רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אראל סג"ל

"ישראל אנטישמית - והיהודים אוכלים את כל הצינור"

אראל סג"ל ורועי עידן בפתיחה חריפה לתוכנית: "הבדואיות - כמו ב'סיפורה של שפחה'"


את זה עוד לא שמענו: רועי עידן, שותפו להגשה של אראל סג"ל, חש מקופח במדינת היהודים. לדבריו, "ישראל אנטישמית בערך כמו ערב הסעודית ולא פלא שהיחסים בין המדינות מתהדקים. ה'דיפ סטייט' יצר מצב שבו ישראל היא מדינת אפרטהייד ליהודים - והערבים הם פריווילגים".

בפתח התוכנית התייחס עידן לנעשה ביישובים בדואים, ואמר: "אני לא מסכים שהמסים שלי יממנו מדינה שיש בה פוליגמיה". אראל סג"ל הוסיף כי "מדינת ישראל קיימת בין גדרה וחדרה. משרד המשפטים נמנע מלהתעמת עם הנעשה ברוב היישובים מחוץ לטווח הזה, והנשים הבדואיות הן כמו ב'סיפורה של שפחה'. זו אימפוטנציה של הממשלה".

עידן הקשה על סג"ל ושאל אם הוא מפנה את הביקורת כלפי כל הממשלה. סג"ל לא חשש להשיב: "אני מאשים את הממשלה ואת העומד בראשה, רק מה? אין שום כלים כי כל התפיסה של המגזר השולט בישראל משדרת התעלמות מהבעיה. את מי אתם מענים בעת שאתם מעלימים עין מפוליגמיה? את הנשים ואת הילדים! איך אומרים? המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר לרחמנים".

בהקשר לחוק הלאום הודה סג"ל כי "יש לי לב של שמאלן. אני מסכים עם נשיא המדינה ריבלין שאומר שברור שיש ישובים ליהודים בלבד, רק מה? אל תגידו את זה". עידן טען כי "חוק הלאום הוא פלסטר".

 

עריכה: יניב מורוזובסקי

משתמשי האתר, שימו לב!
מעתה, הנגינה באתר אינה אוטומטית. להאזנה, יש ללחוץ על כפתור ה־Play בנגן שבראש העמוד.
11/07/2018
הישארו מעודכנים

רועי עידן, הבוקר
רועי עידן, הבוקר  |  צילום: יניב מורוזובסקי/103fm