103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

זהבי פונה לח"כ אלעזר שטרן: "איך לא קרעת את הצורה לבחור שירק עליך?!"

נתן זהבי מודאג ממצבו של הנוער וטוען כי כל צעיר שהיה מעורב בקטטה אלימה צריך לשבת במוסד לעבריינים צעירים. בהמשך הוא מתייחס גם לצעיר שירק על ח"כ שטרן - אל תחמיצו!


אני מוכרח לומר לכם בשיא הכנות שכל יום אנחנו שומעים את החדשות וכל פעם כשיש ידיעה על תאונה כמו זו שפתחה עכשיו את החדשות, הפעם על אישה ותינוקת שעמדו על אי תנועה והנהג מסיבות אלו ואחרות  איבד שליטה, נכנס בהן מכסח וקוצר אותן, זה מוציא את החשק מלעשות תכנית כי הכול מתגמד. אבל זה מה יש.

הרבה דברים כבדים וקשים מתרחשים בימים אלו חלק מדווחים וחלק לא, חלק מעוררים ויכוחים סוערים וחלק נמצאים בשוליים ומפחידים הרבה אנשים. לדעתם של אנשים רבים שאני מכיר, כאלה שנמצאים בזרם המרכזי של החברה הישראלית כמו דתיים, חילונים, לא מיליונרים ולא עניים מרודים אלא פשוט אנשים מודאגים. אחד הדברים שמדאיגים אותם הן תופעות שוליות קטנות שעלולות להתרחב. שימו לב לידיעה הבאה שפורסמה ב'ידיעות אחרונות': התעללו בחבר בכיתה והעלו את הסרטון לפייסבוק. אני עוד לא אומר איך התעללו ולמה אבל אני בטוח שלא התעסקתם בזה כי עד שזה לא נוגע בכם אישית ואתם לא יודעים את זה אז אתם קוראים או שומעים וזה עובר לכם. אתם לא יודעים כמה נוער העתיד של המדינה מושקע ושקוע בסיפורי הפייסבוק,הצילומים,ה'יוטיוב', מי יעשה משהו יותר מגעיל ויעלה ליוטיוב כדי יקבל יותר צפיות ולייקים. זו תופעה שהמבוגרים לא מודעים לה. אני מודע לה כי אני כנראה קשיש צעיר ואני רואה לפעמים את הדברים שהם מעלים וזה נורא ואיום. זה מתחיל במזמוזים של חבר'ה צעירים שאחר כך סוחטים את הילדה או הנערה ומגיע לפרשה הבאה: תלמיד כיתה ז' מבית ספר באשדוד סירב לנשק מזוזה בכניסה לכיתתו. החברים שלו התנפלו עליו במכות ובבעיטות והשכיבו אותו על הרצפה חסר אונים כשבאותו הזמן מישהו מצלם את האירוע ומעלה לפייסבוק. הילד חשש לספר להוריו וכנראה די בצדק אבל אחותו ראתה את המקרה וסיפרה להוריהם. כאן מתעוררת הפרשה השנייה: בגלל שהמקרה נודע להורים הם כמובן הלכו לבית הספר ויש בלגן. לא מספיק שהתלמיד שהוכה,הושפל ופורסם בפייסבוק  כעת התלמידים אומרים עליו שהוא מלשין. לא רק שהוא מוחרם, סובל ומושפל מה יהיה עכשיו עם הילד הזה בן 12 בסך הכול? זה דבר בלתי נסבל. אחד ההורים אמר שפשוט עשו בילד לינץ'. יש לי הרגשה שגם אני הייתי באשדוד בבית ספר דומה שנחשב טוב ואיימו עלי בעניין הרב שהלך לעולמו לא מזמן. דיברו אליי באלימות ואמרו לי: מה תעשה אם אנחנו חמישה ונבוא ונגמור עליך? זה הדיבור וזה מה שיש להם בראש. איך שלא יהיה משרד החינוך אומר שהוא מגנה בחריפות כל מקרה של אלימות ושיערוך בירור מקיף. כל הבירורים האלה זה שטויות וצריך לנקוט בצעדים דרסטיים. אסור לוותר. תלמידים שהכו זו עבירה פלילית וצריך לשלוח אותם למוסד לנוער עבריין. יש להרחיק את הנבלות מהחברה.

