זהבי פונה לח"כ אייכלר: "לעומת אפס שכמוך יורם קניוק היה אדם ענק! אתה גמד מנוול!"

נתן זועם על דבריו של ח"כ ישראל אייכלר שהשתמש בבמת הכנסת כדי להביע את דעתו על הסופר יורם קניוק ז"ל - "אייכלר, אחרי שתמות מה יישאר ממך? איזה חותם תשאיר על התרבות? כלום!" בהמשך פונה זהבי לאל: "אנא ממך בטובתך, שחרר אותנו מהחולרות!"אני חייב להתייחס לאמירותיו של אחד בשם אייכלר, ישראל אייכלר, חבר הכנסת אייכלר, הרב אייכלר. אייכלר שמקבל משכורת ממני ומכם הוא חבר כנסת. הוא ניצל את הדיון הלילי על חוק הדיינים שנערך בלילה, בכדי לתקוף מעל בימת הכנסת את ההספדים שנישאו לאחר מותו של הסופר יורם קניוק, את הספדה של שרת התרבות לימור לבנת ואת המנוח עצמו, אחרי מות קדושים אמור, כנראה ברח לו. וכך אמר אייכלר:

"כשאני שומע שמת אחד משונאי היהדות, שהצהיר על עצמו שהוא רוצה להיות חסר דת, שנישא לנוכריה, ואמר שכשהוא אומר שפוך חמתך על הגויים בליל הסדר זה הילדים שלו כי הם גויים, וכשהוא מת שרת התרבות שמייצגת את הליכוד המסורתי, שהבוחרים שלו כולם יהודים מאמינים או רובם, באה ומספידה את ההפסד הגדול ששונא היהודים הזה מת. זה לא יאומן כי יסופר זאת התרבות היהודית? על זה אנחנו מדברים? זאת מדינת ישראל? זה מה שעשו לעם ישראל?"

ישראל אייכלר

תשמע אייכלר, לא ח"כ, לא רב, סתם אייכלר. אתה בחיים שלך לא נטעת עצים, ולא בנית בניין, ולא נסעת לאירופה להביא את ניצולי השואה שהאלוהים שלך שכח אותם, כפי שעשה איש הפלי"ם יורם קניוק. אתה בחיים שלך לא שכבת בשוחות פצוע ולא הסתערת בהר ציון במסגרת היותך חבר גדוד הפורצים של חטיבת 'הראל' ונפצעת. אייכלר.

יורם קניוק לעומת אפס שכמוך הוא אדם ענק! הוא נפיל! אתה גמד תרבותי, יצור חסר חוט שידרה, אוכל חינם, מנוול, עוכר ישראל, לא היהדות, עוכר ישראל! למה שלא תיסע לכל הרוחות לאמריקה ותהיה שם עם שאר ה-לא חשוב מה מטעמי רגולציה, ולך מאיתנו. חתיכת חרא שכמוך, כשאתה ישבת בתכנית שנים עם טומי לפיד שדיבר עליכם דברים נוראים קיבלת כסף, אז היה לך נוח. ואגב יאיר לפיד לא הוציא מילה אחת על הדברים המזוהמים שלך, למה?!

איפה היו כל חברי הכנסת כשהאייכלר הזה פתח את הפה המזוהם שלו  ולכלכך וניאץ וטינף?! אחרי שתמות אייכלר, מה יישאר ממך? איזה חותם תשאיר על התרבות הישראלית? מה עשית? כלום! נאדה! גורנישט! ואתה חבר כנסת, ואתה חבר בוועדות הכנסת. ככה נראית הכנסת וככה נראים חבריה, ואם אתה חבר כנסת של מדינת ישראל, טפו עלק אומרים בערבית. טפו עלק! גם יריקה אתה לא שווה. סמרטוט, חלאה, זוהמה!

נתן זהבי

כל מה שאני אומר אני אומר על דעתי האישית, וזכותי כאדם בעל דעה, להביע דעה אפילו אם היא חריפה גם על חבר כנסת של מדינת ישראל. הזילות של חברי הכנסת כמו אייכלר, מורידה לשפל המדרגה את המונח חבר כנסת. בושה וכלימה למדינת ישראל שעל מנהיגיה נמנים אנשים כמו אייכלר. לא הרב, ולא הח"כ, ולא אמו. אייכלר, אייכלר, אייכלר, אייכלר, אייכלר!

עשה עימדי חסד שוכן במרומים והכה בשונאי מדינת ישראל ומנאצי האנשים שנלחמו על קיומה, ועשה מהם צואת גמלים, חריונות של תרנגולות, שריח הגפילטע פיש ייצא מפיהם עד שיחנקו בעזרתך ה' אלוהינו מלך העולם. אנא ממך בטובך שחררנו מהנבלות, הכולירות, הפשקרבים! שלח חמתך על המנוולים האלה! ונודה לך בתפילה בריקודים, ברינונים וניתן תרומה לבית הכנסת של אייכלר. טפו חולירה, פשקרב, איזו מדינה!   

11/06/2013

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris