103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

מאזין: "אני ואשתי גילינו בסוף החתונה שחמותי העלימה חלק מהצ'קים שקיבלנו"

המאזין בן ה-30 גילה לאחר החתונה כי חמותו העלימה בערך 50 צ'קים שהוא ואשתו קיבלו במתנה מהאורחים - כיצד ורדה ממליצה לו להתמודד עם המקרה?ליאת מלכא

אם חשבתם שלכם יש בעיות עם החמות כדאי מאוד שתקראו בקפידה את הדברים הבאים. היום בתכניתה של ורדה רזיאל ז'קונט עלה לשידור מאזין נואש ואובד עצות שלא יודע איך להתמודד עם החותנת שלו. הסיפור הזה לא מכיל אלמנטים מוכרים של יחסי חמות- חתן מתוחים, הפעם מדובר במקרה מסובך קצת יותר.וכך סיפר המאזין בן ה-30 "התחתנתי לפני קרוב לשנה. תוך כדי החתונה אחרי שספרנו את הצ'קים ראינו חוסר במתנות, היו הרבה אנשים שבאו אבל הצ'ק שלהם לא נמצא". "זה מקרה למשטרה!", עצרה אותו ורדה, שחשבה שבמקרה הזה עצה מפסיכולוגית מוסמכת לא תוכל לעזור, אך הוא הבטיח לה שהיא עוד תופתע: "לא ידענו מה לעשות והלכנו לצלם שצילם את האירוע, ביקשנו ממנו לראות את החתונה וראינו שהוא קלט במצלמת הוידיאו את אותם אנשים שמים את הצ'קים שלהם בכספת".
מספר האנשים שהמתנה שלהם נעלמה היה גבוה וקרוב ל-60 צ'קים נעלמו מהכספת. הזוג הטרי המשיך לחקור את העניין ועשה בדיקה עם כמה אנשים שהצ'קים שלהם נעלמו ונפדו. הם ביקשו מהם לבדוק בבנק מי הוא הגנב אשר פדה את ההמחאה, אך את התשובה שקיבלו הם לא ציפו לשמוע " גילינו שזו אימא של אשתי. הייתי בהלם, לא ידענו מה לעשות. כשסיפרנו לה על זה קודם היא לא הודתה שלקחה את הכסף". עד מהרה גם נחשפה הסיבה בגללה לקחה החותנת את הכסף "הלכנו אליה והיא אמרה 'כן אני הוצאתי את הצ'קים, מחר אותם אנשים יתחתנו ומי ייתן להם מתנה, אתם?!'"

המאזין ההמום לא ידע מה לעשות, הוא ואשתו הטרייה תכננו לכסות את הוצאות החתונה באמצעות המתנות שיקבלו מהאורחים אבל כעת בגלל החמות שהעלימה כספים הם נשארו בחובות. בלב כבד סיפר המאזין לאביו על המקרה והוא הבטיח לעזור. אך מה עם היחסים שהשתבשו? המאזין לא הצליח להשתחרר ממה שחמותו עשתה וגם כיום, שנה לאחר המקרה הוא לא מצליח להתגבר על הבגידה הקשה באמון.
ורדה שהייתה מזועזעת מהדברים, נעזרה הפעם במאזיניה שהציפו אותה במסרונים בעקבות הסיפור המוזר "קיבלתי מסרון ממאזין שטען שאם היא לקחה צ'קים בצורה סלקטיבית אז מדובר כנראה באמת באורחים שלה וזו צורת חשיבה של עדות מסוימות שצריכות לתת מתנה בחזרה בהתאם למתנות שקיבלו". משנמצאה סיבה הגיונית למעשה האווילי ניסתה ורדה להרגיע את המאזין ההיסטרי "אני מציעה לך לרדת מהעניין, התהליך שאתה עובר הוא לא בריא, הוא חולה. אתה אדם מבוגר. אם תסתכל על הדברים בפרופורציה ותראה שזה מנהג מקובל... היא עשתה שטות אבל בוא תנסה בכל זאת למען העתיד שלכם". לבסוף,הציעה לו ורדה פיתרון מקורי שיקל עליו להתמודד עם חמותו ויעזור לו לחיות איתה בשלום: "לפני שאתם הולכים לאימא שלה קח כדור הרגעה. לך לרופא משפחה, תגיד לו שיש לך טראומה מחמותך ושעה לפני שאתה הולך לשם קח את הכדור".

אם כן, נמצא כדור הפלא שיכול לעזור לכולנו לשרוד ביקור אצל החמות. בשביל המאזין נקווה גם שאם יערוך בעתיד עוד אירועים משפחתיים הוא ידאג לנעול את הכספת היטב ולשמור את המפתח צמוד אליו.

05/06/2013
הישארו מעודכנים