היום "זוכה" הכוכב שירק על אלעזר שטרן לעמוד שלם ב'ידיעות אחרונות'. הוא בטח מקבל צ'פחות מהחבר'ה שלו כי הוא 'גבר גבר' שבא להגן על הרב דב ליאור. הרב ליאור לא צריך את ההגנה של הזבל הקטן והמושתן הזה. הכלומניק הקטן הזה הוא מאלה שחושבים שאלוהים והרב דב ליאור צריכים את ההגנה שלו. אחרי שהוא כבר לכלך על האלוף במיל', היום חבר הכנסת אלעזר שטרן הוא בא אליו בפעם השנייה ושטרן חשב שהוא בא להתנצל. במקום להתנצל הוא הביא לו מוחטה בפנים. אם שטרן שומע אותי ואם לא הוא עוד ישמע: תאמין לי שבא לי לנזוף בך. יריקה הרי יותר גרועה מאבן, סטירה, בעיטה והשד יודע מה עוד. איך באינסטינקט הטבעי שלך כלוחם בצה"ל לא פיצצת לזבל הזה את הצורה? יש כאלה שמאיימים על חיי. פעם או פעמיים אחראי הביטחון חשבו שזה נשמע מסוכן אז שלחו אליהם משטרה. כשמגיעה אליהם המשטרה כל אלה שמסתתרים מאחורי שמות כינוי באינטרנט או שיורקים או מקללים, איך שמגיעה המשטרה הם הופכים להיות "ספוג": "סליחה, אני מתנצל, לא התכוונתי". איך לא התכוונת? באת במיוחד, התקרבת ונימקת את המוחטה שהבאת על שטרן, תכננת את זה  אז מה אתה מתנצל? חתיכת זבל. תעמוד מאחורי מה שאתה עושה ותיתן את הדין. אם אתה כבר הולך על לשחק אותה גבר תהיה גבר,תעמוד לדין ותשלם את המחיר. היום הוא מתבכיין:"ירקתי והתנצלתי אני לא יגאל עמיר" וחוזר ואומר שהוא בא להגן על כבודו של הרב דב ליאור.אני קראתי היום באינטרנט במשך חצי שעה על הרב דב ליאור וילדותו באמת הייתה קשה מאוד אבל מהמשך חייו אפשר לצטט דברים שאמר והוא גזען חשוך, אדם נורא ואיום, איש תורת המלך. היציאות ופסקי ההלכה שלו הם מהגזענים שבגזענים. הוא לא צריך את ההגנה של הדרעק הזה.

בקשר ישיר לזה נמשכת ההסתה נגד ציפי לבני. זבלים כמו הזבל הקטן הזה התחילו כבר לצייץ באינטרנט ואיימו ברצח לבני. קצין הביטחון של משרד המשפטים הגיש תלונה במשטרה על איומים ברצח ראש הממשלה ושרת המשפטים שהועלו לדף הפייסבוק של לבני. אחד הגולשים כתב: "אמן שאחד מנערי הגבעות ירצח אותך או את נתניהו,חבורה של עלובי נפש מעוררי חמלה. אמן ירצחו אותך בוגדת עלובה משרתת של האויב". אני מכיר את הטקסט הזה ומקבל אותו כל פעם. ציפי לבני ונתניהו הם משרתים של האויב? הם בוגדים עלובים?הרי אלה שכותבים את זה הם תולעים מגעילות שנמצאות בבתי קברות ואוכלות גופות. אין להם אומץ להזדהות בשמם או מהישוב ממנו הם באים. הם כותבים כל מיני שמות כמו 'הנוקם', 'יהודי ציוני', 'יהודי גאה'. זה לא יהודי ולא גאה זה פשוט זבל וחלאת המין האנושי. כמו שאני מכיר את משטרת ישראל ייקח לה הרבה זמן למרות שבאמצעים הטכניים אפשר תוך 24 שעות לדעת מאיפה הגיע כתב השטנה הזה וכמו שהיו צריכים לעשות ליורק המסריח  ישר לעצור אותם עד תום ההליכים ולדרוש את העונש החמור ביותר הקיים בחוק- בית סוהר בלי הנחות וויתורים. מה זה מעצר בית? כדי שיוכל להתראיין ולהפוך להיות כוכב? בטח הוא מקבל טלפונים מהחבר'ה שלו: "איזה גבר, שיחקת אותה,כל הכבוד". רבותיי: מדינת ישראל, כבר אמרנו זאת ונחזור ונאמר את זה שוב, שימו שלט בשדה התעופה "ברבי לנד". פה זה בית משוגעים.

28/10/2013
הישארו מעודכנים