רון קופמן ואריה אלדד

"'קשת' שונאי ישראל, לא רוצה שום קשר איתם"

אריאל זילבר זועם על הזכיינית 'קשת' שעשתה שימוש בשירו לפרומו לערוץ החדש


משעל, דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם הזמר והיוצר אריאל זילבר שזועם על הזכיינית 'קשת' שעשתה שימוש בשירו לפרומו עבור ערוץ טלווזיה חדש: "אני הולך לתבוע את 'קשת' ולבקש לאסור את שידור הפרומו הזה"

בעקבות המעבר הצפוי של הזכיינית 'קשת' לערוץ טלוויזיוני משלה (12), החלה החברה לפרסם פרומו המכיל את שלל תוכניותיה המצליחות וכוכבי הזכיינית הרוקדים ושרים לצליליו של אריאל זילבר. בולט בהיעדרותו הכוכב אסי עזר שסירב להופיע בפרומו עקב הבחירה בשיר אותו כתב וביצע אריאל זילבר. בעקבות פרסום הקליפ אריאל זילבר זועם על השימוש בשירו לצורך קידום הזכיינית: "אני כועס מאד על קשת. פיטר רוט פנה אליי וביקש ממני לבצע עיבוד לשיר, אני הבנתי מדבריו שהוא לוקח את שירו ועושה לו פרשנות משלו, לא ידעתי שזה הופך להיות פרומו של 'קשת'. אני מתנגד ל'קשת' לתפיסה שלהם. הם שונאי ישראל, אני לא אוהב אותם ולא רוצה שום קשר איתם. הם תמיד מלכלכים על ישראל ואני מתרחק מהם ולא מדבר איתם. גם קשת, גם רשת וגם ערוץ 10 פסולים בעיני, אני כבר הרבה זמן אני לא מופיע אצלם".

עוד הוסיף: "נגיד שהייתי מסכים פרומו, זה עניין של עורכי דין ותשלומים, זוהי פרסומת. פיטר רוט רק ציין בפניי שכוכבי רשת עומדים לשיר את השיר אך לא ציין כי מדובר בפרומו. במהלך הפרומו החברה מקרינה קטעים נבחרים שביצעו, אני נגד התכנים שלהם ולא הייתי מסכים לכך בחיים. לא אכפת לי מה חושבים המבקרים, מה הם מבינים ביצירה, זו יצירה שלי"

על אסי עזר שסירב להשתתף בקלפי עקב שימוש בשירו של אריאל זילבר טען: "זה מצחיק אותי, אני נגדו והוא נגדי וזה בסדר מבחינתי. מותר לו, מי שלא סובל את הדעות שלי גם לא אוהב אותי. שנינו נגד הפרומו הזה. אני הולך לתבוע את 'קשת' ולבקש לאסור את שידור הפרומו הזה. לאחר מכן נראה מה הלאה".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

13/09/2017

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אריאל זילבר
אריאל זילבר  |  (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90)
Paris