103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
גבי גזית

הטוב, הרע והמכוער

גבי על בוכריס: "הוא לא רוצה לשבת בכלא אז פתאום הוא רוצה לקחת אחריות"


גבי גזית פתח את תוכניתו בביקורת על אופק בוכריס: "אתה חרמן ושקרן, ועם זה תלך הביתה עם אשתך", וגם על "המחנה הציוני" והרצוג: "הפכו ללשלשת של יאיר לפיד. הוא קובע דרך והם משפריצים מאחוריו. שימו בקלפי כרטיס ביקור של מכון ליווי, רק לא מחנ"צ"

עכשיו אני רגוע, כי המפכ"ל מבטיח, ציטוט שלו, שחקירת ראש הממשלה לא תהיה ארוכה מדי. כלומר הכיף הזה הוא זמני, מר אלשיך? ומה בוער? אם כבר יש דבר אחד חינני במדינה הזאת, מצעד הנחקרים הזה, ואתה רוצה לחרב לנו אותו עכשיו? לא יפה.

כבוד השופט צבי גורפינקל שדן במשפטו של אופק בוכריס ובעסקה המקוממת שזכה לה, שואל בצדק מה הוא האינטרס הציבורי בהחזרת בוכריס לאותה דרגה בדיוק שבה ביצע את העבירה. שאלה מצוינת כבודו, שבעצם תוהה, למה אחרי העבירות המכוערות שעשה בוכריס, הוא לא יורד דרגה אחת לפחות מתחת לדרגה בה היה בעת שתחב את ידיו לגופן של החיילות. ובעקבות הקשקשת של בוכריס, שהוא לוקח אחריות על מעשיו, מקשה השופט המצוין גורפינקל ואומר: "רק בעקבות הסדר הטיעון הוא לקח אחריות. הוא לא עשה זאת מייד הדברים שקרו. אזכיר נזכיר לבוכריס השקרן והחרמן מה הוא אמר עם פרוץ הפרשה, ואני מצטט אותו: "לא היה ולא נברא ואין שחר להאשמות והאמת תצא לאור בבית המשפט"‎‏.

אז האמת יצאה לאור בבית המשפט, שאתה לא רק חרמן, בוכריס, אתה גם שקרן, ועם זה תלך עם אשתך הביתה. אז עכשיו, בגלל שהוא לא רוצה לשבת בכלא, פתאום הוא לוקח אחריות. עזוב אותנו, בוכריס ותן לנו לחיות בצל אנשים כמו השופט גורפינקל ולא אנשים כמוך. כי עכשיו אתה אומר שאתה רוצה להמשיך לתרום למדינה. מה קרה, בוכריס, לא תרמת מספיק לחיילות ולקצינות?

האלוף אביב כוכבי, אלוף פיקוד צפון, שאולי יהיה רמטכ"ל יום אחד, בא להגן על החברים שלו ובהם בוכריס. האיש הזה, שהוא הסמכות המוסרית על הילדות והילדים שלכם כשיתגייסו לצבא, במקום לשבת במשרד ולראות מה אפשר לעשות כדי שפרשות כמו בוכריס לא יחזרו על עצמן, אץ רץ לתמוך בעבריין המין. הוא אומר שבוכריס הוא קצין מיוחד במינו, מקצוען, שפיקד בהצלחה על אינספור מבצעים. רק שגם כוכבי יודע שזו בדיוק הסיבה שבוכריס צריך היה לפקד בהצלחה גם על רוכסן המכנסיים שלו ולומר למה שמאחוריו חדל אש.

פוטין הוא אולי האיש הדוחה ביותר בעולם כולו ברמת המנהיגות שלו. הוא אומר על רכלני טראמפ שאין סיבה שטראמפ, שנפגש עם הנשים הכי יפות בעולם, יבחר להתרועע עם נערות ליווי רוסיות. וזה, אומר פוטין, למרות שידוע שהן, הזונות הרוסיות, הן הזונות הכי טובות בעולם. יו, יו, יו, פוטין, פוטינקה, מנהיג מדינה שמשבח את הזונות של ארצו? וואלה, רק בשביל זה טוב שנבחרת, זה עוד לא היה לנו.

וגם לא הייתה לנו מפלגה עלובה כמו "המחנה הציוני", שהופכת להיות הלשלשת של יאיר לפיד. הוא קובע דרך והם משפריצים מאחוריו, כמו בסיפור ההדחה של גטאס. במקום להתייצב עם העקבים באדמה, כמו בני בגין, ולהתנגד להפוך את הכנסת לבית דין שדה, ממלמלת המפלגה החבוטה הזו משהו לא ברור ואומרת לעצמה שאם לפיד מביא בסקרים 27 מנדטים אז הוא כנראה צודק שהוא בעד ההדחה, כי אנשים יגמלו לו על כך. אז בואו כולנו נהיה לפיד, נהיה בעד ואולי ינזל אלינו עוד איזה מנדט אחד או שניים מסכנים. חבורת עסקנים קטנים, בראשות הרצוג חדל האישים, מראה לכם בדיוק למה כשתעמדו בקלפי בפעם הבאה תשימו בה כל פתק, רשימת קניות למכולת, כרטיס קולנוע, כרטיס ביקור של מכון ליווי מהמגב של האוטו, רק לא מחנ"צ.

18/01/2017
הישארו מעודכנים