103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
מועדון ארוחת הבוקר
עם שי גולדשטיין ולאה לב

שישי בערב. מסך עשן

תמיד יכול להיות יותר נמוך? • לאה: "שרון גל ורני רהב גורמים לאופירה וברקו להיראות כמו אילנה דיין ורביב דרוקר"


חברי מועדון ארוחת הבוקר שוחחו על כל שראו בסופ"ש בטלווזיה. שי הזדעזע מהסדרה על מעלליו של מייקל ג'קסון לכאורה בילדים וקרא להפסיק להשמיע את שיריו ולאה השוותה בין התוכנית החדשה של שרון גל ורני רהב לתוכנית של אופירה וברקוביץ'. 

שי: "אני רוצה לדבר קודם על מייקל ג'קסון. ראיתי בסוף שבוע את הסרט, אחרי שאמרתי שלא אראה אותו ואני חייב לומר שאני חוזר בי מכל מה שאמרתי לפני. האיש היה פדופיל פסיכופת וחולה נפש".

לאה: "אתה לא לוקח בעירבון מוגבל שום דבר ממה שנאמר שם?"

שי: "אני חושב שזה אמת פשוט".

לאה: "מדהים איך מ'אני לא מוכן לשמוע שום דבר' זה הפך ל'פדופיל פסיכופת'".

שי: "פדופיל, מטורף וחולה נפש".

לאה: "אני ממש מפחדת לראות את זה"

שי: "אני באמת מבין את האנשים שאומרים שהם לא יכולים להשמיע יותר מייקל ג'קסון. אני לא אשמיע יותר את מייקל ג'קסון. הבן אדם טווה קורי עכביש סביב משפחה שלמה. את חייבת לראות את זה. הוא פירק משפחות, הרחיק את האבא, קנה את האמא ועשה את המניפולציות הכי פסיכיות. איך בזמן אמיתי לא קלטנו את זה? הוא הלך עם ילד יד ביד לכל מקום. כל שנה יש לו ילד אחר שהוא הולך איתו כמו זוג נשוי. עכשיו התברר שהוא באמת התחתן איתם, קנה טבעות ועשה טקס נישואין. לאחד הילדים יש עוד את טבעות היהלומים. אחרי שנה הוא מתאהב בילד אחר וזורק את הילד השני והילד מתפרק".

לאה: "וואו. מה זה עושה להערכה עצמית".

שי: "וואו. אני קורא לכולם למחוק את השירים שלו מההארד דיסק".

התוכנית של רני רהב ושרון גל, מה איתה?

לאה: "אני רציתי להתייחס דווקא לאירועי הטלוויזיה המקומית שלנו. אני ראיתי את אופירה וברקוביץ' או את רני רהב ושרון גל. הבנתי שאופירה וברקו מסוכסכים וזה עושה טוב לתוכנית, היא התחילה להיות יותר נעימה. פתאום מגיעים אורחים ואתה לא מרחם עליהם שהם חוטפים את כל הברוך בפנים. נטע ברזילי התארחה אצלם ויצאה מקסימה".

שי: "נטע לא יכולה לא לצאת מקסימה. אייל גולן היה?"

לאה: "היה וביום האישה. הוא בא לעשות בוררות. זה היה הדבר הכי מביך שראיתי בטלוויזיה. בשביל אייל גולן כל יום הוא יום האישה. אחרי שגיבשתי עמדה חיובית על אופירה וברקו עברתי לראות את שרון גל ורני רהב שגורמים לאופירה וברקוביץ' להיראות כמו אילנה דיין ורביב דרוקר".

שי: "אני מסכים איתך לחלוטין, אם חשבנו שאופירה וברקוביץ' הם..."

לאה: "אוי ואבוי. גם כשחשבתי שהם השתפרו הגיע רגע שאמרתי לעצמי 'וואו איזו תוכנית'. מה זה היה? שרון גל עוד יודע מה זה טלוויזיה אבל לרני רהב אין מושג".

שי: "מתי הוא יעלם מחיינו הטיפוס הזה, הוא מגעיל אותי. לא נעים לי להגיד דברים כאלה על בן אדם. ואז גם הגיע הריאיון עם שרה נתניהו שהיה מופע התלקקות מגעיל. אפשר היה להביא במקומם שני כלבלבים אמיתיים שישבו וילקקו את הרגליים לשרה וזה היה בדיוק אותו הריאיון ואותו אפקט. לא ידעתי שהיא גם כזו חפרנית".

לאה: "היא נכנסה לשם לתורים ורואים כיצד היא מאבדת את הקור רוח שלה. עלמה זק צריכה להסתכל ולהתחיל לשלוף את שרה החדשה שנבנית מתחת לאף שלנו. שרה קצת פחות שומרת על עצמה ויותר עצבנית ומתוחה. שרה בברוך".

"מחכה לראות שהליכוד קיבל בדרום הכי פחות קולות"

שי: "היו גם בסופ"ש בלוני תעברה בעוטף עזה. מעצבן אותי שפתאום יש 'מדיניות חדשה', פתאום מגיבים על כל בלון תבערה. תושבי הדרום נותרו שנים לספוג את הקסאמים ולא עשו דבר, פתאום בגלל הבחירות יש מדיניות חדשה בה מגיבים על בלון. הם יבחרו שוב וביבי ושוב יספגו טילים. לפעמים אני אומר לעצמי 'מגיע לכם'. אם תושבי הדרום, אלו שחוטפים, יבחרו בנתניהו בבחירות הללו – מגיע להם הטילים, הבלונים. במשך כבר שלוש שנים הוא נותן להם לאכול חרא ולא סופר אותם, כעת חודש לפני הבחירות הוא מכריז על מדיניות חדשה? אני מחכה לבחירות לראות שהליכוד קיבל בדרום הכי פחות קולות מכל שאר המפלגות".

לאה: "בחמישי הצטלמתי ל'צינור', הנהג מונית בדרך הביתה דיבר איתי על פוליטיקה. שאלתי אותו למי הוא מצביע לבחירות והוא ענה לי ביבי. הבן אדם הסתכל על כל העשייה של נתניהו בתור ראש ממשלה ואמר שמבחינתו הוא נותן את חייו למדינת ישראל".

שי: "אין ספק שנתניהו הקדיש את חייו למדינת ישראל אבל לא טוב".

לאה: "לדעתו זה טוב. הנהג סבר שגנץ ימכור את סבתא שלו בשביל נזיד עדשים ואת המדינה לערבים".

שי: "למה שגנץ ימכור את המדינה לערבים?"

לאה: "שאלתי אותו אם זה הגיוני שנתניהו מינה רמטכ"ל שימכור את המדינה לערבים והבנתי שאנשים שבוחרים בליכוד מסתכלים על צדדים הטובים שיש בנתניהו ופוחדים מהצדדים הרעים שיש בכל השאר. אחרי השיחה הזאת הרגשתי שאני מבינה טוב יותר. גם אבא שלי באותו ברוך".

שי: "ביבי הוא השליט היחיד פה עד שהוא יחליט לפרוש. עד שזה לא יקרה נמשיך לקבל אותו כשליט".

עריכה: איתמר זיגלמן

10/03/2019
הישארו מעודכנים

אין סיבה לצפות
אין סיבה לצפות  |  צילומים: צילומי מסך, 103fm