103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

זהבי: "אולי לאלוהים נמאס מעם ישראל? אולי אנחנו זבל ככל העמים ולא העם הנבחר?"

תושב קריית גת נעצר בחשד שתקף מינית 14 נשים בגילאים 53-87 ונתן מביע את דעתו - "המשטרה טענה שהן התביישו להתלונן, הרי ברור שאם אישה בת 55 תטען שאנסו אותה יקראו לה 'משיגנע'." וגם: מה דעתו על עבירות השוחד של הרב יונה מצגר?שלום לכם מה שלומכם? איך אתם מרגישים? לא נאנסתם? לא נדקרתם? לא דרסו אתכם? לא חטפתם פוליו? הכל עבר בשלום? סוף שבוע שקט? פתיחת שבוע שקטה? איזה כיף לכם, כי להרבה אנשים לא היה כיף בסוף השבוע האחרון ובמיוחד לא בפתיחת השבוע.

נתן זהבי

דברים קשים מתרחשים בארץ הקודש, ארצו של העם הנבחר, שבה שוכן לבטח עם סגולה, עם של אנשים טובים, חכמים, נאורים, אדיבים, עדינים, אנושים מתחשבים, אשכרה כפרה עליהם איזה אנשים טובים.

סדרת האירועים שאני אספר לכם כעת עליה שהתרחשה במהלך היממות האחרונות היא מצמררת, לא יאומן כי יסופר, זו לא קלישאה. האירוע שלא זכה לכותרות ולא דובר בו רבות הוא אירוע אכזרי מאין כמותו. מגדירים אותו כאימה בדרום, צעיר בן 27 יהודי, אני כבר אומר שהוא לא סודני, לא אריתראי, לא ויקינגי ולא יפני, צעיר יהודי. במקרה זה שמו גיל סוויסה, שם ישראלי מובהק, גיל סוויסה בן 27. הוא נעצר בתחילת השבוע ועל פי החשד, שימו לב טוב, הוא תקף מינית ובאלימות קשה כארבע עשרה נשים מבוגרות, בטווחי הגילאים שבין 53-87. הפרשה הזאת התחילה בשתי תלונות שהוגשו בתחנת המשטרה שבקריית גת. המתלוננות סיפרו כי נפלו קורבן למעשים מגונים בכוח. השוטרים שמו לב ששתי התלונות של שתי הנשים שלא מכירות האחת את השנייה, מבוגרות יחסית שעלו מחבר העמים, הן דומות, שיטת התקיפה דומה.

מפקד מרחב לכיש במשטרה ניצב משנה יורם סופר הורה להקים צוות חקירה לאתר ולעצור במהירות את החשוד המסוכן. השוטרים עבדו, סיירו, עשו מארבים, עשו חקירות סמויות, עשו מה שצריכים שוטרים לעשות, ולאור המאמצים הרבים שהושקעו בתיק הזה איתרו 12 מתלוננות נוספות שאמרו לשוטרים שבשל גילן הן התביישו להתלונן במשטרה. וזה ברור כי אם אישה בת 55 או 87 תבוא למשטרה ותגיד שתקפו אותה מינית יגידו עליה 'משיגנע'. כל הנשים סיפרו שהגבר הצעיר ארב להן בחסות החשיכה בחדרי מדרגות, של בניינים או ברחוב, השתמש כנגדן בכוח או באלימות קשה בעת שעשה בהן מעשים מגונים. מהעדות של הקורבנות מסתבר שהוא לא בחל גם בנשים נכות. אחת המותקפות שהוא גם שבר לה את היד היא זקנה בת 87 שמסתייעת בהליכון, 87! עוד שלוש שנים יעשו לה יום הולדת כמו לפרס וברברה סטרייסנד תשיר לה 'אבינו מלכנו'.

במקרה הזה אבינו מלכנו היה אצל פרס, היה בחופשה לא היה לו זמן לדאוג לקשישה בת 87. מדובר בתקיפות מיניות שהחלו בדצמבר 2012. החשוד גיל סוויסה נעצר וזוהה, בחקירתו הוא הודה במיוחס לו, להגנתו טען שהוא עשה את זה בהשפעת סמים. מעצרו הוארך בשבעה ימים היום ממש ברגעים אלו רוצים להעריך את מעצרו ולהגיש נגדו הצהרת תובע, כלומר, לאור העובדה שהוא זוהה והודה אפשר להכין נגדו כתב אישום במהירות האפשרית, כמו בישראל זה בטח יהיה ב-2088 כשפרס יהיה בן 190, יוגש נגדו כתב אישום. החשוד אגב מתגורר לסירוגין גם באילת ועכשיו מתחילים לחפש אם גם שם הצדיק המסומם תקף נשים קשישות שהתביישו ללכת להתלונן.

