103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

משפחת מיילי שהתה בכפר בלום - נתן: "אל תיסעו לשם ואל תיכנסו לירדן! המים מזוהמים!"

נתן חשב שלא ידבר היום על משפחת מיילי אך לאחר שראה תמונה של הבן והאב נופשים בכפר בלום חש צורך להזהיר את הציבור, ובהמשך גם את המיילים עצמם - "יש שמועה שקבוצות של אתיופים רוצות לסגור אתכם חשבון" 

חשבתי לתומי שהיום אמנע מלהזכיר את השם של המשפחה המגעילה הזאת משפחת מיילי, מיילי האב ומיילי הבן, אבל כשפתחתי הבוקר כבר בחמש שש בבוקר, את דלת ביתי ואספתי את העיתונים לצורך קריאתם ראיתי בעמוד האחרון של העיתון 'ישראל היום' במדור 'כבר יודע' של ערן סוויסה, צילום של רוני מיילי, כך כתוב, בקיאק.

יכול להיות שלא הייתי מתייחס לזה אלמלא הקרדיט לצילום- "יחסי ציבור כפר בלום". כפר בלום קיבוץ בצפון עם בית מרגוע נאה למדי, יש שם מפל מים, נהר שוצף, עושים שם קיאקים, והטקסט שמופיע על יד הצילום הוא "המיילים בירדן, האב והבן למשפחת מיילי לא מבזבזים זמן, בזמן שצלמי הפפראצי חיפשו אתמול את רוני וגילי הם העדיפו לבלות, מיילי האב העדיף  לשוט בקיאקים של כפר בלום בזמן שהבן גילי העדיף להשתכשך במפלים".

המלצה- אל תיסעו לכפר בלום. אם זו הפרסומת שהם עושים למקום ההוא (שהוא מקום מקסים אגב) אל תיסעו, ובטח אל תיכנסו למים של הירדן, כי הם מזוהמים, לפחות בשלב זה עד שהזיהום יעבור. המים האלה נגועים, נכון לעכשיו, היזהרו.

זה לא היה כל כך נורא אלמלא ראיתי, או ליתר דיוק הראו לי כי אני לא קורא את המדור הזה.  אתר האינטרנט הבולט ביותר, הנצפה ביותר הוא אתר וואלה. יש בוואלה תת מדור שקוראים לו 'וואלה סלבס', רוני מיילי באותו אתר מככב, תמונה שלו עם הבוהן בפה, תמונה של מוצץ בקיצור, בוהן בפה כמו מוצץ, על ידו טהוניה, מתחת צילום של משהו שנראה כמו תינוק שחור שבמכוון הוא נראה רע מאוד עם איזה פלומת שיער ומשהו כמו מוצץ בפה, אבל הטקסט, הטקסט הוא המעניין, שימו לב:

"בתחילת השבוע התנגח רוני בהפקת "האח הגדול". עכשיו, הוא יוצר סערת רשת נוספת וגזענית, כשבמרכזה עומדת יריבתו הראשונה - טהוניה רובל. בגזרת המיילי'ז, שוב לא שקט: הפעם לא מדובר בהתכסחות הטריה עם הפקת "האח הגדול" - אלא בסיפור העתיק, שהפך את העונה הנוכחית לסוערת מכולן, "רוני מיילי VS טהוניה רובל"." (אני לא יודע למה הם כותבים את זה באותיות לועזיות, למה VS?, למה לא כתוב נגד? אה הם מתקדמים כאלה, שופוני, אחלה אתר..נ.ז)

"אז, כשעוד התמודד על כתר הזוכה הגדול, התנגח מיילי האב בטהוניה ואמר "לא רואים את הפרצוף השחור שלך". עכשיו, על אף שהרוחות כביכול נרגעו, עקב התנצלותו, רוני מרעיד את דפי הפייסבוק בעזרת תמונה גזענית, אותה דאג לשתף. לפני שעות ספורות, רוני שיתף תמונה שהעלה משתמש פייסבוק אחר, בה נראה תינוק שחור. לתמונה התווסף הכיתוב "מה יותר מתאים? טהוניה בימי הפשע או 'אתיופקינז?" (פקינז זה כלב קטן, אם אתם יודעים עצבני כזה שנושך את הרגליים, אז התינוק הזה הוא אתיופי-כלב. נ.ז)

 "חחחחחחחחח לילה טוב". בזכות האקט הפרובוקטיבי הזה, מיילי הצליח להשכיח את העובדה שאי פעם התנצל על מעשיו, כשבין היתר פלט לעבר טהוניה "את סודנית", והחריף ב"את בושה לעדה", קילל את משפחתה ואמר "כל האתיופים בתחת שלי". בתגובה לפוסט, מיילי קיבל מחבריו תגובות מחזקות ומפרגנות, "שחורה מסריחהה תמותי!!"

טהוניה רובל

בגלל שזה מוגזם אני עוצר פה. תשמע מיילי, או מיילים, או מיילי'ז או מייל זובי. אני מכיר במקרה לא מעט בני העדה האתיופית. יש שם חבר'ה שביחידת אבטחת אישים, יש שם חבר'ה שמשרתים ביחידות הכי קרביות, משייטת 13 עד למקומות אחרים. עוברת שמועה שכמה מהם מאוד חמים עליכם. עוברת שמועה שעברתם את הגבול וישנן קבוצות כמו האתיופים המאוחדים ועוד כהנה וכהנה שהדם עלה להם לראש השחור שלהם וידיהם רועדות, והשמועה אומרת שרוצים לגמור איתכם חשבון כי עברתם כל גבול. אני חושב שזה לא הגון להשתמש באלימות, כי אנחנו נגד אלימות, אבל יש לי הצעה אליכם האנשים האלה כועסים וזועמים, חלקם אפילו מאוד חזקים פיזית. יש לי הרגשה שעלול להיווצר מצב נורא ואיום שאם תמשיכו לפתוח את הג'ורה המסריחה שלכם מישהו עלול חס וחלילה להיכנס בכם. אז כשאתם באים הביתה תביטו טוב טוב טוב לפני שאתם נכנסים לחדר המדרגות כי אתם יודעים, אתיופים לא רואים בחושך, הם שחורים. יכול להיות שבלילה יעמדו לידכם כמה אתיופים זועמים ולא תראו אותם כי הם שחורים, והם יחמשו לכם את הצורה, וזה  לפעמים כואב נורא. לא אכפת לי עליכם אני לא רוצה שאותם אתיופים יסתבכו. אז תיזהרו.

03/07/2013
הישארו מעודכנים