רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אילה חסון

אילה נגד יאיר נתניהו: "באמת, קצת ברקסים"

בפתח תוכניתה התייחסה לרצח המזעזע של אורי אנסבכר • תקפה את מפיצי המידע הלא מבוסס מהחקירה: "מה זה עושה לכם? אתם חושבים שהמשפחה לא תקבל את זה?"


בפתחו של שבוע חדש, אילה חסון פתחה את תוכניתה ב־103fm בהתייחסות לרצח המחריד של אורי אנסבכר ז"ל - נערה בת 19 שהלכה להתבודד בטבע ומצאה את מותה בצורה כל כך מחרידה.

"כאדם, כאמא וכאישה אני מזועזעת עד עומק נפשי מהמחשבה", אמרה בקול רועד, "אני ממש איתה - בשעה וברגעים האחרונים של חייה - באופן המפלצתי שבה פעל הרוצח השפל הזה".

בהמשך החמיאה למשטרה ולשב"כ על איתור החשוד ברצח בתוך זמן קצר, ערפאת ארפאעיה, פלסטיני בן 29 מחברון. "מגיעה להם מילה טובה על שאספו מייד את הראיות ואת הממצאים המדעיים בשטח, הגיעו אל החשוד ותפסו אותו בלי הרבה בלאגן", הוסיפה, "יודעים מי הוא, הוא עצור כעת ונחקר". 

את הביקורת שלה הפנתה אילה למי שעוסק ב"זילות שבהפצת המידע" - והפיץ שמועות מתוך הרצח, שחקירתו נתונה עדיין תחת צו איסור פרסום. "מילה רעה מאוד וקשה מאוד למי שמעזים להפיץ כל מיני רכילויות סרק - כולל, אגב, הבן של ראש הממשלה", אמרה, "מה זה נותן לכם? מה זה עושה לכם? מה הקטע הזה של 'אני יודע ואני מפיץ' - כאילו שהמשפחה לא תקבל אחר כך את ההודעות האלה? באמת, קצת ברקסים".

"נקווה שהשבוע הזה ייפתח טוב יותר מהאופן שבו הסתיים השבוע שעבר", איחלה חסון למאזינים.

10/02/2019
הישארו מעודכנים

יאיר נתניהו ואילה חסון
יאיר נתניהו ואילה חסון  |  צילומים: תומאס קואקס/אי.אף.פי, 103fm