אני רוצה שכל אחד מכם יחשוב אם אנחנו מדברים על נשים בגילאי חמישים פלוס עד שמונים ושבע, תחשבו לשנייה אחת על אימא שלכם, אם אתם בוגרים אז על האישה שלכם, על סבתא שלכם החמודה שהיא כבר עם הליכון, אישה טובה שמפנקת אתכם ואהבה אתכם כל כך, שבא איזה מניאק, אורב לה בחדר מדרגות, מפוצץ לה את הצורה במכות ועושה בה מעשים מגונים. אם הייתי אחד מהטמבלים שנוהגים לומר כל דבר שני בעזרת השם אז הייתי אומר שבעזרת השם מי שעושה דברים כאלה ימות באותו רגע, אבל בעזרת השם זו מילה שאין לה שום משמעות במדינה הזאת.

עכשיו זה רק סיפור אחד מערימת סיפורים שיש לי פה לנגד עיניי שאני לא יודע איך להתחיל ואיך לסיים איתם, אז אני אשאר עם הסיפור הזה פלוס עוד דבר אחד שמוציא אותי מדעתי, הרב מצגר. הרב יונה מצגר, הרב האשכנזי של מדינת ישראל יונה מצגר, הרב הראשי לישראל יונה מצגר שכבר בעברו לא הכל היה כשר אבל הרבה מאוד דברים היו מסריחים. עכשיו אני מעז לספר מידע אישי, סיפור קטן, שבו אני אומר שאני רק יודע על עוד 10,000 דולר שלקח מצגר לכיסו ללא קבלות בגין איזשהו קטע, ונתן איזה תירוץ למה הוא לוקח את זה. שמעתי את זה מזמן, ואני מאמין כי סיפר לי את זה איש רציני מאוד, שמאוד רתח על הסיפור, אבל מפאת כבודו ותפקידו ואהבתו ליהדות ולעם ישראל הוא לא סיפר את הסיפור הזה מעולם.

זה מוציא מהדעת שרב ראשי לישראל, עם קומבינה עם העמותות שמטרתן היא צדקה וחסד, מעביר על פי החשד לכאורה וכל המילים המתיפייפות האלה את הכסף לכיסו, קונה בזה דירות לקרובי משפחתו וכו' וכו'.

הרב יונה מצגראני מאחל לרב מצגר שייצא זכאי צח כשלג, אבל אם לא אני מת שיקרעו לו את הצורה, שיתנו לו על כל סעיף שיש בו משום אשם את המקסימום הקבוע בחוק,  כן אני רוצה רב ראשי בישראל שילך ויישב בבית סוהר 20 שנה. לא 7 כמו קצב, ולא 3-4 כמו בניזרי.

צריך פעם אחת ולתמיד לחשוף את הצביעות של מי שמכונים (בחלקם, כמובן, בחלקם לכאורה) רבנים, אנשי ציבור, יעני אנשים שמקיימים מצוות, בגלל הזקן והמעיל השחור אפשר לחשוב שהם קדושים. הם מנבלים את הפה, הם גונבים הם עושקים הם מרמים הם אונסים (בחלקם, יש ביניהם אנשים נפלאים) אבל אותו חלק מזוהם שמזהם את היהדות גורם להרבה אנשים להרגיש בחילה מכל מה שקשור ליהדות!

אני שוב חוזר ואומר, יש לי פה ערימה נוראית של דברים, יריות דקירות מעשי אונס, הכל מהימים האחרונים. אני חושב שזה פלוס האסונות שמתרחשים, כל התחלואים, מכת נחשים ארבה, פוליו, קדחת הנילוס, אולי אני טועה ואולי יש אלוהים והוא נותן סימן לעם הזה שה'פארטיה' נגמרת. חבר'ה, לא מילאתם את ייעודכם, אתם לא עם נבחר, אתם זבל ככל העמים, אני מחסל אתכם באיטיות שיכאב לכם. עם מחלות, עם פגעי טבע, עם תאונות, עם רוצחים, עם אנסים, עם כל המרעין בישין האלה, אני איתכם גמרתי, לא רוצה יותר לשמוע מכם, פשוט נמאסתם, נבלות, מושחתים, רוצחים, אנסים, חלאות המין האנושי, נמאסתם!

23/06/2013
הישארו מעודכנים