פרקליטה של השוטרת שהוטרדה: "הוא ביקש ממנה לצלם את עצמה לבושה בחצאית"

עו"ד גיא אופיר, פרקליטה של השוטרת שהוטרדה על-ידי קצין המשטרה, מדבר על התלונה ואף חושף פרטים נוספים - "בעקבותיה הגיעו מתלוננות נוספות שעומדות להעיד נגדו"


 

ליאת מלכא בלכטובסקי

לפני ימים אחדים שוטרת מאזור הדרום התלוננה במחלקה לחקירות שוטרים כי ניצב בכיר  בתחנה בה שירתה הטריד אותה מינית במהלך הריונה. מקרה זה מצטרף לפרשות נוספות של בכירים במשטרת ישראל שחשודים בהטרדות מיניות. גבי גזית שוחח עם עו"ד גיא אופיר, פרקליטה של השוטרת שהוטרדה על-ידי קצין המשטרה בדרום, והוא חשף פרטים על הפרשה.

עו"ד אופיר סיפר על מרשתו: "מדובר בשוטרת מצטיינת עם ותק של 12 שנים שיש עליה חוות דעת מצוינות. היא הציגה לי ראיות שכוללות מסמכים בכתב, וכמו כן יש לנו תיעוד ואימות משוטרים נוספים ששמעו את ההערות הפוגעות של הבכיר".

בהמשך חשף עורך הדין פרטים מהפרשה החמורה לטענתו: "כאשר מרשתי הייתה בחודש החמישי להריונה היא הייתה בישיבה עם הקצין הבכיר וקצינים נוספים כאשר היא הייתה האישה היחידה בחדר. אותו ניצב משנה שאל אותה באיזה חודש היא וכאשר היא אמרה לו שהיא בחודש החמישי הוא אמר לה מול כולם – 'הפנטזיה שלי היא לעשות את זה עם אישה בחודש חמישי'. באותו רגע היא פשוט נכנסה לשוק מוחלט".

לטענתו של עו"ד גיא אופיר, לא היה מדובר באירוע חד פעמי ובהמשך שלח הקצין הבכיר למתלוננת הודעות לא ראויות: "הוא שלח לה הודעות וואטסאפ בהן הוא ביקש ממנה לצלם את עצמה לבושה בחצאית ולשלוח אליו. לא אפרט מה הוא אמר שיעשה אחר כך עם התמונה".

"מתברר שיש עוד שתי מתלוננות", אמר עו"ד אופיר, "שמו של הקצין עדיין לא פורסם בתקשורת, ואם הוא יפורסם לדעתי יהיו עוד מתלוננות. כרגע, רק מהשמועות הגיעו שתי בחורות נוספות, אחת מהן היא ילדה בת 19, שוטרת שח"ם שלדבריה אותו קצין אמר לה 'בא לי לקרוע ממך את הבגדים'. אם מישהו חושב שלהגיד דברים כאלו זו הדרך להגיע אל  ליבה של בחורה אז מדובר בבן אדם מאוד מאוד מעוות".

05/02/2015

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris