רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אילה חסון

"לא נרדמת בלילות"

חודשיים וחצי חלפו מאז הרצח של אורי אנסבכר ז"ל ואמה נקלעה למשבר כלכלי • אורי שכטר, ידיד המשפחה: "גם ככה הקושי מאוד גדול. רוצים לעזור לה"


מתגייסים למען משפחת אנסבכר: חודשיים וחצי חלפו מאז הרצח הנתעב של אורי אנסבכר ז"ל, ואמה נועה מתקשה לישון בלילות לאחר שנקלעה למשבר כלכלי. חברי המשפחה יצרו קמפיין מימון המונים למענה. אורי שכטר, ידיד המשפחה, סיפר לאילה חסון מדוע החליט לפתוח את העמוד לגיוס הכספים וקרא לציבור לעזור לנועה לעמוד שוב על הרגליים.

"אחרי חודשיים וחצי הבנו שמעבר לכאב הנורא והבלתי נתפס, נועה נכנסה גם למצוקה כלכלית והאתגר הזה מדיר שינה מעינייה. אנחנו רוצים לפחות בסוגייה הזו שהיא לא תתעסק ושנוכל להרגיע אותה.

לפני הרצח היא עבדה כיועצת חינוכית. אורי הייתה הבכורה. אחת מסתכלת עליה מהשמיים והשאר נמצאים בבית. היא עדיין לא חזרה לתפקוד ולעבודתה. נועה מתגוררת ביישוב תקועה. את הכאב אי אפשר למחוק אך צריך להציב אותה שוב על הרגליים למען הילדים האחרים. היא אישה שתרמה המון ואנחנו מקווים שהיא תחזור לעשות  זאת.

אנחנו מגייסים דרך האתר JGIVE. אחת התרומות שרגשה אותי במיוחד הייתה של ילד שתרם חמישה שקלים. כל התרומות מוכרות לצורכי מס. תודה לכל עם ישראל שמתגייס לעזור ברגעים הללו".

עריכה: איתמר זיגלמן

 

01/05/2019
הישארו מעודכנים

יהיה זכרה ברוך
יהיה זכרה ברוך  |  צילום באדיבות המשפחה