גבי גזית

הטוב, הרע והמכוער

"שרים בכירים מתחמקים מהופעה במקום הכי נכון להיות בו והאלימות במשפחה תימשך"


"בוקר טוב לכם כמידי יום בשעה הזו נכתיר בשמחה ובעצב את הזוכים בתארים הטוב הרע והמכוער"

הטוב

"הטוב הבוקר הטובה הראוייה האישה שמגדירה מחדש את הישראליות הנכונה לא עוד עסקנית לא עוד בכיינית לא עוד משווקת דירות שקיימות רק בדמיונה לא פקאצה שחיה בין המתחמים של כיכר המדינה וארנה .

הבה נריע ונשבח ונכבד ונחבק את חנה קנייזבה מיננקו האתלטית שלנו שמתחה את גבולות היכולת והגיע למקום הרביעי המכובד באליפות העולם .

חנה בניגוד לעסקנים קטנים כמו השרה רגב לא נוסעת לאולימפיאדה להדחף לפריים היא דוחפת את הפריימ ובכך היא מביאה לישראל כבוד בעשר שניות יותר מאשר כל שרי הספורט לאורך כל חייהם".

הרע

"הרע תגובת עוד יוסי כהן עורך דינה של משפחת נתניהו שחייו קשים מנשוא בימים האלה בנסיונו להגן גםעל ביבי גם על שרה ועכשיו כאשר יש כוונה להגיש כתב אישום נגד גברת ראש הממשלה על פרשת המעונות וגלגול ההוצאות  הפרטיות על גבה השחוח של המדינה. הנה תגובת עוד כהן "אם הפרסומים נכונים - מדובר בהאשמות שווא אבסורדיות. עד לאן מגיעה הרדיפה כנגד משפחת נתניהו? עד לכוס תה שהגישה עובדת הבית לאביה של הגברת נתניהו בן ה-97 שהתגורר בביתה על ערש דווי. יופי עוד כהן תגובה עורכדינית טיפוסית שימוש בקשישים ובכוס תה כדי להמתיק את התה הדלוח. כהן יודע שכתב האישום הוא ממש לא על כוס התה שהוגשה לאביה של שרה אלא חבילה מפוארת של עניינים אז בסדר . כהן הגיב ועכשיו שרה תנמק בבית המשפט ולפחות הצדק גם בעניינה וגם בעניין בעלה יהלך בינינו בגאון".

המכוער

"המכוער הוא הבעל – נתניהו המודיע ביהירות הזחוחה שלו פרישה בגלל החקירות ? זה לא יקרה. או- קיי נתניהו לא הפתעת זה היה ברור לא צריך אפילו את הציוץ בטוויטר אבל כל יום שתגיד משהו כזה נשמיע לך כמו תיבת נגינה את מה שאתה אמרת שצריך לקרות לא לך. אז תגיד בבקשה נתניהו למה הוא כן ואתה לא ? האם התהפכו חברבורותיך? ותגיד עוד משהו אולי תיתן את רשימת הדברים שלא יקרו כאשר אתה תשב בחקירות  ? אה את זה אתה לא מפרסם אז בוא נעזור לך. אם תמשיך להיות ראש ממשלה ונחקר סמולטנית לא יקרה השינוי בקצבאות הנכים. לא יקרה שינוי בקצבאות הזיקנה, לא יקרה כלום ביוקר המחיה, לא יקרה כלום בתהליך השלום, רוצה עוד או הבנת את הפרינציפ?

ולכן אם אתה רוצה שדברים יקרו במדינה הזו אז בעדינות תחליק מהכיסא וצא לחופשת חקירות ואני מתחייב שאחרי המשפט אם תצא זכאי אנחנו נהיה הראשונים לקרוא לשובך לכסא. עשינו עסק?

ולכן בואו כולם לשירת ההמנון הקופצת המשולשת והקופצת בראש העורך דין האומלל שצריך להגן על משפחת נתניהו והמשפחה שתהיה עסוקה מאד האישה בתיק אחד הבעל בתיק שני והילדים?"

 

08/11/2017

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris