גבי גזית

יוזמה חדשה לשחייה בעירום בים

לרגל היוזמה מספר גבי מה גרם לו להפסיק עם השחיות הליליות בעירום


גבי גזית שוחח בתוכניתו עם גיא ברנע, אלוף העולם על המיזם החדש לשחייה בעירום בחופי הים: "זו חוויה מאד מיוחדת ורצינו לעודד אנשים לעשות זאת"

מיזם חדש קורא לעידוד שחייה בעירום בחופי ישראל. אלוף ישראל בשחייה, גיא ברנע, יוזם הרעיון התייחס למיזם החדש: "צילמנו קליפ קיצי עבור מותג בגדי ים ועלה רעיון שובב לעודד את האנשים לשחייה בעירום. בנינו סוג של מתלה תת קרקעי המאפשר להיכנס עם בגד הים למים ולתלות אותו בעת הכניסה למים עד לסיום הרחצה. זו חוויה מאד מיוחדת ורצינו לעודד אנשים לעשות זאת".

עוד הוסיף: "את הקליפ צילמנו בחופי יפו, במהלך הצילומים הגיעו כמה עשרות אנשים שרצו לקחת חלק בסרטון. החלטנו שאנחנו רוצים להנגיש את הנושא בכל מיני חופים ברחבי הארץ ולאפשר לאנשים לשחות בעירום באור יום ולא בהכרח באישון לילה. שירות המלתחה שלנו צפוי להיות בחינם ובכדי שזה יקרה אנחנו צרכים לגייס 70 אלף שקלים. פתחנו בפרויקט HEADSTART ואנחנו קוראים לכולם להצטרף".

לסיום הוסיף: "אני חושב שמגיע לישראלים שיהיה להם חוף בו יוכלו ליהנות מהחוויה הזו. אני שחיין אולימפי שמרבה לשחות עם בגדי ים, החוויה של להיכנס ולהתחבר לים ללא חוצצים היא משחררת ואף טיפה שובבה. כל אדם שעושה זאת מחייך חיוך שובב ונהנה מהרגע. יש בזה משהו מאד משחרר ואני ממליץ לכולם לנסות זאת".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

17/09/2017

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שחייה בים
שחייה בים  |  (צילום אילוסטרציה: ingimage)
Paris