גבי גזית

הטוב, הרע והמכוער

"חולדאי, אתה כבר לא מנהל 'הגימנסיה', שאתה עושה תרגילים לילדים על דמוקרטיה"


 

"היינריך היינה אמר פעם אלוהים יסלח לנו זה התפקיד שלו ואלוהים יסלח גם לגיבורי הטוב הרע והמכוער של היום"

הטוב

"אלוהים יסלח לאריה דרעי המתוק ארכי פושע שסוף סוף פער את פיו ואמר את האמת ולכן הוא היום בפינת הטוב . אף אגורה מכל העמותות הללו לא הלכו למקורבים או למטרות לא אמיתיות אמר דרעי למקורביו וזו תגובתו הראשונה החד משמעית ותפסיקו להגיד את זה אומר דרעי כי הדיבור הזה מפריע לפעילות מוסדות החינוך שלנו .

ואני אומר שדרעי צודק ואני למשל לרגע לא חשבתי שבדרעי דבק איזשהו רבב הרי ממש אין לו עבר פלילי והוא מעולם לא ישב בכלא ולא זומן מעולם לחקירות ולא שמר על זכות השתיקה ולא ישב חודשים בבתי משפט האיש הרי עד החקירה הנוכחית לא נושא עימו שום צלקת פלילית אז גם עכשיו נאמין לו שלא לקח אגורה לכיסו. זכאי? צדיק ענק מורה הדור האיש הנקי ביותר בעולם לפי ספר השיאים של גינס?"

הרע

"הרע זה רון חולדאי יותר לכיוון ההזוי שאתמול העירייה שלו סגרה את הפייסבוק העירוני והודיעה כי לאור ריבוי התלונות לא ניתן יהיה להגיב יותר על פוסטים בעמוד הפייסבוק העירוני ניתן לשלוח הודעות בפרטי ואנו נשקול את פרסומן . זעקה גדולה עלתה בעקבות המעשה הזה ואז גאוני העירייה נאלצו להגיב ואמרו זה היה בצחוק רק כדי להראות לכם את ערך הדמוקרטיה רצינו רק להמחיש כמה זה כואב שפוגעים בחופש הביטוי. חליק חולדאי אתה כבר לא מנהל בית ספר שעושה ניסויים על ילדים ודמוקרטיה אתה כבר ילד גדול שמעצבן את כולנו עם הארועים הראוותניים שלך שמחרבים לנו את החיים וכל יומיים אתה סוגר את העיר פעם לילה לבן פעם מרתון יום ופעם מרתון לילה ופעם מצעד גאווה ואחריו לילה שחור ולילה וורוד ונשארו אולי שני לילות בשנה שאפשר לנוע בהם בתא. אז אם כבר אנחנו עכברי ניסוי תעשה עלינו עוד כמה ניסויים למשל תפסיק לאסוף אשפה להראות לנו כמה חשוב נקיון תכבה את הרמזורים כדי שנראה כמה חשוב לווסת את התנועה ויש לי בשבילך עוד אלף ניסויים שתוכל לעשות על העכברים האנושיים של עירך . אתה בסדר חולדאי?"

המכוער

"המכוער המסוכן הדוחה הוא שר הביטחון ליברמן שבלי בושה נו באמת לומר ליברמן ובושה בנשימה אחת ?? ליברמן פונה לנשיא המדינה בבקשה להעניק חנינה לאלאור עזריה שהורשע בהריגת המחבל . ליברמן שמופקד על המשרד החשוב הזה ובין השאר על מערכת האכיפה ועשיית הצדק בצה"ל אומר בניגוד לחוות דעת הרמטכ"ל שלרגל חגיגות השבעים צריך לשחרר את עזריה בנוסף להמתקת העונש שכבר זכה לה. צריך לשקול אומר הפיל בחנות החרסינה של הקריה את האינטרס הציבורי ואיחוי הקרעים בחברה הישראלית .

ליברמן הוא פרשן עלוב של מה שמכונה קרעי החברה הישראלית וההתנהלות שלו בנושא מבזה את הדרך הנקייה שבה צריך להתנהל הצבא ומשרד הביטחון .

עזריה הורשע בשתי ערכאות זכה לקיצור העונש ומספיק ואם צריך להגיש בקשה לחניה אז אולי בדרום אמריקה או בצפון קוריאה מקובל שהשר הממונה על הצבא עושה את זה אבל אצלנו?"

 

06/11/2017

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גבי גזית
גבי גזית
Paris