גבי גזית

הטוב, הרע והמכוער

גבי גזית: "השמאלנים המתוקים לא מוכנים לשמוע מישהו מההתנחלויות"


"בוקר טוב הנה שוב הם נדחקים מיוזעים כדי לתפוס מקום בשורה הראשונה של הטוב הרע והמכוער

הטוב

"הטוב חברת פרארי שחגגה השבוע שבעים שנה למכוניותיה האצילות ותראו את המציאות שעולה על כל דמיון ועל כל סטירה. האיטלקים שהם צאצאי הרומאים חושבים לעצמם איפה אפשר לחגוג שבעים שנה לפרארי הראשון. נכון הייתם חושבים שירדו לאילת למלון מפנק? שישכרו את אולמות התערוכה לאירוע ענק עם פול אנקה? אולי יעלו לכינרת לאירוע מפואר על המים שעליהם הלך ישו? אז זהו שלרומאים החדשים היה רעיון ענק את האירוע חוגגים בכותל כן אותו הכותל של בית המקדש שהסבא רבאים שלהם חירבו אליו נוסעים הצאצאים ברכבים האדומים עם הסמל הליגיונרי. וכך יושב לו הקדוש ברוך הוא בארוחת הבוקר שלו וכדרכו מאזין לתפילה בכותל עוצם את עיניו ונאנח מנחת רק שבדרך כלל הוא מקשיב ויוצא לסיור עבודה רק הפעם קרה משהו. מלמטה שומע הקב"ה את התפילה ".

אלוהים מרכיב את משקפיו מגביר את הסאונד של מכשיר השמיעה שלו - בכל זאת הוא כבר לא צעיר ולתדהמתו הוא מבחין ב20 מכוניות פרארי אדומות מצועצעות מגיחות בגרגור מפלט אל רחבת החנייה של הכותל זו השמורה רק לרכבי בטחון והצלה ונוסעיהם יורדים לפקוד את הקיר המפורסם ביותר בעולם.

בסטה  אומר לעצמו אלוהים הכל יכול לנשים הם לא נותנים להתפלל בכותל שלי אבל לאגזוזים של פרארי יש כניסה חופשית סחתיין עליהם. הנה הצעה לנשות הכותל פעם הבאה תגיעו לתפילה בפרארי ואף אחד לא יוכל לעצור אתכן"

הרע

"במהלך העצרת לזכר רבין עלה לבימה ראש מועצת אפרת כדי לנאום איש מתון ראיינתי אותו כמה פעמים אבל הקהל לא היה מוכן לקבל את הצד שלו ושיסע את נאומו בקריאות ושריקות בוז .

כן נכון אפשר לדבר שעה על תרומת הימין לרצח רבין אבל 22 שנה אחרי עדיין השמאל חסר הסבלנות לא מוכן אפילו לשמוע את הנואם הזה? באמת חבל וכך ירו לעצמם ברגל והלכו הביתה גאים בצדקתם".

המכוער

"המכוער ישראל היום שמתפרנס בין השאר ממכירת מודעות למובילי הגזענות בישראל . על מודעת עמוד שלם מתנוססת הודעה על אזכרה למה שמכונה מורנו ורבנו הרב כהנא מחרתיים . מתחת לתמונה של אחד מגדולי הגזענים שקמו ליהדות אי פעם יש תמונה נוספת של בנצי גופשטיין גזען המשנה ממשיך דרכו של כהנא העלוב תחת הכותרת בנצי עם ישראל אומר לך תודה. האם גם עיתונים אחרים מתבזים ומתפרנסים מ החלאות האלה במעריב אין ב'הארץ' אין ב'ידיעות' אין אבל 'ישראל היום'? כאן הוא מתגלה בכל קלונו ומוכר עמוד לגדולי הגזענים של עמם ישראל .

זו אחת הסיבות שאני לא פותח את העיתון הזה ואל תשאלו איך אני יודע על המודעה כי מישהו גזר לי והניח על שולחני כדי שלא אצטרך לזהם את  ידיי במוצר הנחות הזה"

 

05/11/2017

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גבי גזית
גבי גזית
Paris