוכנית אישית ומשוחחת עם אורחים שונים לשיחות בנושאי פוליטיקה, ספרות, תרבות, ילדים ועוד. הכול על מנת לקבל את השבת באווירה הנכונה והמתאימה ביותר. רבקה משוחחת עם אמנים מתחומים מגוונים שמגיעים להתראיין ביראת כבוד אצל 'המלכה האם', ונהנים מכל רגע. עונג שבת, קצת לפני שבת.

 1. יום שישי
  17.05.24
  -
  רבקה מיכאלי
  מזריקת מטבע להקמת להקה
  חברי שלישיית עלמא סיפרו על האירוע המיוחד שהביא לשיתוף הפעולה ביניהם: מהמפגש האקראי בספרד ועד השיר 'להיט בלב'
  17/05/2024
  רבקה מיכאלי
  זאב בעור האופרה
  יוסי שיפמן עם כל מה שקורה בעולם המוזיקה הקלאסית חדשות לבקרים • והפעם: האופרה 'תיאודור' המגוללת את סיפור חייו של חוזה המדינה • זה בשבילכם
  17/05/2024
  פינת הספרות
  הצעקה האחרונה?
  בני ציפר המליץ על 'ספר הלחישות': "ספר רומני מרתק המתאר את תלאות הארמנים" • עוד אמר: "הספרות הרומנית, יש לה שירה נהדרת וגם תיאטרון"
  17/05/2024
  יואב כהן ורון שלום
  שניים עד ארבע - משתיים עד ארבע
  רון שלום ויואב כהן עם תוכנית קומית חדשה, החל מיום ראשון הקרוב בין 14 ל־16:00 • ומי המציא את שם התוכנית 'שניים עד ארבע'?
  17/05/2024
  רבקה מיכאלי, ירדנה ארזי ואודיה קורן
  עושות שורשים
  ירדנה ארזי ואודיה קורן התארחו באולפן וסיפרו על המופע המשותף ששתיהן יצרו המתמקד בסודות המשפחתיים שלהן • קורן: "יש אהבה במופע להורים שלנו"
  17/05/2024
  רבקה מיכאלי
 2. יום שישי
  10.05.24
  +
 3. יום שישי
  03.05.24
  +
 4. יום שני
  22.04.24
  +
 5. יום שישי
  19.04.24
  +
עוד קטעים

 צרו קשר עם רבקה מיכאלי

יש לנו מה להגיד על רבקה מיכאלי:

כמעט כל חייה עוסקת רבקה מיכאלי בתקשורת ובבידור. במהלך עשייתה השכילה לגעת באבני הדרך שמהן נבנתה התרבות הישראלית על גוניה השונים. היא הייתה שם - כשדרנית רדיו, שחקנית תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, וכמנחת טקסים, תכניות ופסטיבלים שונים - ויצרה לעצמה מעמד בלתי־מעורער של הגברת מספר אחת של הבידור הישראלי.

כבר בשנת 1952, בהיותה בת 14 בלבד, החלה לשדר ברדיו במסגרת שידורי הילדים של קול ישראל. במשך כמה שנים ברציפות הייתה המנחה הקבועה של פסטיבל הזמר, עד שהפכה למזוהה עם המופע - ואפילו הנחתה את פסטיבל הזמר המזרחי.

בשנות ה־80 ביססה מיכאלי את מעמדה גם בתור מנחת תוכניות הבידור המרכזיות בטלוויזיה. תחילה הנחתה את התוכנית 'סיבה למסיבה' ואחר כך את 'סופשבוע' - כולן בערוץ הראשון. מיכאלי אף הגישה פינות משעשעות במסגרת התוכנית המיתולוגית 'זהו זה' בטלוויזיה החינוכית, והנחתה תקופה מסוימת את התוכנית 'מסיבת גן'. בערוץ 2 הנחתה בין השאר את תכנית הבידור 'בליינד דייט' ואת תוכנית הבוקר של קשת.

כיום, מלבד תוכניתה ב־103fm, מוסיפה מיכאלי להופיע בתיאטרון, בקולנוע, בסדרות שונות בטלוויזיה ועוד. אין לה רגע דל.