103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

יורם שפטל מרוצה: "תודה לכם על שמנעתם את שלטון האויב האדום. ותודה גם לגרבוז"

שפטל מודה לכל מצביעי 'הליכוד' שהובילו לניצחונו של המחנה הלאומי בבחירות 2015 - "שוב ניצחה הברית הקדושה בין יוצאי המעברות לבין יוצאי המחתרות, ברית שהולידה גשם של פתקים 'מחל', 'מחל', 'מחל'..."


 

זה היום קיווינו לו! שוב ניצחה, ולא בפעם הראשונה וגם לא בפעם החמישית, הברית הקדושה בין יוצאי המעברות ליוצאי המחתרות והולידה למעלה ממיליון פתקים, גשם של פתקים - מח"ל, מח"ל, מח"ל. וכאשר יהודי תקוותיו מתגשמות הרי מלבד להודות להשם הרי שחייב להודות הוא גם למי שעשו את המלאכה ולמי שהביאו את התקווה מתקווה לעובדה, מרצון למציאות, מרצוי למצוי. חובה להודות לכל אלה שעל הארץ ולא רק בשמיים פעלו לכך ולכן תודה לכם יהודים דתיים ומזרחיים שבהמוניכם מנעתם שלטון מבני בליעל אדומים אמן ואמן. אנחנו חייבים גם תודה (להבדיל מיליוני הבדלות) לגרבוז כי גם הרעלת הבארות שיצאה מפיו בכיכר מלכי ישראל במוצאי שבת הלפני האחרונה שלפני הבחירות גרמה לאותו גשם של פתקים בקלפיות בכל רחבי הארץ אבל במיוחד בריכוזים שגרים בהם יהודים דתיים ומזרחיים. בהמוניהם הם יצאו לקלפי, בין השאר בגלל אותה הרעלת בארות גזענית שטופה בשנאת ישראל שיצאה מהלוע האדומה והטמאה של יאיר גרבוז.

אנחנו גם חייבים להיות שבעי רצון עד אין קץ מהתוצאות הללו כי זהו הגדול בניצחונות של המחנה הלאומי. אפילו הניצחון המזהיר של מנחם בגין בבחירות של קיץ תשמ"א (שבסיומן לליכוד היו 48 מושבים בכנסת) לא היה גדול כמו הניצחון של הליכוד הפעם כי עם כל זה שלליכוד בבחירות של תשמ"א היו 48 מושבים בכנסת הרי המחנה הלאומי כולו הגיע אז בסך הכל ל-64 מושבים. בנוסף ל-48 המושבים של הליכוד המפד"ל זכה ב-6 מושבים, אגודת ישראל זכתה ב-4 מושבים, הסיעה של אהרן אבוחצירא זכתה ב-3 והתחייה שהופיעה אז לראשונה בבחירות לכנסת זכתה גם היא ב-3, וביחד 64. ואילו הפעם, המחנה הלאומי בפעם הראשונה חצה את ה-65 והגיע לפי התוצאות הסופיות (שאמנם לא התפרסמו רשמית אבל ברור שיש תוצאות סופיות של הבחירות) ל-67 מושבים וזהו הגדול שבניצחונות. זהו גם הגדול שבניצחונות משום שהוא הושג בתנאים הקשים ביותר, הבלתי אפשריים ביותר מכל מערכות הבחירות שהיו במדינת ישראל מאז המהפך של תשל"ז כי הבחירות קודם לכן מקום המדינה היו למעשה משחק מכור מראש כי הייתה כאן דיקטטורה של הסמרטוט האדום באמצעות הפנקס האדום. במצבים כאלה לומר שהיו בחירות ממש חופשיות זה לא מדיוק, אמנם אלו לא היו בחירות נוסח הבחירות בברית המועצות חלילה אבל אלו לא היו בחירות חופשיות ממש משום שהאוכלוסייה הייתה תלויה בשלטון בעבודה ובבריאות וכשאתה תלוי בשלטון בעבודתך ובבריאותך הבחירות אינן חופשיות.

