איריס קול

"אני קורא לכולם: כבו את הטלוויזיה"

מדוע ממליץ לכם גלעד כהנא לא לצפות בריאליטי החדש 'דה פור' בו הוא משמש כשופט? • וכיצד שבר את ידו?


הזמר גלעד כהנא לא מפסיק להפתיע - בקרוב ייצא סינגל משותף של להקתו 'ג'ירפות' ושל 'הבלקן ביט בוקס', 'לא הייתה נחיתה על הירח' שמו. לרגל כך ערכה איתו איריס קול ריאיון, בו לא פסחו על אף נושא. 

לא הייתה נחיתה על הירח? קול הסתקרנה לגבי הנושא המעניין מאחורי הסינגל החדש וכהנא השיב לה: "היה לי פתאום ברור שכל הדברים שאני אומר לעצמי כל הזמן, אולי זה בכלל לא נכון". כשנדרש לספק הסברים נוספים לאמירה זו, השיב: "לפעמים כשאתה מגלה משהו על חייך, הזיכרון שיש לך עובר עדכון - ואז כולך עובר עדכון". לאחר שהשאיר את קול מבולבלת לא מעט, סיכם כהנא בכך שהוא שמח שהסינגל גורם למאזין ל"ערעור של המסד שהכל מבוסס".

"נגעת בדבר הכי חשוב בחיים שלי", הצהיר כהנא כשנשאל על בנותיו הקטנות. כשנתבקש לספק עצה אחת חשובה לכל ההורים, השיב: "זה פשוט להיות איתם, להיות שם. זיכרונות טובים עם הילדים נבנים מזה שאתה נוכח, גם כשרע וכואב לך".

כמובן שאיריס קול לא התחמקה מהנושא המדובר ביותר, הלא הוא השתתפותו של כהנא בריאליטי על אף האמירות הרבות שלו נגד התופעה. "זה שמשלמים לך על זה, זה מאוד עוזר", הסביר בצחוק הזמר את הסכמתו להשתתף בתוכנית 'The Four', שתעלה בקרוב ב'רשת 13'.

"הציעו לי המון פעמים אבל סירבתי ואז אמרתי לעצמי 'יש לי מזימה, בואו נראה מה יעלה בסופה'. באופן כללי אני עובר טריטוריות ומחפש בלאגן". קול לא הרפתה בדרישתה לתשובות עד שלבסוף נכנע הזמר והתוודה: "תשומת לב זה לא הפן האהוב עלי בעניין הזה, זה משהו שהייתי מצמצם לנדרש בלבד".

הריאיון הסתיים בקריאה תמוהה של כהנא לצופים לכבות את הטלוויזיה ולעבור לרדיו. קריאה שהשאירה אפילו את איריס קול המומה.

  

 עריכה: אוהד מוזר

07/10/2018

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גלעד כהנא
גלעד כהנא  |  צילום עצמי
Paris