רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
זהבי עצבני
עם נתן זהבי

אלי אלי, שלא ייגמר לעולם

בנט? שקד? זהבי נחרד בעיקר מהמחשבה שאלי בן דהן ייפרד מתפקידו כסגן שר הביטחון: "מישהו עם עוצמה יהודית שאפשר לסמוך עליו" • שמישהו ירגיע אותו


נאום נתניהו, נאום בנט ושקד - עבור זהבי מדובר בבזבוז זמן משווע. בתחילת תוכניתו ב־103fm תקף את הנואמים, ולמרבה השמחה מצא גם את נקודת האור בהתפתחויות הפוליטיות האחרונות.

"כולם חיכו לשמוע את הקונטרה של השר לענייני הדתה ומתמטיקה נפתלי בנט, שהודיע אתמול למקורביו שהוא עומד להתפטר. כולם עמדו בפיק ברכיים ושמעו נאום די דומה ועמוס בטפיחות עצמיות על השכם", אמר זהבי, "כמובן ש־90 אחוזים מהציבור הנהנו בראשם וחשבו 'איזה גבר'. זה עצוב, בשביל מה כינסתם שניכם את מסיבת העיתונאים? מה רציתם בעצם לומר שלא אמרתם קודם? מה רציתם להשיג? הרי אין בחירות וגם לא יהיו כנראה בחודשים הקרובים".

עם זאת. אפשר לנשום לרווחה. "מה זה משנה? העיקר שנתניהו השאיר את בן דהן בתפקידו כסגן שר הביטחון", הוסיף זהבי, "כל כוחות הביטחון רגועים כי הם יודעים שאם בן דהן הוא הסגן של ביבי, יהיה מישהו עם עוצמה יהודית שאפשר לסמוך עליו. אין כמו בן דהן בתור סגן שר החינוך. סליחה, הביטחון".

עוד בתחילת התוכנית: מה גרם לכ־20 תינוקות במזרח צרפת להיוולד ללא גפיים והאם העם היושב בציון נמצא בסכנה גם כן? וגם: שורה של מקרי אלימות, גם היום, ברחבי ישראל. אין ביטחון.

19/11/2018
הישארו מעודכנים

אלי בן דהן ונתן זהבי
אלי בן דהן ונתן זהבי  |  צילום: גרשון אלינסון/פלאש90, 103fm