רז שכניק

חוזרים לניינטיז

הלהקות הגדולות מהעשור המרקיד ביותר מתאחדות למופע שכולו נוסטלגיה • לשם כך, המגיש החליט להקדיש את תוכניתו ללהיטי שנות התשעים ברחבי העולם


רז שכניק, שבדרך כלל מתמקד באלבום ישראלי אחד שהפך לפס הקול של רבים מאזרחי המדינה, החליט להקדיש את תוכניתו ללהיטי שנות התשעים ברחבי העולם. זאת, לקראת מסיבת הענק של !Ace Of Base,Haddway, Snap שבאו לכבוש את נמל תל אביב.

ובכן, המגיש לא הסתיר את ההתרגשות נוכח הידיעה כי הלהקות המצליחות של הניינטיז הגיעו לארצנו הקטנטונת להופעה שכולה מסיבה אחת גדולה, בהפקת All Ears Production (ארז גזית) ו־Two Production (איתי יהלום ושרון זקמן). שכניק שוחח עם מפיק האירוע הגדול, אשר הסביר מדוע כולנו כה אוהבים את המוזיקה של הניינטיז. "אנשים מתחברים לזה, הם חושבים שזה כיף, הם נותנים תחושה מתקתקה, הם לוקחים אותנו אחורה, עושים לנו חשק לזוז ולרקוד. זאת הייתה תקופה הרבה יותר אופטימית וצבעונית וכיפית וצעירה ואנרגטית - בא לנו לחזור לשם כל פעם מחדש", טען ארז גזית.

בהמשך, עוד סיפר: "ברור שכל להקה תבצע את הלהיטים הכי חזקים שלה, אני מאמין שכל אחת תופיע ל־20 דקות לפחות, כשה־Ace Of Base יופיעו יותר - עד רמה של 40 דקות. הם יתנו הופעה משמעותית, תלוי מהאינטראקציה שתהיה עם הלהקה. ברור לג'ני, הסולנית, שהיא תהיה מסמר הערב ושכול השאר תומכים בה. עם זאת, נושא המופע הוא העשור, ולא הלהקה". לסיכום, שיתף: "בעתיד הקרוב יש לנו עוד כמה רעיונות, שאנחנו שומרים לסיבוב הבא".  

המגיש עוד שוחח עם ג'ני ברגרן בכבודה ובעצמה, סולנית להקת Ace Of Base האגדית, אשר שיתפה בהתרגשות הגדולה לקראת המופע המדובר. "הכול נהדר פה, אני נהנית מאוד בישראל. זה מדהים עבורי שעדיין שרים את השירים שלי, זה כל כך כיף, אני גאה מאוד על כל מה שעשינו עד היום, ועל הקשר המיוחד שלנו עם ישראל. עכשיו, שאני חוגגת יום הולדת חמישים, אני רוצה לעשות דברים חדשים ואני מקווה שהם יעבדו כמו שעבדו הדברים שעשינו בעבר", אמרה ג'ני.

 עריכה: דוד זבולוני   

27/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רז שכניק
רז שכניק  |  צילום: 103fm
Paris