רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
איריס קול

מסביב לעולם

גלעד שגב שוחח עם איריס קול על המסעות שלו בארצות שונות ועל ההשפעה שלהם בשיריו • וגם: החלטתו לחבר בין ספר שכתב על מסעותיו לבין אלבומו החדש


הזמר גלעד שגב סיפר על הופעותיו מסביב לעולם בשם ויציאת אלבומו 'פאסר ביי': "זה התחיל בהופעות בודדות ואז זה נהיה יותר ויותר. איתי על המסך יש גם כל מיני אנשים מכל העולם. זה מופע שלם עם הרכב ועם אורחים על הבמה, ויש גם מסך גדול ומתארחים אנשים על המסך". 

בהמשך סיפר שגב על החלטתו לחבר בין האלבום לספר שכתב על מסעותיו בעולם: "במקום להוציא דיסק שזה כבר קצת מיושן, עשיתי ספר עם התמונות והמשפטים של 'פאסר ביי', והוספנו את האלבום בסריקה. כך כל מי שירצה את הספר או את האלבום יקבל אותם ביחד".

הזמר שיתף גם בחלק מהחוויות בעולם שנתנו לו השראה: "אני פוגש מוזיקאים ברחבי העולם, שיש להם סיפור אישי מאוד מעניין, ואני יוצר איתם יצירה מוזיקלית, מתעד את זה עם צוות צילום, כותב את החוויות שלי, ואז יוצאים מזה כל מיני תכנים, כמו שיר, תוכנית טלוויזיה בהתהוות וספר", אמר שגב והוסיף, "הקונספט של 'פאסר ביי' זה אותו אדם שמגיע ומגביר את הקולות של אלה שקולם פחות נשמע, וזה מה שאני עושה. בעקבות זאת אני מגלה אנשים ומגלה את עצמי". 

האזינו לסינגל הראשון מתוך האלבום 'קחי רק מה שטוב לך'

04/09/2019
הישארו מעודכנים