מתשל"ז יש לנו אכן דמוקרטיה במיטבה וכל מערכת בחירות היא מערכת חופשית לחלוטין כמובן כמו מערכת הבחירות הזאת. ותשימו לב, כולם ללא יוצא מהכלל מקבלים את התוצאות של הבחירות, דבר שהוא לא מובן לחלוטין. אין שום עניין לגבי תופעה המונית של זיופים, ברור שפה ושם שמענו על איזה 50 מקרים מתוך כמעט יותר מ-4 מיליון מצביעים, אז היו  50 מקרים של ניסיונות זיוף ועבירות כאלה ואחרות על חוקי הבחירות אבל הבחירות התנהלו באופן מסודר, מופתי ללא כל בעיות, כך גם ספירת הקולות. וכפי שאמרתי, כולם ללא יוצא מהכלל, מקבלים את התוצאות של הבחירות לא במובן הרגשי אלא במובן המתמטי, אף אחר לא מתווכח שאכן זה מה שהציבור רצה.

כפי שאני אומר, מאז הבחירות של תשל"ז לא הייתה מערכת בחירות בלתי אפשרית יותר מאשר מערכת הבחירות הנוכחית שבה התגייסו כוחות אופל כדי להדיח את המחנה הלאומי מן השלטון. ראשית בואו נתחיל בהתגייסות התקשורתית, שוב, מעבר לעובדה שיש בכך עבריינות לאו דווקא על חוקי הבחירות, גם על חוקי הבחירות כמובן, אבל גם על החוק הבסיסי לפיו לא רק כל ישראל אלא גם ערוץ 2 וגם ערוץ 10 משדרים קרי הם חייבים לשקף נכונה את מגוון הדעות בציבור. אין שום תקופה שהחובה הזאת צריכה לבוא לידי ביטוי יותר מאשר בתקופת הבחירות ובמקום זה באופן מיוחד, ואני מדבר רק על התקשורת האלקטרונית, פשוט הייתה מתקפת הרעלת בארות בזויה של מחבלים תקשורתיים חסרי בושה שניצלו את המיקרופון עם מצלמה ובלי מצלמה כדי לבצע לערוך מידי יום ביומו תעמולת בחירות זוועתית, שקרית, מנוולת ומתועבת שמטרתה אחת – לטמטם את מוחו של הציבור ולהציף אותו בשקרים על מנת שכך הוא לא יצביע בעד מפלגות המחנה הלאומי. בנסיבות כאלה, ולו רק בשל כך, להגיע לניצחון הגדול ביותר שהמחנה הלאומי אי פעם הגיע אליו זה מסביר למה אמרתי 'אי פעם' בבחירות של המחנה הלאומי. אבל לא רק באמצעות התקשורת קרתה כאן תופעה שכמותה הייתה רק בבחירות לראשות הממשלה ולכנסת בתשנ"ט. וראה זה פלא, בתשנ"ט היה זה לא אחר מאשר האיש המושחת מכף רגל ועד ראש, בוז'י חנוני ינוקוביץ', שהביא לניצחונו של ברק באמצעות עבריינות על חוקי הבחירות, העבריינות שהביאה אותו יותר מאוחר גם לשמור על זכות השתיקה. באמצעות מיליונים על גבי מיליונים של דולרים שזרמו מאמריקה למעשה הוכרעה מערכת הבחירות לטובתו של ברק ושוב היא הוכרעה אך ורק ע"י הקול הערבי. נתניהו ניצח את ברק גם בבחירות של תשנ"ט בציבור היהודי, הניצחון של ברק נבע כל כולו מההצבעה הערבית שמי שהיו אחראים לה זה איש הדמים יוסף ביילין ובן בריתו ראאד סאלח בברית שהם כרתו לפיה לאור הסתלקותו של עזמי בשארה, בן הברית של מפלגת העבודה מהמרוץ, כדי שמפלגת העבודה תנצח. זאת אומרת זאת בדיוק ברית 'העבודה' – זועבי. כי זועבי היא התלמידה של עזמי בשארה ואז כתוצאה מההסתלקות הזאת של בשארה והברית הזאת בין יוסף ביילין לראאד סאלח 12% מהמצביעים היו ערבים מסך כל המצביעים וברק ניצח ברוב של 12%. לכן למד הרצוג את השיעורים מתשנ"ט ורצה לחזור על כך בבחירות השנה ושוב באמצעות אותן עמותות חוליגניות אדומות שמומנו עד הפרוטה האחרונה בכסף זר, כולל כמובן המסע השקרי של גנרלים מזדקנים שדיברו כאילו היו תלמידיו של המרשל פטן. העניין הזה כל כולו מומן באמצעות עשרות מיליוני דולרים בארצות הברית. שבאו כולם מהחוגים הכי אנטישמים, הכי שונאי ישראל שקיימים בארה"ב קרי החוג הפנימי של חוסני איבן עבדאללה אבו חמאסה אובמה מתחרז עם אוסמה, משם בא כל הכסף מהפרוטה הראשונה עד האחרונה.

