103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

זהבי: "יש פה שדרנים מטומטמים שטוענים שהכול דבש, מדובר בשקר ובתעמולה של חזירים!"

נתן זהבי עצבני במיוחד על חברי הכנסת שטסים לאושוויץ אך לא מבקרים את ניצולי השואה. כמו כן הוא גם זועם בגלל המשפט נגד דפני ליף ובגלל כל אותם אנשים שמאמינים לבאבות. וגם: פרידה מחברת הכנסת לשעבר שולמית אלוני שהלכה לעולמה בגיל 85


מחר (ב') לפנות בוקר, תצא המשלחת הגדולה ביותר של הכנסת, בשני מטוסים, לשדה התעופה קרקוב שבפולין, לרגל יום השואה הבינלאומי. המשלחת כוללת 6 שרים ו- 56 חברי כנסת. כמו כן, יהיו בה מכובדים שונים, ביניהם מבקר המדינה, יוסף שפירא ושופט בית המשפט העליון, אליקים רובינשטיין.

שלום לך מר רובינשטיין. לפני ימים מעטים החלטת למנוע מ- 217 ילדי טהרן, (אני מקווה שאף אחד לא מת מאז), סכום פעוט, אותו קבעה כבוד השופטת דרורה פלפל, בבית המשפט המחוזי בתל אביב. אליקים רובינשטיין, לא מן הראוי שתיסע לשם. מן הראוי היה שתלך לבקר בביתם של ילדי טהרן שגילם נע היום בין 80 ל- 100.

אתם, חברי הכנסת הנכבדים, בפגרות הרבות שיש לכם, עליהן אתם מקבלים  את כספי ציבור כמשכורת, מתי הלכתם לבתיהם של ניצולי שואה או למוסדות בהם נמצאים ניצולי שואה במצוקה? אתם טסים לטקס, לאירוע מתוקשר ומצולם, אני מניח שזה לא יעלה לכם פרוטה אחת אבל המסע הזה, יעלה מיליונים למדינה. איפה הבושה? אין בושה יותר? אפילו לא קצת? אתם מבינים את החוצפה שלכם? כנראה שלא.

אי אפשר לאחל לכם בנסיעה כזו "נסיעה נעימה" כי היא לא נעימה. מי מכם ששומע כעת, היועצים או העוזרים שלכם - אני מציע לכם לחשוב ולבקש בפגרה הבאה, מ'הקרן לרווחת ניצולי השואה', שמות וכתובות של ניצולים שהיו באושוויץ, בטרייזנשטט ובמקומות אחרים. לכו לבתיהם, שבו ושוחחו איתם, תראו מה מצבם, תבדקו אם יש להם בעיות ברכישת תרופות או לחם ואם הם מדליקים מזגן בלילות הקרים.

מה אתם נוסעים לפולין הרחוקה לכל השדים והרוחות? עוד טקס ועוד טקס, ועוד אירוע מצולם - תלכו לבתים שלהם. אחר כך יהיה מי שישאל למה אני צועק על חברי הכנסת. אני צועק כי הם מעצבנים וכי הם לא ממלאים את שליחותם נאמנה. שילכו לעבוד שבוע אחד כפועלי יצור כשהם בפגרה, רק כדי להבין מה מעיק על האזרח הקטן.

זה שיש שדרים מטומטמים שאומרים שהכול פה דבש, ושרים דבילים שאומרים שהכול פה גן עדן - זה שקר, זו תעמולה סטליניסטית של חזירים לא אדומים. זו שערורייה.

בחורה צעירה קמה וזעקה את זעקת אלה שמרגישים כי הם יורדים יותר ויותר ברמת החיים, קשה להם להתמודד וחלקם אף יורדים לחו"ל. שמה דפני ליף והיא נמצאת עכשיו בבית המשפט.

אני לא יודע מי האוויל, וזו מילה עדינה, שהחליט לרוץ הלאה עם כתב האישום הזה, כאילו דפני ליף היא בריון אלים, בעוד מי שהיו הבריונים האמיתיים בהפגנה שבגינה הואשמה ליף, היו השוטרים האלימים שכיסחו לה את הצורה לעיני המצלמות, הכול נראה ונשמע. היא בריון אלים? היא בקושי זזה. זו בחורה חולה עם הרבה אומץ, שכל ויושרה. עד לרגע זה היא ממשיכה להיאבק, לא בשביל להרוויח כסף או פרסום, רק כי היא בחורה מאמינה.

במקביל, תסלחו לי ההשוואה, כל מיני רבנים, באבות ואנשים שאני לא יודע מאיפה זה בא להם, עובדים על הציבור, עובדים על אנשים פשוטים, על טייקונים, שרים, חברי כנסת וקציני משטרה - והדבילים מאמינים להם. מה, דבילים מנהלים את המדינה הזאת? איך זה יכול להיות שכל כך הרבה ניצבים, שרים, חברי כנסת, מנכ"לים ובעלי חברות הולכים לקבל ברכות, לנשק זקנים וכפות ידיים, ואחר כך מתמוטטים?

הכי מעצבן, במקום שתהיה קצת צנעה, פתחתי ביום שישי את עיתון 'ידיעות אחרונות' ולא האמנתי שאני רואה עמוד שלם, בצבע, על 'באבא' חדש. אחרי שהצהרתי בהומור שאני הולך להיות 'הבאבא חוקן', בא נתנאל אור כהן, באבא חדש. הוא כתב: 'אני נתנאל אור כהן, מייעץ רוחני מזה 13 שנה בתקשורת ובעל ניסיון וידע של 20 שנה בפתיחת ספר הזוהר, ספר הגורלות, ספר המזלות וספרים ישנים ועתיקים'.

נתנאל כתב על עצמו: 'הסגולות הבלעדיות של נתנאל הן סגולות שן ערי נגד פחדים וחרדות, קמע לשון צפרדע לזיווג, קמע עין הדג להגנה מעין הרע, חגורת הפריון לפרו ורבו בארץ, קמעות על קלף, סגולות שן כריש, חגורת נחש קבלית וסגולת עין כישוף הינשוף נגד כישופים - זה בית משוגעים ובטח יש אנשים שמאמינים בזה.

אני אומר לכם, בואו אלי, אל 'הרב חוקן', 'באבא חוקן'. משתי חתיכות צואה ומבט עם זכוכית מגדלת בתחת שלכם, אוכל להגיד לכם שהעתיד שלכם מחורבן כי אתם מטומטמים.

שולמית אלוני

לעומת האהבלים האלה ומאמיניהם, ניפרד מאישה דגולה שהלכה לעולמה, מהטובות והחכמות בנשים, שולמית אלוני. ידידה ואישה נועזת, שלא עשתה חשבון לאף אחד, לפעמים גם לא לעצמה ונאבקה על זכויות הפרט והמיעוטים. זו אבידה אדירה למדינת ישראל.

26/01/2014
הישארו מעודכנים