סיון כהן

"צריך לפעול באחדות ולא בצביעות"

לאור פרסום תוצאות האמת, שר הכלכלה אלי כהן הדגיש: "מנסים להציג תיקו - אבל זה לא נכון" • ח"כ יבגני סובה סירב לקחת חלק בשיחה עם השר


ח"כ יבגני סובה (ישראל ביתנו) שוחח עם סיון כהן על קריאתו של רה"מ בנימין נתניהו ליצור דיאלוג עם יו"ר כחול לבן, בני גנץ. זמן קצר אחרי שתועדה לחיצת ידיים ראשונה בין שני המנהיגים, אמר ח"כ סובה כי "רצינו שתקום ממשלה ליברלית רחבה. אנחנו מברכים על כך שסוף סוף יש התייחסות לרעיון שאיתו אנחנו הלכנו לבחירות, רעיון ממשלת האחדות הליברלית החילונית. אני מתייחס ברצון רב ובשמחה לכך שיש הבנה לרצון שלנו". לדבריו, "אם כחול לבן רוצה להקים ממשלה בלעדינו - בבקשה. טובת המדינה מעל הכול". 

ח"כ סובה ציין כי טרם ראה בעצמו את תמונת לחיצת הידיים המשותפת, אך הדגיש: "רצון ראש הממשלה לתמונות הוא לא מה שיביא לפתרון". הוא גם בחר לא להגיב לכוונות ליברמן ולכוונתו שלו לתפקידים בממשלה, לרבות משרד האוצר. בהמשך, עם רצונה של סיון כהן לצרף לשידור את שר הכלכלה אלי כהן (הליכוד) סיים סובה את השיחה.

לחיצת היד ההיסטורית? לפני שעה קלה // צילום: יונתן זינדל/פלאש90
לחיצת היד ההיסטורית? לפני שעה קלה // צילום: יונתן זינדל/פלאש90
 

כהן התייחס לתמונה המשולשת של הנשיא וראשי הליכוד וכחול לבן, והביע את דעתו על תוצאות הבחירות האחרונות ומעמדו של משה כחלון: "זה שהוא לא התראיין כמה ימים לא אומר שהוא נעלם".

19/09/2019
הישארו מעודכנים

אלי כהן
אלי כהן  |  צילום יח"צ: אופיר אייבי