103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
איריס קול

הספין שהיה או לא?

מיקי לוין ('מעריב') על פרשת אופירה אסייג ואייל גולן • "לאחר שהוא עבר טלטלה, זאת זכותו לקחת ספייס ולהיעלם ולהתרחק"


החברים הטובים אייל גולן ואופירה אסייג לא מדברים בעקבות פרשת האינסטגרם שבה גולן הפסיק לעקוב אחרי כולם כולל אסייג שהייתה חברתו הקרובה, מיקי לוין כתבת הרכילות של 'מעריב' עם כל הפרטים על הסכסוך המתמשך. 

תסבירי לי את סיפור הסולחה בין אופירה אסייג לאייל גולן.
"כביכול סולחה. לא הייתה שם שום סולחה. זה היה כיפה אדומה כפי שקוראים לזה בתעשייה".

היא עשתה לו כיפה אדומה.
"בוודאי. היא הזמינה אותו לסולחה הרי".

בדיוק באותו יום התפרסמה כתבה קשה ב'הארץ' עם עיקרי תחקיר הפרשה של אייל גולן עם תיאורים מזעזעים. זה ממש בלתי נתפס.
"כל הפרשייה הזאת קשה נורא. מצחיק אותי שכל התעשייה מודעת למצב ועדיין ממשיכה להשמיע את המוזיקה שלו".

נעשה תמצית לסיפור. אייל גולן קם יום אחד בבוקר והחליט להסיר את רוב העוקבים שלו מהאינסטגרם, ביניהם את חברתו הטובה אופירה אסייג. היא כעסה ונעלבה.
"בעקבות הסרט ששידרו אורלי וגיא אודותיו הוא הרגיש מאוד מאוכזב מחבריו והחליט למחוק את כולם. ביניהם גם את אופירה".

זה בסך הכל אינסטגרם.
"בדיוק כך. בן אדם שעובר טלטלה רגשית, זכותו לקחת ספייס ולהיעלם. אני חושבת שזו זכותו הלגיטימית. הוא טען שהוא שלח לאופירה הודעה לפני שהוא הסיר אותה והיא נפגעה קשה".

היא נפגעה קשה או שהיא הבינה את ערך הדרמה?
"לפי ההכפשות שהיא העבירה עליו בתקשורת היא מאוד נפגעה. ראו בשידור שלהם שזה אותנטי ושהיא פגועה. מאוד הצחיק אותי לשמוע את אייל גולן אומר שזה לא המקום לדון בנושא בשידור".

אז למה הוא בא לתוכנית?
"גם אני תהיתי. לרגע אפילו ריחמתי עליו. אולי זה היה ספין מתוכנן של שניהם. עצם העובדה שהוא הגיע לשם כשהוא יודע שאופירה לא עוברת לסדר היום במקרים כאלה – יכול להיות שיש כאן איזשהו ספין שהוא עשה יחד עם איש יחסי הציבור שלו רני רהב. בפעם הקודמת שהתפוצצה הפרשה אייל גולן הצהיר שהוא מתארס עם רוסלנה רודינה בדיוק באותה התקופה. אם זה ספין לתחקיר שהתפרסם ב'ערוץ 13' אז הם עושים מכולנו בדיחה אחת גדולה".

בטח היה רייטינג טוב.
"היה רייטינג מעולה אבל עצוב שזאת השיחה ברחוב. הייתי היום בחדר כושר ושמעתי שני אנשי עסקים מכובדים עם חליפות מדברים על אופירה ואייל גולן".

אסקפיזם. לפעמים צריך לדבר גם על שטויות. היא באה לבדר בסופו של דבר. היא הראשונה בבידור. המחליפה של דודו טופז.
"רציתי לכתוב את זה בטור שלי אבל לא רציתי לתת לה קרדיט כזה גדול בשלב כל כך מוקדם. היא עדיין צעירה בטלוויזיה. עוד אין לה מספיק רזומה".

אם אנחנו אומרים את זה עליה, מה נגיד על אייל ברקוביץ', בן זוגה לתוכנית?
"אייל בעיני יותר חביב אבל הוא לא קשור לסכסוך ביניהם. היה ברור שהיא עשתה לו כיפה אדומה בשידור וממקום של סולחה היא תקעה לו ביקורות על היחסים שלו עם דניאל. היא התחילה לומר שאף אחד לא אוהב את הארוסה שלו, לא אמא שלו, לא הסוכן שלו ולא החברים שלו. היא אפילו דיברה על כך שהיא כישפה אותו. בעקבות הריאיון הזה, שהיה אמור להסתיים בפיוס, הוא החליט להחזיר כמה עוקבים ודניאלה, ארוסתו של אייל החליטה גם היא להסיר מאופירה את העוקב ועקצה אותה. בתגובה לתגובה אופירה אסייג העלתה אתמול פוסט בו ציינה שאמון זה כמו נייר, ברגע שהוא מקומט אי אפשר להחזיר אותו למצבו הקודם".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

09/09/2019
הישארו מעודכנים

סולחה מרגשת. אופירה ואייל
סולחה מרגשת. אופירה ואייל  |  צילום מסך: 'קשת 12'