גבי גזית

"איחלו לבני שיירצח על ידי מחבל ערבי"

גבי גזית עונה לכל מי שקילל אותו בפייסבוק ולא שוכח את ח"כ יעקב מרגי


"בוקר טוב לכם, תיכף תראו איך יום כיפור המתקרב מקרין על כל אחד מהמועמדים לטוב, הרע והמכוער ובעיקר איך הרוע היהודי הבסיסי לא נח אפילו בשוך הימים הנוראים"

הטוב

"הטוב היום הטובה היא נשיאת בית המשפט היוצאת הגברת מרים נאור שקיבלה הזמנה להשתתף בטקס חמישים שנה להתיישבות ביהודה ושומרון או בשמו האמיתי לטעמי חמישים שנות כיבוש והחליטה לא לשלוח את נציג בתי המשפט אחד השופטים מהעליון .

הגב נאור הפעילה את שיקול דעתה והחליטה לא לשלוח שופט לטקס הזה ומי אנחנו שנתווכח עם שיקול דעת של שופטת רבת ניסיון ליברלית שחשבה שכך צריך לעשות. ואז נפתחו כל הסכרים והימין הלאומי היהודים האמיתיים החלו להתגולל על על הנשיאה אנשים שגם אם יחיו עשרה גלגולי חיים לא יגיעו לקרסוליה של הגב נאור אנשים שחושבים שנשיאת בית משפט היא נחום תקום והיא צריכה להתנועע כרצונם וכך חברו כרגיל יריב לוין וציפי חוטובלי ויריב לוין ואפילו הגיע למסקנה שיש להוציא את השופטים מרשימת המוזמנים לאירועים ממלכתיים עד כדי כך זאת אומרת שאם נאור לא הולכת לטקס חמישים שנות כיבוש היא לא תוזמן לטקס הזיכרון לנרצחי השואה? יופי "

הרע והמכוער

"הרע והמכוער מתערבבים אצלנו הבוקר זה לצד זה וזה העניין . אתמול בשל טעות שאני מצר עליה פרסמתי נתונים לא נכונים בנושא קצבת אברכים ועל כך אני מצא אבל תראו מה קרה אחר כך . עשרות אלפי חרדים 50,000 נכון לאמש נכנסו לדף הפייסבוק של התוכנית והחלו לקלל ולנאץ ולגדף ולאחל לי ולמשפחתי מוות בייסורים ומחלות הם ביזו את זכר משפחתי שנספתה ברובה בשואה הם קראו לאימי המנוחה 'זונה' ולאבי המנוח 'ממזר' הם איחלו לבני שיירצח על ידי מחבל ערבי וזה רק מעט מהברכות שהועטרו על ראש משפחתי הקטנה".

"בימים כתיקונם הייתי יודע לקבל ולהפנים אבל אז נזכרתי שזה קורה בעיצומם של הימים הנוראים שלושה ימים לפני יום כיפור ימים שבהם יהודי אמיתי צריך להרכין ראש להרהר במעשיו להתכונן ליום הנורא. ימים שבהם אנשים מהרהרים איך לבקש סליחה גם מהמקום וגם ממשפחה וחברים והנה בעצם הימים האלה ימי תשובה ומחילה עשרות אלפי אנשים התנפלו עלי בשל טעות של מספר כחיות טרף ועוד רגע יעמדו בבית הכנסת וימלמלו את סליחותיהם אני אפילו לא כועס עליכם אנשים אני מרחם עליכם כי אתם אולי עם כיפה שחורה או מגבעת אבל אתם מבחינתי לא יהודים".

