גבי גזית

גבר נשוי זה מפתה?

עו"ד ענבר לב: "אל תשפטו, זה יכול לקרות לכל אחת!"


גבי גזית שוחח בתוכנית ברדיו FM103 עם עורכת הדין, ענבר לב המומחית לדיני משפחה על התביעה שהגישה אישה מסורתית נגד גבר שניהל מערכת יחסים בזהות בדויה: "סתומות, תפסיקו לצאת עם גברים נשואים"

עוד מקרה של תרמית בה אישה צעירה התאהבה בגבר נשוי ששיקר לה ורימה אותה. עורכת הדין ענבר, מומחה לדיני משפחה, שיתפה את גבי על מרשתה שחוותה מערכת יחסים עם גבר בזהות בדויה: "הלקוחה שלי היא עורכת דין ומה שקרה לה יכל לקרות לכל אחת אחרת. בגיל 30 היא חיפשה את בכיר ליבה באינטרנט כפי שעושות נשים רבות. היא הכירה בחור שהציג עצמו כרווק ויצאה עמו במשך חצי שנה. לצערה היא פגשה נוכל. מרשתי היא  בחורה שומרת שבת וחסודה שלא רצתה לפנות למגזר החרדי באמצעות שידוך אלא רצתה להכיר את אהובה בדרכה. היא סמכה על הקריטריונים של אותו אתר בו גלשה שיסנן את הרמאים והנוכלים. היא הגיעה אל ביתו של אותו בחור שסיפר לה שהוא בונה בית ולכן גר אצל חבר. לא מדובר באישה תל אביבית שיוצאת לבלות אלא בבחורה מבית טוב. היא הייתה בתולה והחליטה לתת את גופה עבורו ואף הכירה אותו למשפחה שלה. לבסוף היא גילתה שהוא נשוי ואינו עובד איפה שאמר לה. היא החליטה ולתבוע אותו בעילה לנזיקין ולהאשים אותו בתרמית. הוא גרם לה לנזק שדרש ממנה טיפולים פסיכולוגיים בעלות גבוהה ולכן היא דורשת ממנו פיצויים על סך 450 אלף שקלים".

גבי גזית התייחס לפרשה: "כל אישה שיוצאת עם גבר נשוי היא סתומה. אני קורא לכל הנשים- סתומות, תפסיקו לצאת עם גברים נשואים! היום בעידן האינטרנט צריך להפעיל בילוש לפני שמתאהבים, איך לעזאזל אפשר להימנע מהמצב הזה?". השיבה לו עורכת הדין: "נכון. אפילו בדיקת תעודת הזהות אינה בהכרח הפתרון כי ניתן לזייף אותה. אני ממליצה לנשים לכת לביתו של הגבר ולחפש סימנים. אפשר לבדוק בגוגל כל אדם. אפשר להתקשר למקום עבודה שלו ולבדוק שאותו אדם אכן עובד שם, ניתן גם לבקש להיפגש עם החברים שלו. חפשו סימנים לוודא את אמינותו של הגבר".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

27/08/2017

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בגידה גבר נשוי
בגידה גבר נשוי  |  (צילום: אילוסטרציה, ingimage)
Paris