103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

זהבי פונה ליורם זק: "חצית כל גבול וצריך להשליך אותך ואת אבי ניר מעולם התרבות!"

נתן צפה בפרק האחרון של 'האח הגדול' ונדהם מכך שמיליוני אנשים צופים בגילי מיילי תוקף ומקלל. כמו כן הוא לא הבין מדוע עורך התכנית יורם זק אמר לו שהוא אוהב אותו - "כבר התחרפנת כשאמרת שאתה רוצה לשים את הבולבול שלך בין השדיים של דנה רון." האם קברניטי ערוץ 2 השתגעו? אל תחמיצו!אתמול בזבזתי חצי שעה, ואני שמח שעשיתי את זה, במקום לראות את ג'וקוביץ' משחק טניס מופלא במשחקי ווימבלדון, פתחתי לאחר חדשות השעה תשע את ערוץ 2 בכדי לראות חצי שעה של תכנית הדגל של 'קשת', ערוץ 2, הטלוויזיה של מדינת ישראל, את 'האח-פח הגדול'.

במקביל, תוך כדי צ'יטוט באתרי האינטרנט, ראיתי שאחד מפליטי 'האח הגדול', בן אדם גס רוח מגעיל עם פה מטונף בשם רוני מיילי שהוא גם גזען, קורא לצאת להפגנה בכיכר רבין להגנה על שמו הטוב של בנו, אחד בשם גילי מיילי, שאתמול כיכב ב'פח הגדול' בקטעים שאפילו אני, שהפה שלי נחשב לג'ורה, הפה שלי הוא צח וענוג ונקי ודגול מרבבה לעומת צורת ההתבטאות של אותו גילי מיילי.

רוני וגילי מיילי

יכול להיות שלא הייתי מופתע כל כך כי זה מה שעושה רייטינג. ללכלך, לקלל, להיות גזען ברמה שאפילו לאוהדי בית"ר ירושלים יהיה קשה להגיע (שזה דבר קשה מאוד אגב, לאור מה שאנחנו רואים לאחרונה עם אוהדי בית"ר ירושלים). אבל ישבתי מול הטלוויזיה בביתי, ואני שומע את הגילי מיילי הזה פותח על אחת מהנשים שנמצאות בבית של 'הפח הגדול' ואז אני גם שומע את האיש שעומד מאחורי 'האח הגדול', יורם זק, אומר לאותו בעל פה מטונף שאומר דברים גזעניים נוראיים, לא פעם ראשונה אגב, זה לאורך כל התכנית, גזען, חשוך, מתועב, מסריח, ואני לא הייתי בטוח ששמעתי טוב אז גם ביקשתי ממפיק התכנית רביע באדר שיוצא לי פנינים ממה שהיה אתמול, ומה שלא הבנתי זה שאחרי ששומעים אותו מלכלך, מטנף - שרמוטה, מסריחה וכו', 'האח הגדול', הדמות החינוכית של מדינת ישראל, "האורים והתומים" של התרבות הישראלית מבית 'קשת', מבית הטלוויזיה הישראלית, הוא אומר לו 'אני אוהב אותך', 'אתה יודע שאני אוהב אותך'.

שלום לך יורם זק, 'האח הגדול', תראה כבר התחרפנת בעבר כשרצית לתקוע את הבולבול שלך בין השדיים של דנה רון, (דנה רון, זאת שיש לה היום תכנית בטלוויזיה ב'קשת' נדמה לי, לאור הסיכומים שנעשו לאחר התקרית), נזפו בך אז אבל אתה ממשיך לעבוד בתפקיד בכיר עם משכורת עתק, ואתה ממשיך לחנך את עם ישראל, ואתה שולט ביד רמה ב'פח הגדול'. אבל יש גם גבולות של טעם טוב, אתה יודע אפילו טעם רע יש לו גבולות, ואתה חצית את כל הגבולות. אני חושב שאותך, ואת אבי ניר, ואת הבעלים של 'קשת' צריך להשליך לכל הרוחות מכל קשר לתרבות לבידור ולטלוויזיה. אני לא יודע עם עדיין מוזי ורטהיים הוא השולט של 'קשת' או תשובה, או השד יודע מי, בטח איזה טייקון בעל הון. אז אני גם פונה אליהם, באמת אני ממש לא יודע אני לא מתמצא כבר במי השולטים, תקשיבו לקטע הזה ותגידו לי האם המצפון שלכם נקי שעכשיו בימי החופש הגדול זה מה ששומעים מיליוני צעירים ובני נוער בקטע החינוכי של הטלוויזיה המובילה במדינת ישראל, הנה קטעים ממה שהיה אתמול וממה שהיה לא מזמן.

גילי מיילי:

"אינשאללה הביצה תיתקע לה בגרון, עמוק עמוק בתוך הגרון... רעל, כל כולה רעל... זבל, מיץ זבל, מיץ ריח של זבל היא גם מסריחה אני עובר לידה ויש לה ריח מאוד לא נעים, ריח מסריח כזה..."

"אינעל דיל עומק בית אל כלב, בינת איל אלף שרמיט, בינת איל ווסחה" (בת כלבה בת אלף שרמוטות, בת של מלוכלכת)

"תראי איך את נראית יא אפס יא מכוערת, יא כיעור, את גוש של כיעור!"

יורם זק לגילי מיילי:

"אתה היית דייר מרתק, מקסים אני אוהב אותך"

יורם זק לדנה רון:

"ערב טוב דנה, יש לך חצי דקה לפנות לצופים בבית ולשכנע אותם למה את זו שרוצה שאני אשחק לה עם הבולבול בין השדיים"

כן, יורם זק, האח הגדול, הדמות החינוכית מספר אחת. המיקרופון היה פתוח והוא לא ידע ופנה אל דנה רון-  יש לך חצי דקה דנה, למה שלא תבקשי שאני אשים לך את הבולבול בין השדיים... וגילי אני אוהב אותך...

יורם זק, אתה אולי איש טלוויזיה כשרוני, אני אפילו בטוח שאתה איש טלוויזיה כשרוני, אבל אתה לא ראוי, כנ"ל אבי ניר שמאפשר לך לעבוד, כנ"ל מר ורטהיים (אלא אם כן אני טועה, ורטהיים מוזי אני מתנצל, אבל נדמה לי שאתה הבעלים מחזיק המניות הראשי של 'קשת'), כולכם, צריך להכניס אתכם ל'אח הגדול' ואני לא רוצה להגיד את ההמשך, מה צריך לעשות לכם. עכשיו זה היה חומר למחשבה, הקטע הזה, זה נשמע במיליוני בתים בישראל, צפו ושמעו מיליוני בני אדם, חלק גדול מהם צעירים, חלק גדול מהם נערות ונערים, זה אבסורד.

נתן זהבי

אני לא איש חינוך וקשה לי להטיף מוסר ואני לא רוצה להטיף מוסר. אני לא הדמות של המחנך במדינת ישראל, אולי אפילו קצת רחוק מזה, אבל יש גבולות. וכשנחצים גבולות מישהו צריך לתת את הדין, אבל אני יודע למה אף אחד לא ייתן את הדין, כי במדינת ישראל הפוליטיקאים המושחתים הם חלק מהמערכת שהמסגרת הכוללת שלה היא הון- שלטון -עיתון- טלוויזיה- עולם תחתון, כולם שומרים על התחת של כולם לכן לא יקרה שום דבר.

02/07/2013
הישארו מעודכנים