גבי גזית

הטוב, הרע והמכוער

"ח"כ דוד ביטן לא עובד על פי מה שנכון או לא נכון ומה שצודק או לא צודק"


"בוקר טוב עוד אחד מהבקרים שבהם מתברר שהדברים הטובים בעולם הם חינם אין כסף. זריחה של סתיו ושקיעה ריח דשא לח מגשם קונצ'רטו לפסנתר של ברהמס חיבוק של בן משפחה ריח ערוגת פרחים המאכל האהוב עליכם כשאתם ממש רעבים , והכל בלי מע"מ ובלי כרטיס אשראי זו ההוכחה דווקא בימי הקניות האלה שלא צריך להוציא כסף כדי ליהנות אבל צריך להצביע על הטוב הרע והמכוער

הטוב

שרת המשפטים איילת שקד המליצה לחון את יונתן היילו שהרג גבר שאנס אותו . אלה באמת חדשות נפלאות שאנחנו מברכים את שרת המשפטים על ההמלצה הזו . דיברנו על זה הרבה עוד לפני שנה כשהנשיא ריבלין דחה את בקשת החנינה והיילו שאמנם הרג אבל בתנאים מיוחדים מאד וזה קרה לפני 17 שנה וצריך לזכור שהיילו הסגיר עצמו לידי המשטרה כי באמת חשב שאחרי שהגבר התעלל בו זו דרכו להתגונן .

עכשיו כששקד ממליצה צריך רק לקוות שגם הנשיא יאשר והפרשה המיותרת הזו תהיה מאחוריו

הרע

אותו הסיפור של היילו מוצא מקום גם במשבצת הרע למרבה הצער כי אמנם מסתמן שהסוף יהיה טוב והקורבן ילך הביתה אבל עדיין תטריד אותנו השאלה למה זה לקח כל כך הרבה זמן ואם המערכת לא כשלה באדישות ואטימות ואם השופטים לא מיהרו לחרוץ דין ולשלוח את הקורבן לכל כך הרבה שנים בכלא . היילו נידון ל20 שנה כאשר נהגים רוצחים שדורסים למוות ילדים וקשישים מקבלים לעיתים מאסר על תנאי וזה ללא שהיה עליהם איום כלשהו ולכן הפסיקה מוזרה ההשתהות מטרידה ורעה ואנחנו שמים יהבנו על הנשיא הנפלא שלנו שישחרר את הבחור הזה

 המכוער

והמכוער גם של היום לא כל כך מכוער כמו הזוי הוא דויד ביטן שהחליט להעניש את חברת הכנסת רחל עזריה בעונש מקורי .

ח"כ עזריה מהטובות בחברות הכנסת שעוסקת בחריצות רבה בעניינים של רווחה וצדק חברתי הצביעה על פי מיטב מצפונה נגד חוק ההמלצה של המשטרה של אמסלם. ח"כ עזריה עשתה את זה כי יו"ר כולנו כחלון הודיע שיש חופש הצבעה מצפוני לחברי הכנסת של סיעתו ועזריה הפעילה שיקול דעת אינטליגנטי והביעה את עמדתה. אבל ביטן לא עובד על פי מה שנכון או לא נכון מה צודק ובעיקר לא מה שבא מתוך המצפון של חברי הכנסת. אז ח"כ ביטן מבטל לח"כ הכנסת עזריה נסיעה לחול כעונש על המעשה שלה. למה רק נסיעה לחול מר ביטן אתה יכול לבטל לה את הכניסה למזנון את החנייה להחליף את הכסא שלה במליאה בדרגש עץ נוקשה ובכלל לעשות עליה חרם ששום חבר כנסת לא יברך אותה לשלום.

אני מקווה שח"כ המצוינת הזו לא תתבאס יותר מדי על אובדן הנסיעה לחול מן צ'ופר מיותר ותמשיך גם בעתיד למרות הבריונות של ראשי הקואליציה לעשות את מלאכתה בישר ובאומץ".

 

 

09/11/2017

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גבי גזית
גבי גזית
Paris