רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

"אם ביבי ייפרד משרה יהיו לו 70 מנדטים"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
6149

רוני מאנה על השפעתה של שרה נתניהו על התנהלות ראש הממשלה


רוני מאנה שוחח עם משעל, דרור רפאל וספי עובדיה על משפחת נתניהו בעקבות ההחלטה להגיש כתב אישום נגד שרה נתניהו בפרשת המעונות: "אני לא אוהב את הצביעות של האנשים שיודעים ולא מדברים"

איש העסקים ויזם הנדל"ן, רוני מאנה, היה מיועצם ומקורבם של בני הזוג נתניהו. הבוקר הוא התייחס לחקירות נתניהו ולהפגנת התמיכה בראש הממשלה שצפויה להתקיים הערב: "הסכמתי להתראיין כי ראיתי את ההשתלכות של ביטן ואמסלם על מערכת החוק ועל האנשים שהם מינו. אני לא מבין מדוע מקיימים היום הפגנת תמיכה בזוג נתניהו. מתקיימת חקירה ואני מאחל לביבי ולהקתו שיצאו זכאים, תנו למערכת לחקור ולבדוק. אני חושב שכל חבר כנסת ושר היה מעדיף שיהיה לו קלקול קיבה כדי לא להגיע לאירוע הזה היום. אני מבין שביבי בחרדות ושהוא מאד מוטרד מעדותו של ארי הרו ואני מבין שהעסק הולך ונסגר. הוא צריך כעת לשבת בשקט ולתת לעניינים להתנהל. הוא מינה את כל האנשים ואני לא מאמין שבמדינה כמו שלנו יש מישהו שמנסה לתפור למישהו תיק. ביבי לא רוצה להפסיד את הקול של הימין. אם הוא יפסיד את קול הימין הוא בצרה גדולה. זה לא נעים שהאדם הכי קרוב אליך בשנים האחרונות הופך לעד מדינה ואני לא מאמין שהמדינה הייתה נותנת לארי הרו פרס שכזה לחינם. הוא כנראה יודע מה היה".

עוד הוסיף: "מה שאני יודע מתקופתי כבר לא רלוונטי, רשויות החוק יודעים יותר ממני כיום. כאחד מאנשים ששירת את הזוג 24/7 ובעטו אותו כמו כדור כדורגל, מבחינה אישית, אני לא מרחם כל כך על הזוג נתניהו. אין להם מצפון ואין להם שום דבר. אני אפילו לא יודע אם זורם דם בעורקיהם. דוד ביטן הוא גאון תקשורתי וגם דודי אמסלם. שניהם עושים הכל לקראת הפריימריז הבא ולא לטובת נתניהו".

על הידיעה על הגשת כתב אישום כנגד שרה נתניהו מספר: "אני לא אוהב את הצביעות של האנשים שיודעים ולא מדברים. כולם יודעים שהיא קובעת והיא השולטת. לא יהיה שום מינוי פוליטי בלעדיה. אם היית מפריד את ביבי משרה הוא היה מקבל 70 מנדטים. ביבי מינה את היועץ והוא יכול גם לפטר אותו. דודי אמסלם אמר אמש שהוא יגיש חוק שראש ממשלה מכהן לא יוכל להיחקר. אם ביבי חושב שמנסים לדפוק אותו הוא יפטר את מי שצריך כדי להמשיך למשול. דוד אמסלם עלול להעביר את חוק ואז גם אם יהיו בחירות ונתניהו ייבחר שוב לא יהיה ניתן לגעת בו. מני נפתלי קבע ששרה אשמה ועכשיו מדובר בנושא פלילי, כמו שאני מכיר את שרה נתניהו, מה שנחשף במשטרה הוא רק עשרה אחוזים מהאמת. אנשים לא מבינים את זה. והליכוד עושה לציבור שטיפת מוח שהם מסכנים. הכי כואב לי על הצביעות של הזוג נתניהו כלפי שעיה סגל ז"ל. האיש נשם ועבד רק עבורם. הם הגיעו לשבעה שלו וזה היה כמו יריקה בפרצוף. אני בטוח שכל הנתק שלו איתם גרם לו לאי נוחות. הזוג נתניהו לא פרנסו אותי אלא הייתי חברם, הזוג נתניהו נהג לישון אצלי ב'סי אנד סאן' וטיפלתי בהם 24/7. הייתי מארח אותם כיד המלך".

לסיום הוסיף: "אם הייתי מייעץ לביבי הייתי אומר לו שהוא כבר בן 70 והוא לא צריך את הבלאגן הזה. ראיתי את התחקיר המדהים של דרוקר על הצוללות והייתי אומר לביבי שיגיד 'תודה רבה' ויעזוב. הוא לא צריך את כל הבלאגן הזה. אני ינקתי 'ליכוד' מילדותי ואפילו אני לא מבין את פשר ההפגנה של הליכוד נגד התקשורת והשמאל היום זו בושה וחרפה לדמוקרטיה הישראלית".

 

 

עריכה: איתמר זיגלמן

09/08/2017

שרה בנימין נתניהו רוני מאנה
שרה בנימין נתניהו רוני מאנה  |  (צילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90)