רז שכניק

עכשיו תורו

בשנה האחרונה דניאל גרנט החליט לצאת לדרך עצמאית וחדשה עם סינגלים שכתב בעצמו • לקראת אלבום הבכורה הוא סיפר מדוע לא חשף את שיריו במשך שנים


הזמר והיוצר דניאל גרנט, בנם של צופית ואברהם גרנט, השיק שיר חדש בשם 'מתהפך עליי' - סינגל חמישי לקראת אלבום בכורה שעתיד לצאת בקרוב. בשיחה עם רז שכניק ב־103fm, הוא סיפר על העבודה על האלבום, ואודות השיר הטרי, שמדבר על המסקנות שמגיעות אחרי מערכת יחסים שתמה. 

תחילה, סיפר על ההתפתחות המאוחרת במוזיקה. "זו הייתה מן פנטזיה כזאת שלא חשבתי להגשים אותה. מגיל צעיר מאוד חשבתי שאלך לעולם של המשחק, וגם היום, זה לא משהו שויתרתי עליו בעקבות המוזיקה. בשנים האחרונות התחלתי לכתוב אבל לא היה לי אומץ להראות את זה ונורא הובכתי. פחדתי כי הרגשתי שזה נורא חשוף, זה יצא לי נורא חשוף. נורא התביישתי, לא הרגשתי שעדיין יש לי את הביטחון. כתבתי וכתבתי עד שהכרתי חבר ונכנסתי איתו לאולפן".

על הסינגל החדש, אמר: "כתבתי על מערכת יחסים שהייתה לי בחיים, על החוויה. בת זוג שהייתה לי, השיר הוא על כל מה שעברתי דווקא אחרי. זה יותר על מה שאני הרגשתי שעובר עליי. הדבר הזה שאתה מבין דברים יותר בדיעבד. זה בא ממקום כזה השיר הזה. זה היה בהשראת מערכות יחסים שהסתיימו".

"השנה וחצי של היצירה של האלבום וכל השנים האחרונות שאני כותב, זה היה אחד הדברים היותר כיפים שעשיתי, ואני רק רוצה להמשיך ולהמשיך. אני מושפע מראפ, זה העולם שלי יותר. אני מאוד אוהב גם רוק, אבל אני הייתי מאוד מושפע מראפ. בשנים האחרונות אני שומע מלא, טונה, רביד, בדיוק היום דיברתי על זה - הפלייליסט שלי הכי מגוון בעולם. אני אוהב הכול", חשף, וסיפר על הקשר עם בן זוגה של אמו, שולי רנד: "אני משמיע לו את השירים שלי".

האזינו לשיר החדש - 'מתהפך עליי' >>>

02/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


צילום מסך: מתוך עמוד היוטיוב הרשמי של דניאל גרנט
Paris