103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"השר פרץ, לא נעים לי להגיד לך - אתה אידיוט"

נתן זהבי מתח ביקורת חריפה על הדברים שאמר שר החינוך: "האיש שאחראי לחינוכם של עשרות אלפי צעירים, ילדים ונערים ששייכים לקהילה הלהט"בית"


בפתיחת תוכניתו ב-103fm התייחס נתן זהבי לדברים שאמר שר החינוך רפי פרץ בנוגע לקהילה הלהט"בית בריאיון שהעניק לעיתון 'ידיעות אחרונות'. בהמשך אף הגיב לדברי הרב הראשי לישראל, יצחק יוסף, שדיבר כנגד הציבור שעלה לישראל מברית המועצות וקרא לשניים להקים מפלגה קיצונית יחד עם עו"ד איתמר בן גביר ואורן חזן.

"במדינת ישראל על פי הסטטיסטיקה ישנם כ-15% השייכים לקהילה הלהט"בית. הנה עולה שר בממשלת ישראל, שר החינוך, האיש שאחראי על חינוכם של עשרות אלפי צעירים, נערות ונערים, ששייכים לקהילה הלהט"בית, כשיש השפעה גדולה לדבריו גם על ההורים של אותם נערות ונערים, וגם על אלפי מורים השייכים לאותה הקהילה. והכריז בריאיון לעיתון 'ידיעות אחרונות' ש'ברוך השם הילדים שלי גדלו בצורה טבעית ורגילה', שזה אומר שהילדים האחרים, אלו שלא כמוהו וכמו ילדיו, גדלו בצורה לא טבעית ולא בריאה. לפני שהוא אמר את המשפט הזה הוא גם הוסיף 'ברוך השם' ואמר: 'שהם בונים את הבתים שלהם מתוך ערכים יהודיים. בציבור הדתי משפחה נורמטיבית היא איש ואישה'.

שמע הרב פרץ אני מביע את דעתי ודעתם של לא מעט אנשים – אתה אידיוט, פשוט אידיוט, בן אדם טיפש. נכון שהיית טייס בחיל האוויר והגעת לדרגת תת אלוף. יש אנשים שהגיעו לדרגת תת אלוף והם מטוטמים. אפשר לשמוע אותם מתראיינים לא פעם באמצעי התקשורת עם דעותיהם החשוכות והמטומטמות. ישנם לא מעט רבנים שדעותיהם ואמירותיהם גם מטומטמות וחשוכות".

"הרב יצחק יוסף, בניגוד לאבא שלך, גם אתה אידיוט"

"במקביל לדברים שאתה אמרת, התראיין הרב הראשי של מדינת ישראל, הרב יצחק יוסף, שאמר על מאות אלפי העולים מרוסיה שהם 'גויים גמורים, שונאי דת שהובאו ארצה כדי להצביע למפלגות המסיתות נגד החרדים והדת'. לא נעים להגיד לך הרב יצחק יוסף, בניגוד לאבא שלך שהיה אדם חכם ונבון, גם אתה אידיוט. איך אתה יכול לומר דבר כזה על מאות אלפי הרוסים שהגיעו? למעלה ממיליון, שביניהם כ-150 אלף מהנדסים, 43 אלף רופאים ו-15 אלף אמנים וספורטאים. עלייה ששינתה את פני המפה הפוליטית בארץ והעלתה את הרמה של האזרחים בישראל. הגיעו לכאן אנשים שלא מצאו להם עבודה למרות שהיו להם תארי מהנדס, ובכדי שהם לא יהיו פרזיטים הם יצאו לעבוד בכל דבר שאפשר. אני זוכר את מטאטא הרחובות מתחת לביתי שהיה לו תואר מהנדס. איש רציני ושקט שאמר שיעבוד בניקוי רחובות עד שימצא עבודה אחרת. כמוהו היו עוד הרבה אנשים.

אתה באמת חושב שהם הגיעו לארץ כי הביאו אותם לצורך להגדיל את האוכלוסייה ששונאת את החרדים? אתה חשבת על מה שאמרת הרב יצחק יוסף? אתה לא מבין שפגעת במאות אלפי אזרחים? אתה לא מבין שחיללת את כבודם של חיילי צה"ל שהגיעו במסגרת אותה עלייה ונהרגו למען הגנה על מדינת ישראל מפני אויביה? אתה לא מבין שכשאתה תלך לבית החולים תטפל בך גם האחות הרוסיה? היא באה לפגוע באנשים כמוך? היא מגדלת כאן ילדים וילדות.

מה אני אגיד לכם רבותיי. קחו את הרב יצחק יוסף ואת הרב פרץ ושימו אותם בראש מפלגה. צרפו אליהם את איתמר בן גביר, חביב הקהל, ואולי גם את אורן חזן, חביב הפח הגדול, ותקימו מפלגה חדשה. כי חסר מפלגות טובות בישראל. מפלגות יהודיות וטהורות גזע שלא ירשו, חס וחלילה, שימהל דמם של יהודים כשרים בדמם של גוים. ואם תהיה מפלגה כזאת היא תעיף את כל הזרים מהמדינה, נשים גברים וטף. היא תשליך אותם לבתי סוהר, יעצרו ילדים בני 8-9 באמצע הלילה באזיקים. ועל פי חוקי התורה היהודית יסכלו את כל ההומואים והלסביות בשער העיר כשעוף השמיים ינקר את עיניהם והכלבים ילוקו את דמם. חזון אחרית הימים מגיע. הגזע היהודי לא ילוכלך בדם גוים המתחזים ליהודים. תחי מדינת ישראל היהודית, יחי דמם הטהור של היהודים, יחי חוק הלאום".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

12/01/2020
הישארו מעודכנים

נתן זהבי
נתן זהבי  |  צילום: 103fm