103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"יאיר נתניהו הפישר הוא פרזיט שחי על חשבון הציבור"

הנערה אורי אנסבכר יצאה להתבודד בטבע ונרצחה • השמועות ברשת התפשטו - בין היתר, בחסות לא אחר מאשר בנו של ראש הממשלה


בסוף השבוע האחרון נמצאה גופתה של הנערה אורי אנסבכר ז"ל, אשר יצאה לטבע ונרצחה על ידי פלסטיני בן 29 מחברון. למרות שהמשטרה הטילה צו איסור פרסום על פרטי הפרשה, ברשת כמו ברשת השמועות המזעזעות כבר רצו.

אחד ממפיצי השמועות היה יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שיצא נגד המשטרה ונגד התקשורת. נתן זהבי זעם על מפיצי השמועות בכלל ועל נתניהו בפרט, והודה: "איבדתי את האמונה שיקרו דברים טובים בארץ הזאת".

"טירוף המערכות הזה שאנשים רוצים לספר ולדווח על דברים שאין להם מושג על מה הם כותבים, חצה הפעם את כל הגבולות", אמר זהבי בפתח תוכניתו ב־103fm, והפנה את חיציו לנתניהו הבן, או כפי שכינה אותו: "מניאק צעיר בשם יאיר נתניהו, במקרה בנו של ראש הממשלה, אחד שניזון כמעט מדי יום מפרסום פוסטים. הוא לא עובד. הוא פרזיט שחי על חשבון הציבור ומקבל גיבוי מהבית".

זהבי הגדיר את הפוסט של יאיר "מחריד, נורא ואיום", והוסיף כי משפחתה של אנסבכר ז"ל בעצמה אף ביקשה 'להנמיך את הלהבות' של הפרסומים דוגמת זה שלו. "זה דבר נורא למשפחה שהדבר הכי יקר לה נרצח לקרוא ולשמוע את השמועות של רב סרן שמועתי", הוסיף זהבי.

יהודיה טהורה ויפה בת 19 נרצחה באכזריות על ידי האויב הערבי. יהיה זכרה של אורי ברוך. כמובן שהמשטרה החולה שלנו הוציאה צו...

Posted by Yair Netanyahu on Friday, February 8, 2019

בדברים שכתב יאיר נתניהו בפייסבוק צוין בין השאר כי "יהודיה טהורה בת 19 נאנסה ונרצחה באכזריות על ידי האויב הערבי, יהי זכרה ברוך. ראשה נערף. כמובן שכל התקשורת שותקת ומפהקת. זה לא חס וחלילה תג מחיר עם קשקוש על קיר של ערבי. כולה יהודיה, ועוד מתנחלת. לא מעניין". הוא גם תקף את המשטרה וכתב: "כמובן שהמשטרה החולה שלנו הוציאה צו איסור פרסום".

זהבי הגיב בזעם לדברים, שאותם ייחס ל"מטונף יאיר נתניהו", כהגדרתו. "נתניהו הפישר, הצעיר והמסריח הזה, תוקף את התקשורת - שלא שתקה כמובן ולא פיהקה. הוא תוקף את המשטרה שכמובן מהרגע שבו נמצאה הגופה פעלה לצד כוחות ביטחון אחרים, בעיקר אנשי השב"כ, בצורה הכי מקצועית שאפשר, כדי לפענח מיהו הרוצח. פיענחו - והגיעו אליו".

זהבי זעם על "הניצול הציני לתקוף את המשטרה והתקשורת בגין הרצח הזה", חטא שדבקו בו גם אחרים בסוף השבוע.

המשטרה והתקשורת מ-פ-ח-ד-י-ם

"המשטרה אמרה שהיא תגיע למפיצי השמועות על הראש שנערף ותיאורי זוועה נוספים. אבל אכן, המשטרה פה נכשלה", טען זהבי, "היא הייתה צריכה להגיע לביתו של נתניהו, לעצור את יאיר נתניהו, להביא אותו לחקירה ולהעמיד אותו לדין. אבל היא לא עשתה את זה, מהפחד". 

"במקרה הזה צודק נתניהו", הוסיף, "המשטרה פחדה, וגם חלק מהתקשורת פחד להתייחס לפוסט של יאיר נתניהו, פוסט מטונף לכל בר דעת. כלבי התקשורת, מהמלקקים הקבועים של ראש הממשלה, סתמו את הפה בעניין ולא יצאו נחרצות נגד האירוע".

זהבי ציין כי חלק מאותם עיתונאים עובדים לצידו ב־103fm, ככל הנראה בתגובה לדברים שאמר מוקדם יותר אראל סג"ל בפתח תוכניתו, ולפיהם "אנשים מאוד התרעמו על ציוצים שבאו כתגובה לרצח, ונכון, היו ציוצים מתלהמים וכועסים - אבל אלה ציוצים, זה עדיף מאשר מעשי נקמה".

זו לא הפעם הראשונה שזהבי תוקף בחריפות את יאיר נתניהו. בעבר הציע לו כי ילכו יחדיו למועדוני חשפנות. הוא גם כינה אותו "זבל" בשידור, ובמקרה אחר אמר בשידור "הפישר הזה הוא חתיכת בשר אפס שלא עשה דבר מימיו". זהבי קרא לנתניהו הבן לתבוע אותו על הדברים.

 

עריכה: יניב מורוזובסקי

10/02/2019
הישארו מעודכנים

יאיר נתניהו ונתן זהבי
יאיר נתניהו ונתן זהבי  |  צילומים: פלאש90, 103fm