103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
גבי גזית

הטוב, הרע והמכוער

גבי: "הטוב שלנו היום הוא ג'ון קרי שאתמול הטריף את צמרת השלטון שלנו"


גבי גזית פתח את תוכניתו בהשוואה בין חברות הביטוח לנאצים: הפעם האחרונה שהתעללו ככה בקשישות יהודיות הייתה במחנות הריכוז בשואה, עד לפעמים שמדינת ישראל מרשה לזה לקרות כאן ועכשיו. על חקירת ראש הממשלה: קצב יצא, אולמרט בכלא ובקרוב ביבי בדרך לשם?

עם מה אנחנו הולכים הביתה מהשבוע הזה? עם ראש ממשלה שעומד להיחקר על שחיתויות? בשביל זה קמנו בבוקר, הלכנו לעבודה, הבאנו את הילדים לגן ולבית ספר, נשקנו על לחיה של האישה והלכנו להזיע בעבודה? בשביל מה? בשביל לחזור הביתה ולומר שהנשיא קצב יצא מהכלא והלך הביתה וראש הממשלה אולמרט עדיין בכלא ועכשיו אולי גם ביבי בדרך לשם? מה זה?.

סליחה אם זה לא ימצא חן בעיני ביבי ואומרי ההן שלו. מגיעות מחמאות לג'ון קרי. כן, ה"אנטישמי" הזה, ה"חרא" הזה. קרי הטריף אתמול את צמרת השלטון שלנו וקולות הבכיינות של חבורת ביבי מהדהדים עד עכשיו. קרי שוב הציב מראה מול פני השלטון הימני הישראלי, שלטון הכיבוש ואמר להם תראו תראו, תראו כמה אתם מכוערים, תראו כמה אתם לא צודקים, תראו כמה אתם כפויי טובה. אחרי שחסיתם משך שנים, מקום המדינה, תחת המטריה האמריקנית, כאפרוח תחת פלומת אמו התרנגולת. ועכשיו, אחרי המיליארדים, והסיוע, ומיליון הפעמים שהטלנו וטו בשבילכם, אתם עוד מייללים? מה אתם? איזה כפויי טובה אתם? תודה רבה לך, קרי, אתה איש מצוין. רגע לפני שאתה הולך הביתה אתה נצמד לאמת ההיסטורית והמוסרית. למרות שאחרים יגידו שאתה מנוול ואנטישמי. אבל אף אחד לא מבין קרי עושה את העבודה שכל אחד מאיתנו היה צריך לעשות - לפקפק בצדקת הדרך. ועכשיו תחכו לטראמפ. הוא המשיח הבא שלכם.

אין ספק בכלל שילדים תימניים נחטפו בשנות החמישים. אין ספק בכלל שהם נחטפו. יש יותר מדי עדויות. רק אתמול שוחחתי עם אישה שהייתה ילדה בשנים ההן וניצלה ברגע האחרון מניסיון חטיפה לצרכי אימוץ, לא לפני שהתעללו בה בבית החולים, איך שהיא ירדה מהמטוס מתימן. ויש עוד רבים כמוה. המדינה ניסתה לעשות עליכם מניפולציה, והצליחה, באמצעות פרסום של ארכיון הפרוטוקולים של הוועדות, שחקרו את העניין הזה ולא מצאו דבר. הנה, תקראו מיליוני עמודים ותראו שלא הייתה שום חטיפה. הטריק הוא לפרסם 480 עמודים מתוך 500, כשהסיפור נמצא ב-20 שלא פורסמו. מישהו יכול להבטיח שכל המסמכים פורסמו אתמול עד האחרון שבהם? אבל אל תיפלו בפח הזה, כי דרכם של מסמכים שמתגלים שהם מסמכים אבל לא ה-מסמכים והתעלומה כמובן לא קיימת במסמכים שפורסמו, אלא באלה שלא פורסמו, ומישהו יודע למה.

חברת הביטוח כלל מסרבת לתת גמלת סיעוד לקשישה עיוורת בת תשעים, למרות שרופאה מטעם החברה קבעה שהיא זקוקה נואשות לעזרה. כלל ביטוח מדגימה שוב, יחד עם חברות נוספות מסוגה, כפי שנחשף פעמים רבות שהשיטה עובדת. אתם משלמים לחברות האלה דמי ביטוח במשך שנים רבות, אבל כשמגיע הרגע שבו מגיע לכם לקבל בחזרה והם צריכים לשלם לכם את קצבאות הסיעוד, הם ניצבים על רגליהם האחוריות, או יותר נכון להגיד, הם ניצבים על מושבי המרצדסים שלהם ואומרים, מה קרה? מה היא מתה? הקשישה עוד נושמת ומסוגלת לזוז עשרה סנטימטר ולאכול דייסה ולעשות את צרכיה. מה, זה לא אומר שהיא חיה?. הפעם האחרונה שזה קרה לקשישות יהודיות היה במחנות הריכוז באירופה, במלחמת העולם, בשואה. זו הייתה הפעם האחרונה שהתעללו בקשישות, עד לפעמים האלה שמדינת ישראל מרשה את הדבר הזה. אז עשו את זה הנאצים ולא היהודים מהארץ המובטחת.

29/12/2016
הישארו מעודכנים