103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"הגיע הזמן שהסמרטוט הזה יחטוף חזרה"

זהבי החליט להחזיר לשר בעקבות המתקפה שלו על בני גנץ, דרך טענות שווא אודות אשתו • "כל מה שאתם יודעים על אשתו של אקוניס - שלחו לי"


נתן זהבי פתח את תוכניתו בצורה לוחמנית במיוחד, ואמר על המתקפה של השר אופיר אקוניס נגד בני גנץ ש"אם הוא חושב שיוכל לפרסם פייק ניוז ולצאת נקי - אז לא חביבי. אפשר יום יום להשפיל אותך ולעשות ממך סחבה - תיזהר, כי אתה תחטוף חזרה. אתה איש משעמם שחוזר על עצמו - מי אתה בכלל?". בהמשך זהבי הביע את דעתו גם על ח"כ נאוה בוקר: "את צריכה להיות ראש הפקולטה למדעי הטמטום, כי את אהבלה". 

"בוקר טוב וצהריים טובים לשר המדע והטכנולוגיה, לשעבר שר החלל, ילד הכאפות מר אופיר אקוניס. מה שלומך מה אקוניס? אני רוצה ברשותך לבקש מהמאזינים מידע עליך. כל מי שיודע דברים הקשורים לאשתו של השר אקוניס, מה היא עשתה בגיל 18, עם מי היא בילתה, איפה, האם היא יצאה להפגנה כלשהי, אם מישהו ראה אותה מתמזמזת עם פועל זר או בן מיעוטים, אנחנו נשמח מאוד שתעבירו לנו את המידע הזה.

"תשאלו אותי למה אני מתלכלך ויורד נמוך, צהוב מגעיל. הסיבה היא פשוטה מאוד. השר אקוניס החליט, במסגרת מסע הפרסום שמנהל הליכוד נגד גנץ המהווה איום על נתניהו, יחד עם הדוברמנים אמסלם, רגב, אוחנה, גילה גמליאל, שטייניץ וגאונת הדור נאווה בוקר, שגנץ הוא האובייקט החדש שלו.

"אני שמעתי את השר אקוניס עובר מרדיו לרדיו ומספר שאשתו של הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ, השתתפה בהפגנות של נשות הווטש. מאיפה יש לאקוניס את המידע הזה? בערך כמו שאני מבקש מכם את המידע על אקוניס. את המידע הזה הוא ביסס על פוסט שהעלה אחד מגדולי הדור, יואב אליאסי, סכסכן מקצועני עם מאות אלפי עוקבים בפייסבוק שפרסם, ככל הנראה, שהגברת גנץ חברה במחסום ווטש. העובדה שהיא מעולם לא הייתה במחסום כזה או הפגנה מהסוג הזה לא משנה את העובדה שהצל פרסם את זה.

"יש לי ניסיון אישי עם אותו הצל. ביום שבו הייתה עצרת נפגעי הטרור היהודים והערבים במשותף פרסם הצל סרטון וכתב שהאיש שעושה אצבע משולשת לאנשיו של הצל ושהגיע לאותו אירוע מעורב הוא נתן זהבי (אני). בעקבות כך קיבלתי איומים על חיי בעמוד הפייסבוק שלו, המשטרה לא עשתה שום דבר אבל הצל חגג. הוא הבין שהוא טעה לאחר שאיימתי עליו בתביעת לשון הרע. עכשיו שר המדע והטכנולוגיה מתבסס על הצל ובכל תחנת רדיו, תחת כל עץ רענן, אקוניס מספר את סיפור אשתו של גנץ. עכשיו אני מחפש קונטרה. שלחו לי בפקס, אני כמובן אעשה דילול כי אני זהיר, שלא כמו אקוניס.

"נמאס כבר משלוחיו של ראש הממשלה הפתלתל ששולט היום בכל אמצעי התקשורת. תראו מי משדרים ב-103fm, גלי צה"ל, ערוץ 20 וגלי ישראל. יש גדוד של עיתונאים ימניים שכל הזמן מפארים, מהללים ומשבחים את נתניהו ומהצד שני תוקפים כמו להקת כלבי טרף את כל מי שבעיניהם נחשב לאויבו של נתניהו. הם קורעים את הצורה של השב"כ, המשטרה, הפרקליטות, היועץ המשפטי לממשלה, לשופטים, לעליון ועכשיו האויב המסומן לאור הסקרים הוא בני גנץ.

אם אקוניס חושב שהוא יכול להרשות לעצמו להפיץ פייק ניוז ולצאת נקי - אז לא. שמע ילד כאפות, אתם יודעים אגב שהוא חצי אשכנזי שגר ברמת אביב, כמו יאיר לפיד הוא היה כתב בשירותו הצבאי. כעת הוא שר המדע והטכנולוגיה. אקוניס, אפשר יום יום להשפיל אותך עד אפר ולעשות אותך סחבה וסמרטוט. תיזהר לעשות פייק ניוז ובעיקר מלהתבסס על הצל כי אתה תחטוף חזרה. אני מקווה שיהיו עוד אנשי תקשורת, אלו שנשארו הגונים, שיקרעו לך את הצורה. אתה גם משעמם, אתה טוחן את המוח. שים לב כשאתה מתראיין כל הזמן אומרים לך 'נו נו, הלאה הלאה'. יש לך כנראה זיכרון טוב ואתה מפרט היסטוריה. הלו, ההיסטוריה שלך לא מעניינת. מי אתה בכלל. יש לי הרגשה שנולדת עם השלט עסקן ביד. אם אתה רוצה לעלות לקבלת זכות התגובה אני אחשוב על זה, למרות שאני יודע שאתה תשעמם את המאזינים והם יברחו כי אתה קשקשן אבל תזכור - כשאתה מלכלך, תצפה שילכלו עליך.

"גם את גאון הדור, חברת הכנסת נאווה בוקר, רציתי לצטט דברים שאמרת אבל אני לא מוצא כרגע. את לא צריכה להיות בכנסת או להיות שרה בממשלה. את צריכה להיות ראש הפקולטה למדעי הטמטום באוניברסיטת מצ'צוסס. מה זה אהבלה. למי שמחפש שזו הוצאת דיבה, זה לא. אני מביע את דעתי האישית עליה. אני חושב שהיא אהבלה. אני מוכן להביא חמישה דוקטורים למדעי החברה והטמטום שישמעו כל מיני הצהרות שלה ויקבעו נחרצות שהיא אהבלה. טמבלית כזו.

"אז במסגרת הגיוס ראיתי את מירי רגב נובחת על גנץ ומזכירה לו דברים מעברו הצבאי. גברת רגב כשחבר הכנסת שטרן הזכיר את עברך הצבאי את קפצת מעורך, מה עכשיו? את באה לכלך על גנץ גם כן?

"אגב לי יצא פעם אחת. חבר הכיר לי את מר גנץ, שלום - שלום, איש נעים הליכות ונאה, לא דיברתי איתו מילה אחת. אפילו התלכלכתי עליו שהוא שותק בזמן שהוא עומד לרוץ בבחירות לראשות הממשלה. אמרתי שלהצביע בשבילו במצב הנוכחי, כשהוא לא נתן לנו אינפורמציה מינימאלית על דעותיו הפוליטיות, זה כמו להצביע לגפילטע פיש או לדג. אני לא צבוע ודו פרצופי, אין לי בעיה לרדת עליו אבל לא ברמה שהתלכלך עליו אקוניס".

07/01/2019
הישארו מעודכנים

השר אופיר אקוניס
השר אופיר אקוניס  |  צילום: אוהד צוויגנברג/פלאש90