רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אילה חסון

חשד להתעללות חמורה בלוד

"עם העובדות אי אפשר להתווכח": עו"ד חי אוזן המייצג את החשוד בהתעללות בילדה בת 5 טוען: "מדובר במקרה חמור, ואני מקווה שהילדה תזכה לטיפול הראוי"


עו"ד חי אוזן, המייצג את החשוד להתעללות חמורה בילדה בת 5, דיווח על התקדמות החקירה, ואמר: "הילדה עדיין לא נחקרה על ידי חוקר ילדים, ואבא הוא אדם נורמטיבי ללא עבר פלילי. מדובר במקרה מזעזע ואני סומך על משטרת ישראל שתבדוק את המקרה לעומק". 

אוזן סיפר לחסון שלילדה ולאם אין כל מעמד חוקי בישראל והן בעצן שוהות בלתי חוקיות: " יש הליך של איחוד משפחות כדי להסדיר את העניין מעמדם של האישה וילדים בישראל". 

חסון ביקשה, עוד לפני מעמדם בישראל, להסדיר את מעמדם המוסרי-הורי:
"הלקוח שלי מכחיש את המיוחס לו, הוא מכחיש שהתעלל בילדה, טוען שהוא לא מסוגל לעשות דבר כזה כפי שהיא נמצאה בדירה. הגרסה שלו שבשעות בצהריים הוא יצא עם האם ושאר הילדים והילדה נותרה בבית כאשר היא ישנה, גם הנסיבות הללו צריכות להיבדק". 

עוד הוסיף כי "ייבדק אם האבא התכוון לצאת למספר שעות או למספר דקות, אם הייתה כוונה של שכן או קרוב משפחה שיגיע לדירה, הכול יתברר, כרגע הוא מסר גרסה ראשונית בלבד והמשטרה החלה בפעולות חקירה. בין היתר הילדה תיחקר על ידי חוקרת ילדים, היא לא נחקרה עד היום ואין גרסה שלה". לגבי הילדה, אוזן שטען שאכן מדובר במקרה מזעזע וקשה והוא "סומך על משטרת ישראל שתבדוק את הטענות ואת הממצאים הפורנזיים".   

עורך דינו של האב איחל בריאות לרפואה שלמה לילדה ואמר שמגיע לה טיפול ראוי ומסור.

14/08/2019
הישארו מעודכנים

צילום אילוסטרציה: Ingram Image