"הגדיל לעשות אתמול חבר הכנסת מרגי מש"ס שהוזמן לראיון בתוכנית שלנו 'איפה הכסף' ולפני שענה לשאלה הראשונה של ענת פתח כך: 'ברדיו שלכם מופיע גבי גזית שאומר דברים שקריים, הוא מפיץ שקרים והדבר מטריף את דעתו'. או-קיי מרגי עכשיו נבדוק לקראת יום כיפור מי צריך לבקש סליחה מהמאזינים – אני ותוכניתי שהרגע סיימנו מבצע למען ילדים חולי סרטן, שהרגע אנו מניעים את מחאת הנכים שאנחנו מטפלים דרך קבע בניצולי שואה מקופחים והרשימה ארוכה או אולי אתה בשם סיעת ש"ס ואולי תגיד גם שזה שקר אבל את המציאות אי אפשר לעוות. המפלגה המושחתת ביותר בתולדות המדינה גם יחסית למספר חבריה וגם במספרים המוחלטים היא מפלגה שלך. לעומת עבדך שאין לו הרשעה פלילית אחת לו ולחבריו ב-103fm אתם ש"ס ליוויתם לא פחות משבעה שרים וחברי כנסת לבתי משפט שם הורשעו ורובם גם ישבו בכלא. האם אני משקר מרגי כשאני קורא באוזניך עכשיו את רשימת פושעי ש"ס לדורותיה? האם אוזניך אינן בוערות מבושה כשאתה יושב במפלגה אחת עם הפושע דרעי שישב בכלא על: עבירת שוחד, שלוש עבירות מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה עליהם ישב ארבע שנות מאסר. ומה עם שלמה בניזרי, שהיה שר הבריאות ושר העבודה והרווחה שהורשע בבית משפט והורשע בעבירות קבלת שוחד, הפרת אימונים, שיבוש הליכי משפט וקשירת קשר לביצוע פשע. וגם חבר הכנסת רפאל פנחסי ממייסדי ש"ס שנגזרו עליו 12 שנות מאסר. ויאיר לוי שבמהלך כהונתו כחבר כנסת הואשם בזיופים ונידון לחמש שנות מאסר. ויאיר פרץ שהורשע ב-2006 בקבלת דבר במרמה בשל קבלת תואר אקדמי מזויף מטעם אוניברסיטת ברלינגטון. האם אתה זוכר את עופר חוגי? ראשוני ש"ס בכנסת שהורשע בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, שימוש במסמך מזויף, נסיון לקבל דבר במרמה כשהיה לא פחות ממנכ"ל מוסדות 'אור החיים' של ש"ס ונגזרו עליו שנתיים בפועל. ומה עם חבר הכנסת שלמה דיין אשר שימש כחבר כנסת מטעם ש"ס שהואשם בקבלת דבר במרמה ובזיוף אך עליו חמל בית המשפט. יש לה שני שרים וחמישה חברי כנסת שהואשמו בעבירות חמורות בבית המשפט. אין מפלגה בכנסת שמתקרבת להישג הזה. אמנם היה ראש ממשלה בכלא ונשיא אך יש מפלגות שלא שלחו לכלא נציג אחד בעוד שאתם שלחתם שבעה".

"אז מה מרגי? אני אולי טעיתי בציטוט כמה ספרות והתנצלתי על כך. אתם מנהלים מזה שנות דור מפלגה מושחתת מאוסה מפלגת עבריינים מורשעים והגרוע מכל גדול הפושעים שלכם דרעי חזר לעמוד בראשכם. אילו אני אתה מרגי אני הולך לבית כנסת ביום כיפור מבקש סליחה ופותח את מסכת יומא ומזכיר לעצמך כי אלוהים אתה יודע לא אוהב את אלה האומרים 'אחטא ואשוב אחטא ואשוב' יום הכיפורים יכפר? אין יום הכיפורים מכפר. גמר חתימה טובה לך מרגי ולחבריך הפושעים ויום נפלא לכם יהודים עם פה מלוכלך ומחשבות מזוהמות 48 שעות לפני שאתם מתחפשים לצדיקים".

"מאזיני היקרים, מחר במקום הטוב הרע ומכוער אני רוצה לקרוא לכם לעלות לשידור בתחילת התוכנית לבקש סליחה מאדם מסוים בפומבי כאן ברדיו 103. זו ההזדמנות שלכם לבקש סליחה מבורא עולם לאוזניהם של כל מאזיני רדיו 103".

 

27/09/2017

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גבי גזית
גבי גזית
Paris