בנסיבות הללו, כאשר כל התקשורת האלקטרונית (חוץ מערוץ 20) יום יום שעה שעה מרעילה בארות, מפיצה שקרים, מנסה לטמטם את מוחות הציבור ע"י ציור תמונה עגומה ושקרית כי החיים בארץ הם גיהינום וכולנו נמקים ברעב ומתים בחוסר כל ומה שנעשה כאן זה דבר איום ונורא כמעט כמו בגטו ורשה לא פחות ולא יותר. כך נראים החיים בארץ בעיני מרעילי הבארות האלקטרונים יחד עם כסף אמריקאי. לכן אפשר לומר בלי צל של ספק שבתנאים הגרועים ביותר נחל המחנה הלאומי את הניצחון הכי גדול. עכשיו תתארו לעצמכם שהתקשורת באותה מידה שהיא הרעילה את הבארות לכיוון שמאל הייתה אומרת את האמת ומתייצבת כל כולה לצד המחנה הלאומי, אז בלי ספק שתוצאות הבחירות היו 80-15, 67 עם העוינות המטורפת של התקשורת נגד המחנה הלאומי. בנסיבות האלה לפחות 80 מושבים בכנסת היה מקבל המחנה הלאומי, וזאת אם התקשורת לא הייתה מתפקדת כמו שהיא תפקדה. ולכן שוב, זהו הגדול בניצחונות.

עוד דבר שהוא שקר מתמשך – אומרים לנו כל הזמן העם מחולק לחצי חצי אבל זה אף פעם לא היה נכון. הפעם המחנה הלאומי קיבל 67 מנדטים, בפעמים קודמות הוא היה מקבל בין 62 ל-65 מנדטים. אבל מחנה השמאל והמרכז שנים כבר לא מגיע ל-50, כלומר אף פעם לא הייתה חלוקה בציבור היהודי שלך חצי חצי. לקרוב לחצי היה מגיע השמאל רק בגלל הברית שלו עם הג'יהאדו פאשיזם הערבי בישראל. הפעם תוצאות הבחירות בציבור היהודי הם 67-40.

דרך אגב, אם תיזכרו לכל אורך מערכת הבחירות מהיום הראשון אמרתי שציפק'ה פייגה + בוז'י+ יאיר לפיד ביחד לא יגיעו בשום פנים ואופן ליותר מ-40 ואכן הם לא הגיעו. לכן לא היה להם סיכוי מלכתחילה להצליח במערכת הבחרות הזאת כי אין שום תרחיש בעולם ששלושת המפלגות הללו יכולות להביא יותר מ-40 מושבים בכנסת. אז גם 10-13 ח"כים ערבים לא מביאים אותם אפילו ל-55 מנדטים שלא לדבר על 61. לכן הבחירות הללו למעשה הוכרעו עוד בטרם החלו והסיבה לגודל הניצחון היא זו – השמאל כפי שאני אומר תמיד, לא מסוגל לומר משפט אחד שאיננו שקר, נפל הפעם קורבן לשקרים של עצמו. כך למשל סוקר רמאי כמו סוקר מפלגת העבודה גייר, וכל אמצעי התקשורת עטו על כך, הפיץ את השקר הנורא לפיו בסוף השבוע המחנה האנטי ציוני שנקרא ציוני מוביל ב-7-8 מושבים על פני הליכוד. אין כמו הנתון הזה שהופץ ללא הרף ע"י מרעילי הבארות בתקשורת האלקטרונית שהמריץ את המוני בית ישראל לקום לצאת לאחר המנגלים לבוא בהמוניו לבחירות ולשים גשם של פתקים: מח"ל.

19/03/2015
הישארו מעודכנים