הקבינט
עם רוני דניאל, אלון בן דוד ויואב לימור

להביא את הפריפרייה למרכז

שלמה בוחבוט, ראש עיריית מעלות תרשיחא היוצא מספר: "לקחתי עיר שכוחת אל, והפכתי אותה לאחת הערים הכי יפות בארץ" • פורש עם ראש מורם


שלמה בוחבוט, ראש העיר המודח של מעלות תרשיחא, סיכם עם חברי הקבינט של 103fm 42 שנות עשייה בתפקיד: "ניהלתי מאבקים גדולים למען הגליל".

מה מתכננים לעתיד אחרי 42 שנים בתפקיד ראש עיריית מעלות-תרשיחא? שלמה בוחבוט, ראש עיריית מעלות תרשיחא סיפר: "42 שנים של עשייה ללא הפסקה ועם הצלחה אדירה. אני מודה לתושבי מעלות תרשיחא שבחרו בי שוב ושוב וכעת אני יוצא לדרך חדשה".

צפית לתוצאה שכזו?
"לא. שר הביטחון היוצא החליט שצריך לכבוש את מעלות עם המועמד שלו מישראל ביתנו ובמעלות יש אכן אחוז גדול של עולים חדשים. זה הכל פוליטי וצביעות. זה היה בכלי התקשורת אבל אין מה לעשות. כל חיי יצאתי עם רשימות עצמאיות, גם כשחברתי למפלגת העבודה היא מעולם לא עזרה לנו, גם הפעם לא. במשך 42 שנים לקחתי עיר שכוחת אל והפכתי אותה לאחת הערים היפות בישראל. ניהלתי מאבקים גדולים למען הגליל והוא נראה היום אחרת ממה שאנחנו זוכרים. אני אמשיך לחזק את הגליל, אייעץ ליישובים הערבים באזור וגם אנוח קצת. 42 שנים זה לא דבר פשוט. אני מוכר כאיש עבודה ואכן היה לי טוב".

אתה יכול לפרוש בראש מורם, אני זוכר את מאיר שטרית ביבנה והמהפך שלו. אני שולח מחיאות כפיים אליך מכאן. אתה יכול לצאת מתפקידך בראש מורם.
"לשמוע את הדברים הטובים הללו מכם זה מרגש".

זה שלך ולא שלנו. אתה עוד תשמע דברים טובים מכולם. אנחנו רוצים לומר לך תודה, לאחל לך שתנוח. אנחנו בטוחים שתוך זמן קצת תסתער על האתגר הבא.
"בטוח. תודה רבה"

עריכה: איתמר זיגלמן

 

15/11/2018
הישארו מעודכנים

רוני דניאל
רוני דניאל