103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
גבי גזית

הטוב, הרע והמכוער

"פקיד בעיריית פ"ת: אנה פרנק - ילדה יהודיה בהולנד שזכתה בפרסום בגלל יומן שכתבה"


"רגע לפני שפתחתי את המיקרופון צבטתי את עצמי כי לא האמנתי שאני עדיין חי והדברים האלה שאומר מייד באמת קרו ועוד אצלנו אז שתו כוס מים כי הנה זה בא הטוב הנלעג והכי מטומטם שהיה אי פעם"

הטוב

"הטוב הבוקר עם יד אחת קשורה מאחור בבדידות מזהרת היועץ המשפטי לממשלה שמנהל קרב מאסף כמעט הרואי נגד ההצעה החצופה המושחתת המעליבה שאפילו ברפובליקות בננות כבר ירדו ממנה ההצעה לא לחקור ראש ממשלה בעת כהונתו . הרבה דברים יפים ונכונים אמר מנדלבליט על הרעיון האווילי הזה אבל אתמול יצאה לו הברקה שתכניס אותו לפנתיאון הויקי-ציטוט.עצם העובדה שצריך להסביר מדוע הדבר אינו מתקבל על הדעת היא כשלעצמה אינה מתקבלת על הדעת אמר היועץ והפרחים בדרך".

הרע

"הרע תתפלאו מאד היא לא חברת הכנסת סבטלובה בעלת הליפסטיק ממש לא . סבטלובה עשתה את המעשה הכי ישראלי שיכול להיות בנסיבות העניין משהו שכל אחד מכם היה עושה ואני הייתי עושה גם יותר מזה אז היא כתבה בשפתון מחיק ובזה נגמר העניין . אבל התקשורת האומללה העלובה כל התקשורת שחגה בשמיים כמו עיט ומצפה לאירוע בצבע אדום התנפלה על הסיפור הזה בכל חוסר הכשרון שלה להבדיל בין כלום למשהו. הכותרות זעקו חברת כנסת השחיתה את מכונית חברתה . סבטלובה נצפתה מקשקשת בזעם כתב מישהו אחר .נקמת הליפסטיק זעק העיתון של המדינה העיתון האווילי הזה וכינה את הסיפור "שפל חדש בבית המחוקקים" ולדבריו סבטלובה לא לקחה שפתון וכתבה אלא "שלפה" שפתון הדימוי כמובן מהמערבונים ושיגרה אזהרה בוטה. פדידה לא סתם ראתה את השפתון אלא הייתה ה-מ-ו-מה!

והאווילים של הליכוד כמובן התענגו על זה שמדובר בשתי חברות כנסת מהמחנה הציוני והנה לכם הליפסטיק הפוליטי אלוהים ירחם

הנה לכם הסיבה שאני כבר מזמן לא צורך תקשורת ישראלית לא עיתונים לא טלוויזיה ולא רדיו בגלל העליבות בגלל הרדידות בגלל ההתלהמות בגלל הכל. למי שחוסם את מכוניתי החונה עכשיו בחצר הרדיו אני אומר בפעם הבאה – ליפסטיק".

המכוער

"לא צריך מכוער היום כי יש כוכב חדש והפעם זה לא מכוער אלא שילוב של תארים, מאטום ובור וטיפש ובהמי וחסר השכלה ובעיקר אוכל חינם.

זהו סיפור של הפקיד בעיריית פתח תקווה שמקבל שכר נאה אני מניח ותהיה לו פנסיה ובכל זאת הוא החליט שעל השלט ברחוב אנה פרנק יהיה הכיתוב הזה – ילדה יהודיה בהולנד שזכתה בפרסום עולמי בגלל היומן שכתבה. עכשיו ילדי פתח תקווה יודעים מי הייתה ומה חשיבותה שלא אנה פרנק שכנראה ישבה בבית קפה על שפת התעלה עישנה משהו וכתבה יומן. יש לי בשבילך עוד כמה הצעות פקיד חביב מפתח תקווה. על רחוב בן גוריון אפשר לרשום 'יהודי קטן קומה שגר בתל אביב ועמד על הראש בשפת הים ובגלל זה עבר אחר כך לגור בנגב'. את רחוב שמעון פרס אפשר לעטר בכיתוב 'נולד בפולין, זכור בעיקר על זה שפעם צעק אני לוזר ובסוף ימיו גר בבית גדול בירושלים', ולקינוח מר פקיד הנה השילוט על רחוב הרצל- 'בנימין זאב הרצל איש עם זקן שחור וארוך שאהב לעמוד על מרפסת בבודפסט'. אין גבול איזה כיף לגור במדינת המטומטמים הזו שעכשיו גם מציעים לבטל את משרת הנשיא ולכולם לא נשמיע את יום גדול אלא את שירת הליפסטיק שהיא מעתה ההמנון הלאומי של התקשורת הדוחה".

 

25/10/2017
הישארו מעודכנים