103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

פותח דף חדש?

בוקי נאה: "אבנר הררי חולה תקשורת, הוא התקשר כל הזמן לעיתונאים מבית הכלא"


הכתב הפלילי התייחס למעצרו של המחסל ואמר למשעל, עובדיה ורפאל: "אבנר הררי פרסם בעולם התחתון שמי שרוצה חיסול שיבוא אליו. הוא כמעט הודה על המטען למרגול בכתבה בטלוויזיה. הוא עושה מופע סטנד-אפ למצלמות". על מעצר גילי ארגוב: "נותנים לו עשרות צ'אנסים כי הוא הבן של זהר ארגוב"

העבריין והזמר אבנר הררי, שכונה "המחסל מס' 1 של העולם התחתון", נעצר בחשד שהטמין מטעני חבלה ברכביהם של הזמרת מרגול צנעני, איש העסקים מאיר שמיר והכדורגלן קובי מוסא. זאת לאחר שלפני מספר חודשים יצא מהכלא, פתח חנות ירקות ואף הוציא שיר חדש שנקרא "דף חדש".

כתב הפלילים בוקי נאה רמז בעבר על הקשר בין הפיצוץ ברכבה של צנעני, המשדרת בתחנה של מוזיקה מזרחית, לבין השמעת שירים ברדיו. הבוקר הוא אמר לניסים משעל, ספי עובדיה ודרור רפאל: "יום לפני הפיצוץ של מרגול נחקרתי במשטרה בתור עד, על זה שמנסים להשפיע על שדרים להשמיע שירים. אבנר הררי, 'הזמיר מגני תקווה', הוא שר ויש לו גם בן ששר (איתי הררי). יומיים אחרי הפיצוץ ברכב של מרגול ראיינו אותו לכתבה בטלוויזיה וחוץ מלהגיד 'אני שמתי את מטען החבלה', הוא אמר את הכל. הוא אמר, מרגול, הנבלה הזאת, שוכחת מאיפה היא באה, שלחתי לה דיסק והיא לא שמה את הדיסק, ואני התקשרתי ומרגול הבטיחה לי שהיא תשים, והיא לא שמה, ואני אראה לה מה זה. את זה הוא אמר בטלוויזיה. הוא תן לו מצלמה והוא נהיה מאושר. הייתי בטוח שזה הוא, כי מי ישים מטען אזהרה על מכונית כשהוא מתרגז, מי?".

"המשטרה חקרה והביאה עדויות, לדעתי היא גם עקבה אחרי המפוצץ בפועל, הפועל של הררי מחנות הירקות, שנסע לשים את המטען אצל קובי מוסא", אמר נאה. "אין לו שום דבר נגדו. הכל פה כסף. זה שכיר חרב. לפי מה שהמשטרה אספה, הוא הפיץ בעולם התחתון שאם מחפשים להוריד מישהו, הוא הכתובת. אז הוא קבלן משנה. השבוע יעצרו את מי שהזמין ממנו את העבודות ויהיה מעניין. למשל, מי רוצה להוריד את יאיר שמיר, מי רוצה להוריד את הכדורגלן (קובי מוסא) וייחשף תיק מרגול ואז יתברר שזו נקמה על מוזיקה. ויתברר למה ראשי תחנת הרדיו המזרחי אמרו בחקירה שאין להם אויבים, אין להם שונאים, אף אחד לא ביקש מהם אף פעם להשמיע שיר ואף אחד לא איים עליהם".

"הוא חולה תקשורת", אמר נאה על הררי. "כשהביאו אותו להארכת מעצר ועמדו מולו עשר מצלמות כמה שהוא היה מאושר. התקשורת מחכה לו. הוא מתראיין בכל מקום. שאלו אותו אם הוא מכיר את שמיר, אז הוא אמר 'הבן של יצחק שמיר', הוא עשה מופע סטנד-אפ מול המצלמות ומאוד מאוד נהנה מזה זה אבנר ההרי, זה בגנים שלו. כשהוא ישב בכלא ושמע שהיה פיצוץ של איזו מכונית באיזשהו מקום, הוא ישר רץ לטלפון הציבורי ומתקשר לעיתונאים לשאול את מי הורידו. יום אחד הוא גילה בתיק נגדו איזה מסמך משטרתי שאומר שהוא מחסל עבור עבריינים אחרים. הוא ביקש מעורך הדין שלו לשלוח את המסמך לכל העיתונאים, כדי שיכתבו שהוא המחסל מספר אחד בעולם התחתון. הוא בעבר התחלק בכל מיני תיקי חיסול, הוא ישב הרבה מאוד שנים והוא גם זוכה מהרבה מאוד תיקים".

על מעצרו של הזמר גילי ארגוב, בחשד שהכה את חברתו, אמר נאה: "גילי ארגוב נגמל מסמים וזה כבר טוב, אבל מי שנגמל הוא נרקומן לכל החיים, ויש לו נפילות ועליות. לנרקומן אסור לשתות, והוא עבר קצת לשתייה. ביום שישי עצרו אותו, אחרי שבת הזוג שלו התקשרה וצעקה, הצילו, הוא מרביץ לי. עד שבאה המשטרה הוא נרגע קצת, ירד מפלס האלכוהול. הוא לקח אחריות על המעשים שלו. אני מניח שהיא תיקח אותו הביתה ותלטף לו את הראש. ויתנו לו כמובן עוד צ'אנס כמו שנתנו לו בעברו עשרות צ'אנסים כי הוא הבן של זהר ארגוב".

על הררי סיפר נאה עוד סיפור: "הררי היה פעם ב'כנופיית הפיאט אונו'. פעם הייתה כנופיה של שודדי תכשיטנים שהייתה בורחת במכונית פיאט אונו, שהייתה המכונית הכי זריזה בשוק, תחשבו כמה שנים זה אחורה. וכשהוא יצא לחופשה ראשונה מהכלא הוא שדד זקנה ברחוב, רדפו אחריו אנשים וכשתפסו אותו עם התיק הוא אמר שהוא גם רדף. שהוא תפס את השודד שלקח את התיק, אבל השודד ברח בגלל שתפסו אותו".

19/02/2017
הישארו מעודכנים