רז שכניק

פשוט להיות עם דנה ברגר

זו הייתה חמימות חולפת? • דנה ברגר התארחה באולפן של רז שכניק וסיפרה על אלבומה השני, 'פשוט להיות': "בזמן הקלטת האלבום הייתי ברמנית"


אחרי שזכתה להכרה בעקבות אלבום הבכורה שלה, ב-1998 עמדה דנה ברגר מול מבחן האלבום השני עם 'פשוט להיות' - וכמובן עברה אותו בגדול. ברגר התארחה באולפן של רז שכניק ב-103fm, סיפרה על אלבום הרוק מסוף שנות ה-90 שכלל בתוכו את הלהיטים הבלתי נשכחים 'חמימות חולפת' ו'מחכה לו', וחשפה גם את ההתרגשות הגדולה לקראת יום הולדתה ה-50.

ברגר סיפרה על שיתופי הפעולה שלה עם מוזיקאים, מלחינים ומעבדים בזמן יצירת האלבום, והתייחסה לרקע הרומנטי שחיבר אותה עם הסינגל המצליח 'חמימות חולפת': "היו לי הרבה 'חמימויות חולפות', עשיתי הרבה חזרות עד לדבר האמיתי. מצאתי את האהבה הגדולה שלי בגיל שלושים, ואנחנו חוגגים כבר עשרים שנה, והנה גם גיליתי בת כמה אני. ילדה גדולה, אני אהיה בת 50 בנובמבר".

לא מעט השתנה מאז הקליטה ברגר את האלבום 'פשוט להיות' ועד היום. "בזמן הקלטת האלבום הייתי ברמנית. הייתי מקבלת טיפים מעולים", היא סיפרה. "במהלך המיקסינג של האלבום כבר יצאו פרקים של 'עניין של זמן' וגם סינגל אחד, ואז זה כבר הרגיש קצת מוזר והפסקתי לברמן. בזמן ההקלטות ב-1997 גרתי בדירה מאוד קשוחה בדרום תל אביב. אז פלורנטין עוד לא ממש הייתה פלורנטין, וזה היה קשוח - ג'וקים ובית זונות מאחורי הבית. תקופה אפלה בהחלט", היא סיכמה.

23/07/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


'פשוט להיות' עם דנה ברגר
'פשוט להיות' עם דנה ברגר
Paris