103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

דנה, המודחת הטרייה מבית 'האח הגדול', מתארחת באולפן ומודה: "צפיתי אתמול בערוץ 20"

האם הצליחה דנה רן לצאת מההלם בעקבות הדחתה המפתיעה? ומה היא עשתה אתמול? דנה חושפת שצפתה קצת בערוץ 20 וגם מדברת על הפייבוריט שלה לזכייה בגמר - מיהו? אל תחמיצו!


 

 ליאת בלכטובסקי מלכא

אחרי ההדחה המפתיעה של בני גולדשטיין שוב הוכו צופי האח הגדול בתדהמה כאשר שמעו מי הדיירת שנבחרה לעזוב את הבית ביום שלישי האחרון. כשאסי עזר הכריז בדרמטיות שדנה רן היא המודחת השלישית בתכנית (אם לא סופרים את קרין בן גלים ואת רוני מיילי) כל דיירי הבית כולל דנה עצמה היו בשוק. דנה, שכלל לא ציפתה לעזוב את הבית, אפילו לא ארזה את החפצים שלה כראוי וגררה את רגליה במעלה המדרגות כששילוב של כעס, אכזבה ותדהמה היה נסוך על פניה. דידי הררי שוחח עם המתמודדת העצבנית, שאפילו אסי עזר וארז טל לא הצליחו להפשיר, ונראה שהאולפן החמים שלו (פלוס העובדה שהוא הסביר לה שהפעם פרצופים לא יעבדו והיא חייבת לדבר כי מדובר ברדיו) גרמו לה להרגיש קצת יותר בנוח.

דנה, שעברה לילה ללא שינה, סיפרה לדידי מה עשתה מהרגע שעזבה את הבית "ישנתי 3 שעות, הייתי עם הילדים וראיתי ערוץ 20 כולם ישבו בבית 'האח' ובכו איפה דנה? איפה דנה? כולם שם בעדי". דנה הדגישה שמה שקורה בבית כבר לא מעניין אותה אבל הסכימה לחשוף במי היא תומכת "אני בעד דור, הוא נשמה, יש לו שכל והוא בן אדם טוב מעבר לתכנית"

כשנשאלה המודחת הטרייה למה לא שיתפה פעולה עם המנחים ענתה "הייתי אתמול בהלם, אצלי הלם זה לא טיק עבר, לוקח לי כמה ימים. אני לא יודעת כמה זמן ייקח לי להשתחרר". בהמשך דבריה דנה הבהירה לכולם שאיתה לא כדאי להתעסק וגרמה מאזינים להיזכר בסיבה שהתאהבו בה כל כך "כשישבתי עם ארז ואסי ראיתי הכל אבל לא הייתי בקטע של לצחוק. אני לא נחמדה כשצריך, אני נחמדה כשיוצא, אני לא יודעת לחייך כשצריך". רן גם עמדה מאחורי הדברים שאמרה על עם ישראל והמשיכה בשלה "עם ישראל טמבל, יש לכם אותי ואתם משחררים? יצאתם טמבלים!  כל מי שדיברתי איתו אמר לי שהוא היה בטוח שאשאר בבית עד הסוף"

במשדר ההדחה של התכנית התכונה הבולטת של דנה הייתה הזחיחות שלה ולו רק בגלל שהייתה כל כך בטוחה שהיא זו שתזכה במיליון. דיירי הבית זיהו אצלה דווקא תכונה בולטת אחרת וטענו שהיא אנוכית, דבר שהצליח לעצבן אותה בתוך הבית ונראה שמצליח לערער אותה גם מחוצה לו: "אני לא אנוכית אני בן אדם! בסך הכל אמרתי זה החומוס של שבת. זהו!"

לא עבר הרבה זמן מאז ההדחה ודנה כבר התחילה לחשוב על עתידה המקצועי ב'שואו ביזנס': "אני לא רוצה לחזור לחיים הקודמים שלי, אין לי כח לקום בבוקר וללכת לעבודה. אני רוצה פינת ייעוץ ב-103 אני טובה בכל העניין הזה, אני לוקחת בן אדם רואה מה הבעיה ועוזרת לו לרדת לשם תוך כדי שהוא עטוף". דידי המופתע גישש ושאל: "ולא תתעצבני על מי שמתקשר להתייעץ?" אך דנה המשיכה להתעקש שהרושם שקיבלנו עליה היה מוטעה "אני נראית טיפוס עצבני? כשמעצבנים אותי אני מתעצבנת. אני מאוד טובה עם אנשים"

דידי סיים את הריאיון בפניה נרגשת למנהלים ברדיו צפון שירימו את הכפפה ויתנו לטאלנטית העולה תכנית משלה. האם נמצאה ורדה רזיאל ז'קונט הבאה? ימים יגידו. מה שבטוח שהיא בדרך הנכונה לשם ובדומה לפסיכולוגית המפורסמת גם דנה רן לא מפחדת מפרובוקציות...

 

12/06/2013
הישארו מעודכנים