103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

מאזין: "של נעליך מעל רגליך לפני שאתה מדבר על גילי מיילי!" זהבי: "חתיכת מטומטם"

המאזין זועם על הוצאתו של גילי מיילי מבית 'האח הגדול' וטוען כי 'קופרמן הפקות' עשו צעד לא חוקי. בהמשך הוא אף טוען שמיילי מהווה דמות לחיקוי - זהבי: "הוא זבל אנושי, יהודי שמבייש את היהדות!" 

ליאת מלכא

הסערה שעוררה ההדחה המפתיעה של גילי מיילי, גרמה לתסיסה גדול בקרב מעריציו (כן, יש לאיש מעריצים...). מסתבר שעשרות (אם לא מאות) אלפי אנשים השקיעו כספים רבים במתמודד ונהגו לשלוח לו מידי שבוע באדיקות סמסים שישאירו אותו בתכנית בשאיפה שיזכה במיליון הנכסף ואם ירצה אבי ניר גם בתכנית בערוץ 24.

היום (ג') עלה לתכניתו של נתן זהבי אחד ממעריציו הנלהבים של גילי שביקש למחות נגד ההדחה של מיילי ג'וניור: "הייתי חייב לעלות לשידור בגלל הדרך הלא חוקית, הלא לגיטימית והלא דמוקרטית שבה הוצא גילי מיילי מבית האח הגדול!", המאזין הסביר מדוע תומכיו של מיילי כל כך כועסים: "אנשים שלחו סמסים לגילי מיילי, רצו שהוא ייקח את המיליון והשקיעו כספים במטרה שהוא ייקח את הגמר של 'האח הגדול'. מה שקרה פה זה ש'האח הגדול' נקט בדרך לא חוקית והוציא את גילי בצורה לא לגיטימית מהבית. בא קופרמן הפקות ובלי להתייעץ עם הגורמים המתאימים הוציא אותו בצורה לא חוקית".

משפחת מיילי

נפעם מהנאום שהשמיע המאזין התקיל אותו נתן: "מה המודל שלך לדמות שצריכה להישאר ולהיות ב'אח הגדול'? אחד שאומר לבחורה את מסריחה את שרמוטה, או מתנהג כלפי אזרחית שחומת עור בצורה שהגזענים בדרום אפריקה היו מתנהגים, הוא בשבילך אחד שצריך להישאר בגלל שאתה ועוד כמה עשרות אלפי מניאקים מטומטמים בזבזתם סמסים בכדי שהוא יישאר ויזכה?! למה מה אתה חושב חתיכת אפס? שאתה אוטוריטה? שאתה ועוד כמה עשרות אלפים אתם דמויות מחנכות?! אתם כולכם מניאקים!".

המאזין המשיך לזעוק את זעקתם של ההמונים: "גילי מיילי בשבילי הוא דמות לחיקוי! ענת קנתה את כל מה שהוא אמר לה בצדק גילי מיילי היה צריך לעשות לה את זה מזמן, זה התפרץ לו וזה מה שהאח הגדול צריך לספק לנו, אנחנו הצופים שהזמנו את ערוץ 20, מדובר גם על עשרות אלפי אנשים שגם התקשרו לבטל את ערוץ 20"

זהבי ששמע את הכאב בקולו של המאזין, הציע לו לתעל את הכעס שלו: "אני מתפרנס מחמורים כמוך, אני רק צריך אנשים כמוך בשביל לאכול אותם בלי מלח או פלפל. אני מציע לכם, הרי ראיתי שהאבא של הגאון של הזבל הזה כבר קרא להפגנה בכיכר רבין, אז למה שלא תעשו בעת ובעונה אחת הפגנות גם בכיכר רבין באצטדיון טדי ובאצטדיון בשומרון באזור אריאל או באש הקודש ואולי גם תזמינו חבר'ה מהמפלגה של לה פן בצרפת, מהמפלגה של הנאצים באוסטריה ואת הקו קלוקס קלן בארה"ב, ויהיו פה עשרה מיליון מפגינים בשביל האפס הזה רוני אבו גילי מיילי".

המאזין לא התייאש והבטיח נקמה: "נתן, אני ועוד כמה אנשים שנפגעו מהמהלך הקשה הולכים לעשות דברים הרבה יותר קשים, אני ועוד אנשים הולכים להגיש תביעת ענק נגד קופרמן הפקות, יש לנו עורך דין טוב ואנחנו הולכים להיכנס באימ אימא של קופרמן הפקות".

זהבי זלזל בצעד המפוקפק והציע למאזין הצעה מעניינת משלו: "בוא נעשה עסקה, אני עכשיו מתערב איתך על כל סכום שאתה רוצה שכל תביעה ייצוגית תידחה ושישלחו אתכם לקיבינימט."

המאזין קיבל את האתגר, הסכים להתערב על סכום של 20 אלף שקלים והבטיח שמעריציו של מיילי יזכו במשפט, ובהמשך הוא גם סיפר שמדובר בתביעת פיצויים של לא פחות מ-6 מיליון שקלים. זהבי לא נשאר אדיש: " בטח בגלל שישה מיליון אנשים שהלכו בשואה לא? מאיפה הבאת את הסכום המזורגג הזה!? הלוואי שתפסידו כל אגורה מזורגגת שבזבזתם על האפס הזה!"

ההתבטאות האחרונה הייתה הקש האחרון מבחינת המאזין שלא הסכים שזהבי ידבר סרה על מיילי: "אתה בחיים לא תגיד על גילי מיילי שהוא אפס! אתה לא תגיע לרמה שלו! יש לך זכות לדבר על גילי מיילי?! יש לך את הכישרון של גילי מיילי?! של נעלייך מעל רגליך כשאתה מדבר עליו, אתה פגעת בגילי מיילי פגעת בגילי פגעת באוכלוסייה שלמה ואני מבקש ממך להתנצל!"

התגובה האחרונה הפתיעה את זהבי שהיה בטוח שכבר ראה הכל: "הוא מדבר עליו כאילו הוא אלוהים... לך חפש מי יחמש אותך! שמת בסלון תמונה ענקית שלו ואתה גם מדליק לו נרות בשבת?! אני נהנה מכל שקל שהפסדתם, יאללה המאזין הבא..."

בשעות אלו ממש נמצא, לפי הפרסומים, גילי מיילי בדירת מסתור. אביו רוני מארגן למענו עצרת המונים שמטרתה להפגין נגד ההדחה הכפויה ונגד העריכה המגמתית שעשתה ההפקה, לדברי המשפחה. מטורף ככל שיהיה, בעולם שבנוי כולו על סגידה עיוורת לאלוהי הרייטינג, הסיכוי שעוד "נזכה" לראות את גילי מיילי על מסך הטלוויזיה שלנו גדול ממה שאנחנו חושבים.  

02/07/2013
הישארו מעודכנים