103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

זהבי: "ההסתה של אנשי 'הבית היהודי' בראשות בנט כלפי ציפי לבני עלולה להביא לרצח"

נתן זהבי מזהיר מפני דברי ההסתה של נפתלי בנט ושל חברי מפלגתו שהופנו כלפי שרת המשפטים ציפי לבני - "בנט פחדן ושפל, למה הוא לא מדבר ככה על נתניהו?!" בהמשך הוא מביע את דעתו על לבני - "היא לא פחות יהודייה! רק שיש לה שכל והיא לא דבילית כמוכם!"


 

הרשו לי להזהיר את מדינת ישראל, את ראש השב"כ, את הגברת ציפי לבני והאנשים הסובבים אותה. נכון שאומרים שהנבואה ניתנה לשוטים אבל מה לעשות, אני הפסקתי לשתות ואני לא מרגיש את עצמי שוטה כשאומר את מה שאומר. ההסתה של אנשי הבית היהודי כשבראשותו עומד מר בנט ולצידו עומדים כמה אנשים עם לשון בלתי מרוסנת כלפי הגברת ציפי לבני, עלולים להביא לרצח ודי מהר כי האנשים "חמים".

החבר'ה הצעירים שתומכים ב"בנטים" למיניהם, ב"דב ליאורים" למיניהם ואחרים רק מחכים לקבל איזו אסמכתא כדי לעשות מעשה ואסמכתאות ניתנות יום יום. אז קראו לזה דין מוסר ודין רודף עד שהשרץ הקטן, הטינופת, החלאה מהרצליה, האיש שכל כך אהב את השטחים הדת וארץ ישראל הכין אקדח בקור רוח ורצח. זה יקרה שוב. ההסתה הפרועה של "הבנטים" למיניהם ותומכיהם כלפי הגברת ציפי לבני חצתה את הגבולות ביממה האחרונה. אמירות כמו שמשחררים רוצחים בשביל הזכות המפוקפקת של לבני לשבת עם עריקאת - זו הסתה לרצח. ושלא יתיפייפו ושלא יבלבלו את המח שזה לא - זה כן.

זכותם של אנשי המשפחות שנפגעו ע"י אנשי טרור, רוצחי טרור מנוולי טרור וחלאות הטרור- זכותם המלאה להגיש ערעורים ולהפגין הרי זה בדמם ובנפשם. פוליטיקאים רוקדים על הדם. בנט הוא חבר ממשלת ישראל וכך גם אנשי הבית היהודי. ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו הוא שהצהיר על שתי מדינות לשני עמים. ציפי לבני היא הנציגה של הממשלה בה משרת בנט שנתניהו עומד בראשה והוא האיש העומד מאחורי השיחות שנערכות עם הפלשתינאים. בלעדיו לא יעשה דבר ובלעדיו לא תהיינה שיחות. אבל בנט פחדן. עם כל הכבוד לו שהיה אחד מראשי הצוותים הטובים בסיירת מטכ"ל הוא פחדן פוליטי שפל. למה הוא לא מדבר נגד נתניהו? למה הוא נשאר בממשלת נתניהו? האם נדבק לו התחת לכסא השר? אם לא נראה לך מה שעושה הממשלה קום ולך אבל אל תסיטו.

