רז שכניק

"נחצו קווים אדומים, מבוכה גדולה"

המשטרה מפרסמת התנצלות בעקבות השתלה של M16 בצילומי הסדרה 'מחוז ירושלים' • אלי סניור (ynet): "המשפחה מתכננת להגיש תלונה למח"ש על בידוי ראיות"


אלי סניור כתב 'ידיעות אחרונות' על פרשת הנשק שהושתל בבית בזמן צילומי הדוקו דרמה 'מחוז ירושלים': "מחר מתכוונת המשפחה להגיש תלונה במח"ש על בידוי ראיות. מבחינתם לא מספיקה ההתנצלות ויש פה נזק תדמיתי למשטרה. בסביבה שהם גרים בה זה נראה מוזר שהמשטרה מגיעה מוצאת נשק ולא עוצרת אותך, הפרסום של ההתנצלות הציל אותם מהתגובה של השכנים", אמר סניור.  

בהמשך התייחס לנזק שנגרם למשטרה: "מח"ש יצטרכו לבדוק אם זה משהו מנהלתי או משהו פלילי, יש פה בעיה אתית עם המשטרה, זה עושה לה נזק זה אירוע מביך, ומי יודע איך זה יסתיים". 

בנוסף שוחח שכניק גם עם עינב שיף, מבקר הטלוויזיה של 'ידיעות אחרונות': "'כאן' צריכים לעשות תחקיר מעמיק כמה אנשי הפקה היו מעורבים בעניין, איך קורה שאף אחד לא אומר לא לדבר כזה? איך אף אחד לא אמר שזה לא מוסרי? 'כאן' חייבים להיות כמו מח"ש בעניין הזה, ומהי המוערבות של חברת ההפקה 'קודה' עד להפסקת פעילות, זה הדבר הכי חמור שהיה מעורב בשמו של התאגיד מאז הקמתו", אומר שיף בנחרצות. 

06/08/2019

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מה יעשו במשטרה?
מה יעשו במשטרה?  |  צילום אילוסטרציה: דוברות משטרת ישראל
Paris