רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אראל סג"ל

העידן החדש: רועי עידן שב אל המיקרופון

אחרי נבצרות מהתקשורת בבחירות, נראה שעידן שב תקיף במיוחד: בפתח התוכנית ביקר את "הסיקור העודף" של השריפה בנוטרדאם ואת מחאת האסירים הפלסטיניים


תמו הבחירות, ברוכים הבאים לאפטר־פרטי: אראל סג"ל, כשלצידו רועי עידן, שוחחו על השבוע שאחרי החלטת הבוחר בהתרגשות חסרת תקדים. ברקע, הדיונים בבית הנשיא המועברים בשידור חי ("רובי TV", כפי שכינה זאת עידן) סביב ההמלצה על ראש הממשלה הבא.

עידן, שהיה בנבצרות זמנית משידור בשל פעילות פוליטית לפני הבחירות, התייחס לחודש שעבר עליו, והודה שחיבתו לימין החדש שלא עבר את אחוז החסימה לא הפריעה לו לסייע למתחרים. "בגלל שאתה לא מעורב רגשית אתה יכול לבחון את זה בעין יותר אובייקטיבית. לא ירדתי ממש עמוק, השתדלתי להיות בסדר".

עוד בפתח התוכנית, התייחסות קצרה וקצת שונה לאש הבוערת בכנסיית נוטרדאם שבפריז. "מואב ורדי אמר לי שהכנסיות האלה נבנו בצער רב ובניצול", אמר סג"ל, "צריך להגיד שרוב המונומנטים האלה נולדו מגחמה של אדם אחד. אפילו הטאג' מהאל".

עידן הוסיף: "אני לא מבין למה מדברים על זה כל כך הרבה, כאשר הוואקף השתלט על עוד מבנה בהר הבית".

וגם - מה עמדתו של המגיש האורח על שביתת האסירים הפלסטיניים? מבחינת עידן, הדרישות שלהם מוגזמות: "אין סיבה שיהיו להם טלפונים סלולריים או ציבוריים, בעוד שאסירים ביטחוניים יהודים נמקים בכלאם בלי כל זכות להתקשר".

16/04/2019
הישארו מעודכנים

רועי עידן
רועי עידן  |  צילום: יניב מורוזובסקי/103fm