לכל אותם הפוצים תומכי הבית היהודי ותומכי הימין הקיצוני שמשמיצים יום ולילה את ציפי לבני: אני לא תומך של ציפי לבני, לא הצבעתי לה לבחירות והיא לא חברה שלי. אבל ציפי לבני היא לא עוכרת ישראל, היא לא שמאלנית והיא יותר טובה מרובכם. היא ומשפחתה עשו לא פחות מכל אחד מכם ואולי יותר. כנסו לגוגל ותבדקו זה קל מאוד. היא עשתה צבא? עשתה. שירתה במוסד? שירתה. אבא שלה היה קצין המבצעים של האצ"ל נכלא והוגלה לקנייה? כן. אמא שלה הייתה מהלוחמות הידועות ביותר של האצ"ל ונכלאה? כן. ציפי לבני היא לא פחות יהודיה מכם הבית היהודי, היא לא פחות פטריוטית מכם רק יש לה קצת יותר שכל והיא לא דבילית והיסטרית כמוכם גם לא לאומנית מגעילה כמוכם. תפסיקו להסית בצורה הדמגוגית הזולה ביותר כלפיה. מה הן האמירות האלה? יש לה רומן עם עריקאת? איזו מן יציאה זאת? אני לא מאמין לפעמים כשאני שומע אנשים שאמורים להיות הכי שקולים והכי רציניים זורקים סיסמאות ויש עוד כמה זוטרים מהבית היהודי שהג'ורה שלהם לא מפסיקה לפלוט אמירות שהן בגדר הסתה נטו.

 אני לא רוצה להתייחס לרבני הציונות הדתית אבל אני חייב לומר משהו לבן אדם אחד שמריח כמו תורת המלך ומסריח כמו דין מוסר ודין רודף וקוראים לו הרב דב ליאור. אלילם של חלק מהזויי הגאות והשטחים. הרב דב ליאור אמר דברים קשים נגד 120,000 עולי אתיופיה. הוא לא אמר להם שהם חלאות או טינופות הוא אמר להם את הדבר הגרוע ביותר: עולי אתיופיה אינם יהודים. אלה, שחלמו מהיום שנולדו על ירושלים, שעשו דרכם מסודן ונרצחו בהמוניהם עד שהגיעו לישראל. למי אתה אומר את זה? לאלה שיושבים על הגבול ומשרתים בצה"ל? לאנשי משמר הגבול שמגנים על הישוב שלך ועל סליחה על הביטוי חארות כמוך. עם כל הכבוד שאתה רב, כמובן רב מלשון איש שאוהב ריב ומדון. למי אתה אומר את זה? לאחיות בתי החולים ממוצא אתיופי? לעובדות קווי הייצור? איך יש לך סמכות בכלל? מבלי להיכנס לריב סמכויות,אני מניח שהרב המנוח שלא מזמן הלך לעולמו היה בכמה דרגות ברמה גבוהה ממך בענייני ידע והבנה, לא שהוא היה צדיק גדול- הוא היה מפלג לא פחות ממך. בכלל הרבנים הם גזע של מפלגים חלקם גזענים וחלקם מפלגים. אז עכשיו אתה בא ואומר מר ליאור שהם לא יהודים.

הנה כבר אחד ממעריציך, חתיכת זבל בן 17 בא לאלעזר שטרן, חבר כנסת אלוף במילואים ובן לניצולי שואה, התקרב אליו כמה סנטימטרים וירק עליו מוחטה של ג'יפה על הפנים ואמר לו שזה בשביל הרב דב ליאור. (שטרן מתח ביקורת על הרב דב ליאור).

אתם יודעים שהרב דב ליאור מקבל כסף מהמדינה, ממס ההכנסה שלי ושלכם? עד איפה הלכה המדינה הזאת רחוק. אנשי שטן מכהנים בתכנו בתור רבנים. כל מה שיש להם בראש זה לפלג ולהסיט. מהם יצא הרצח הבא כמו שהרצח הקודם יצא מהם. אל תהיו תמימים, שום קונספירציה ושום בטיח. היה דין רודף ודין מוסר והיה מי שנתן את ההכשר. הם ממשיכים לחיות ו"יעני" לשרת את הציבור שלהם. עכשיו הם עושים את אותו קטע על ציפי לבני ואני לא יודע אם נתניהו לא הבא בתור. אז תזכרו מטבע לשון חדש: היה לנו דין רודף היה לנו דין מוסר ועכשיו יש לנו דין משחרר. הרצח הבא בדלת.

 

27/10/2013
הישארו מעודכנים